Vlerësimi i librave Mr Green - Withdrawals

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Withdrawals

Ashtu si të shohësh ekipin ose lojtarin tënd të dashur të fitojë një titull, marrja e çmimit është një përvojë emocionuese. Është koha për të arkëtuar fitimet tuaja tani që keni bërë raportin e duhur të basteve, keni marrë rrezikun e bonusit dhe keni rritur bankrollin tuaj.

Procedura për të bërë një tërheqje është shumë e ngjashme me atë për të bërë një depozitë. Le të kalojmë mbi hapat që duhet të bëni.

Mos harroni se procesi i tërheqjes mund të marrë më shumë kohë sesa pritej. Mund të zgjasë jo më pak se një ditë pune dhe deri në shtatë. Depozitat dhe tërheqjet duhet të bëhen duke përdorur të njëjtën formë pagese.

Metodat e pagesës të pranuara në z. Green

Metoda e pagesësMaksimumi i TërheqjesMinimumi i tërheqjesKoha për tërheqjeTarifat
Neteller0,00 €0,00 €-Asnjë tarifë
Transferte bankare0,00 €10,00 €6 dite1.50%
Me besim0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Viza0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
MasterCard0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Skrill0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
PaySafe0,00 €30,00 €E menjëhershme1.50%
PayPal0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë

Si të tërhiqeni

  1. Hapni faqen e z. Green dhe regjistrohuni duke përdorur adresën tuaj të emailit/emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin.
  2. Shkoni te menyja dhe zgjidhni "Tërheq"
  3. Zgjidhni një opsion pagese. Për të tërhequr fondet tuaja, përdorni të njëjtën mënyrë pagese që keni përdorur për të depozituar.
  4. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni ose zgjidhni nga opsionet e disponueshme. Cili opsion pagese që përdorni do të përcaktojë shumat minimale dhe maksimale që mund të merrni.
  5. Klikoni Konfirmo. Z. Green do t'ju drejtojë më pas te ekrani i pagesës, ku mund të futni informacionin tuaj ose, nëse paratë u përpunuan me sukses, në një faqe konfirmimi.
Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming