Mr Green Rishikimi i librave 2024 - Withdrawals

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Ashtu si të shohësh ekipin ose lojtarin tënd të dashur të fitojë një titull, marrja e çmimit është një përvojë emocionuese. Është koha për të arkëtuar fitimet tuaja tani që keni bërë raportin e duhur të basteve, keni marrë rrezikun e bonusit dhe keni rritur bankrollin tuaj.

Procedura për të bërë një tërheqje është shumë e ngjashme me atë për të bërë një depozitë. Le të kalojmë mbi hapat që duhet të bëni.

Mos harroni se procesi i tërheqjes mund të marrë më shumë kohë sesa pritej. Mund të zgjasë jo më pak se një ditë pune dhe deri në shtatë. Depozitat dhe tërheqjet duhet të bëhen duke përdorur të njëjtën formë pagese.

Metodat e pagesës të pranuara në z. Green

Metoda e pagesësMaksimumi i TërheqjesMinimumi i tërheqjesKoha për tërheqjeTarifat
Neteller0,00 €0,00 €-Asnjë tarifë
Transferte bankare0,00 €10,00 €6 dite1.50%
Me besim0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Viza0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
MasterCard0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Skrill0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
PaySafe0,00 €30,00 €E menjëhershme1.50%
PayPal0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë
Visa Electron0,00 €0,00 €E menjëhershmeAsnjë tarifë

Si të tërhiqeni

  1. Hapni faqen e z. Green dhe regjistrohuni duke përdorur adresën tuaj të emailit/emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin.
  2. Shkoni te menyja dhe zgjidhni "Tërheq"
  3. Zgjidhni një opsion pagese. Për të tërhequr fondet tuaja, përdorni të njëjtën mënyrë pagese që keni përdorur për të depozituar.
  4. Futni shumën që dëshironi të tërhiqni ose zgjidhni nga opsionet e disponueshme. Cili opsion pagese që përdorni do të përcaktojë shumat minimale dhe maksimale që mund të merrni.
  5. Klikoni Konfirmo. Z. Green do t'ju drejtojë më pas te ekrani i pagesës, ku mund të futni informacionin tuaj ose, nëse paratë u përpunuan me sukses, në një faqe konfirmimi.