Vlerësimi i librave Mr Green - Support

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Support

Z. Green u ofron klientëve të tij shumë kanale nëpërmjet të cilave ata mund të komunikojnë me ekipin e kujdesit ndaj klientit; megjithatë, funksioni i bisedës live është ndoshta zgjedhja më e popullarizuar në mesin e lojtarëve. Kjo është diçka që bastorët mund ta përdorin çdo ditë në çdo kohë. Ju gjithashtu mund të hyni në qendrën e tyre të madhe të ndihmës, ku do të gjeni një mori informacionesh dhe përgjigjesh për shqetësimet e bëra shpesh.

Mbështetja e postës elektronike, mbështetja telefonike dhe profilet në platforma të ndryshme të mediave sociale përfundojnë gamën e metodave të disponueshme të kontaktit. Personeli jep përshtypjen e të qenit i sjellshëm dhe i dobishëm, dhe ata zakonisht janë në gjendje të japin një përgjigje që është sa e dobishme dhe e ditur.

Z. Green u ofron klientëve të tij shumë kanale nëpërmjet të cilave ata mund të komunikojnë me ekipin e kujdesit ndaj klientit; megjithatë, funksioni i bisedës live është ndoshta zgjedhja më e popullarizuar në mesin e lojtarëve. Kjo është diçka që bastorët mund ta përdorin çdo ditë në çdo kohë. Ju gjithashtu mund të hyni në qendrën e tyre të madhe të ndihmës, ku do të gjeni një mori informacionesh dhe përgjigjesh për shqetësimet e bëra shpesh.

Mbështetja e postës elektronike, mbështetja telefonike dhe profilet në platforma të ndryshme të mediave sociale përfundojnë gamën e metodave të disponueshme të kontaktit. Personeli jep përshtypjen e të qenit i sjellshëm dhe i dobishëm, dhe ata zakonisht janë në gjendje të japin një përgjigje që është sa e dobishme dhe e ditur.

Si mund të kontaktoj z. Green?

Biseda live është mënyra më e shpejtë për të marrë një përgjigje nga shërbimi ndaj klientit, por ka edhe disa mënyra të tjera për të kontaktuar me kompaninë.

Mbështetja e ofruar me email në customerservice@mrgreen.com është gjithashtu mjaft efektive, edhe pse kërkon pak më shumë kohë për të marrë një përgjigje.

Një tjetër mundësi është të kontaktoni me z. Green me telefon; megjithatë, na vjen keq t'ju informojmë se kjo linjë nuk është pa pagesë. Mund t'i kontaktoni në këtë numër: +44 203 510 0870.

Gjuhët mbështetëse

Më poshtë janë gjuhët e mbështetura të kujdesit ndaj klientit.

  • anglisht
  • gjermanisht
  • Spanjisht
  • çeke
  • daneze
  • finlandez
  • norvegjeze
  • polonisht
  • suedeze
Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming