Vlerësimi i librave Mr Green - FAQ

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

FAQ

Klientët e Z. Green shpesh pyesin për këto tema përpara, gjatë dhe pasi të bëjnë një bast.

Pyetje: Pse nuk mund ta gjej vendin tim në listë?

Nëse përpiqeni të bashkoheni me z. Green dhe rajoni juaj nuk është i listuar, ndoshta nuk mund të luani atje. Për shkak të kufizimeve juridiksionale dhe ndalimeve ligjore, kazino ka të ngjarë të mos pranojë lojtarë nga vendi juaj.

Pyetje: Sa kohë nevojitet për të verifikuar një llogari përdoruesi?

Z. Green kërkon që mbajtësit e llogarisë të dorëzojnë dokumentacionin për verifikim pas hapjes së llogarisë. Dokumentet e marra më vonë gjatë ditës do të verifikohen më vonë. Nëse dokumentet që keni dorëzuar nuk i plotësojnë kërkesat, do të njoftoheni me email dhe do t'ju kërkohet të riparaqisni versionet e përditësuara sa më shpejt të jetë e mundur.

Pyetje: Pse është i nevojshëm procesi i verifikimit?

Që kazinoja të ruajë licencën e lojërave të fatit, kërkohet me ligj që të mbledhë informacione personale nga secili lojtar. Meqenëse bixhozi i të miturve është i paligjshëm, ata marrin masa paraprake për t'i mbajtur të miturit jashtë sajtit. Për shkak të kësaj, kazinoja do t'ju kërkojë shumë lloje identifikimi për të verifikuar identitetin tuaj.

Pyetje: A është e mundur të hiqni një kartë krediti të regjistruar?

Klikoni në menunë "Depozitim", më pas opsionin "Ndrysho" nëse dëshironi të hiqni një kartë nga llogaria juaj. Një ikonë e vogël Pen do të shfaqet sapo të klikoni butonin; nga atje, thjesht mund të klikoni kartën që dëshironi të fshini dhe zgjidhni "Fshi"

Pyetje: Çfarë do të ndodhte nëse depozita ime do të ishte e pasuksesshme, por paratë do të hiqeshin nga llogaria ime?

Nuk ka nevojë për panik. Ju mund ta kishit përjetuar këtë sepse paratë tuaja ishin në një model mbajtjeje të para-autorizuar. Nëse depozita është e suksesshme, ajo do të pasqyrohet në llogarinë tuaj brenda pak minutash. Nëse nuk janë, ofruesi i pagesës do të marrë një pagesë të refuzuar.

Përballja me një problem të kësaj natyre është e pashmangshme, por të jeni të sigurt se ai do të rregullohet brenda 24 orëve të ardhshme. Nëse keni ende probleme, mund të verifikoni përfundimin e transaksionit duke ofruar shërbimin ndaj klientit me një kopje të deklaratës suaj bankare.

Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming