Vlerësimi i librave Mr Green - Bonuses

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Bonuses

Bastorët e interesuar për të maksimizuar fitimet e tyre mund të vizitojnë librin sportiv të z. Green. Atje, ata do të gjejnë disa stimuj joshës, si rritja e çmimeve, specialet ditore të garave dhe akumulatorët me shanse të rritura. Për t'i bërë përdoruesit e rinj një fillim të mbarë, faqja u ofron atyre një dhuratë të shkëlqyer mirëseardhjeje në formën e një basti falas kur ata regjistrohen. 

Më poshtë, mund të zbuloni detaje të mëtejshme mbi ofertat e ndryshme të bonuseve të librit sportiv. Mos harroni se promovimet dhe shpërblimet e z. Green mund të ndryshojnë herë pas here.

Oferta e mirëseardhjes

Përdoruesit e rinj në librin sportiv të z. Green mund të marrin një bast falas me vlerë 10 £ si nje ofertë e mirëseardhur. Oferta e bonusit aktivizohet kur një klient i ri depoziton të paktën 10 £ dhe vendos një bast kualifikues me shanse 4.0 ose më të lartë.

Bastet mund të vendosin një bast të vetëm prej të paktën £ 10 ose shumë baste më të vogla që arrijnë në 10 £ ose më shumë. Pasi të jetë zgjidhur aksioni juaj fillestar, Z. Green do t'i shtojë fondet e bonusit në llogarinë tuaj. Bastet falas mund të përdoren vetëm nga klientët kualifikues në akumulatorët me tre ose më shumë zgjedhje.

Futbollistët duhet të shpenzojnë bastin e tyre falas sa më shpejt që të jetë e mundur, sepse ai do të skadojë shtatë ditë pasi ta marrin atë. Është e rëndësishme të mbani mend se bastet e sistemit si Yankees, Heinz, Patents dhe Trixies nuk janë të pranueshme për t'u përdorur me paratë e bonusit të ofruara nga oferta. Megjithëse nuk mund ta bëni bast falas, çdo fitim që bëni me të është i juaji për t'u mbajtur. Përdorimi i kuletave elektronike si Skrill, Paysafecard dhe Neteller për të financuar llogarinë tuaj të basteve nuk do t'ju sjellë baste falas.

Kombinimi i fitimit rrit

Vini bast në shumë ndeshje të sportit tuaj të zgjedhur këtë javë dhe shumëzoni fitimet tuaja deri në 50%.

Ju duhet të filloni duke vendosur çfarëdo sporti që dëshironi të vini bast. Zgjidh të paktën pesë përzgjedhje, secila me koeficient 1.40 ose më lart. Pas kësaj, përdorni fletën tuaj të bastit për të zgjedhur ose aktivizuar Rritjen e Fitimit. Kini parasysh se shuma maksimale e aksioneve është 1000 €.

Ky përfitim është i juaji deri në tetë herë në javë. Më poshtë është një përmbledhje e bonuseve që mund të fitoni përmes këtij bonusi.

Numri i PërzgjedhjeveRritja e fitimit
510%
615%
720%
825%
930%
1035%
1140%
1250%

Mos harroni se shuma maksimale që mund të fitoni për rritje është 5,000 €. Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Klubi i basteve falas

Çdo javë, nga e hëna deri të dielën, nëse bastni një total prej 25 € në baste trefishe ose më të larta, do të merrni një bast prej 5 € falas të hënën e ardhshme në orën 12:00 të mesditës CET.

Kur vendosni një bast kombinim me tre ose më shumë zgjedhje, koeficienti total për atë bast duhet të jetë së paku 3.00. Stimulimi i basteve falas 5 € jepet javën në vijim, por vetëm nëse të gjitha bastet kualifikuese zgjidhen gjatë javës kualifikuese. Ju nuk do të kualifikoheshit për bonusin e basteve falas 5 € nëse basti juaj i kombinimit kualifikues kishte më pak se tre përzgjedhje, ishte më i ulët se 3.00 në koeficientët minimalë ose nuk u pagua gjatë javës kualifikuese.

Oferta e Bastit Falas 5 € është e vlefshme vetëm për javën që është dhënë dhe nëse nuk përdoret para fundit të asaj jave, ajo do të humbet dhe nuk mund të përdoret për asnjë arsye. Për më tepër, vetë basti falas nuk mund të tërhiqet, por çdo fitim i bërë me të është.

Jackpot sportiv

Nuk ofrohet gjithmonë, por z. Green herë pas here drejton promovime unike të basteve Jackpot që kanë potencialin të rezultojnë në çmime të mëdha. Fushata e parë e bastit Jackpot ishte për Kupën e Botës në 2018, duke i lejuar lojtarët të fitonin një nga pesë jackpot-et e dallueshme që arrinin në 5 milionë funte gjatë kohës që po zhvillohej Kupa e Botës.

Për t'u kualifikuar për xhekpotin, duhet të zgjidhni rezultatin e saktë për secilën nga tetë ndeshjet. Një nga veçoritë më interesante të lojës ishte se i lejonte lojtarët të tërhiqnin fitimet e tyre edhe kur ata vazhdonin të punonin drejt fitimit të xhekpotit.

Këto baste Jackpot specifike për sportin nuk funksionojnë vazhdimisht; megjithatë, duhet të kontrolloni disponueshmërinë e tyre gjatë ngjarjeve të rëndësishme sportive për të parë nëse ato ofrohen. Këto promovime kanë një kosto fillestare të ulët, por mundësi për një kthim shumë të lartë të atij investimi.

Bonuset VIP

Programi VIP i z. Green quhet Programi VIP i z. Green Casino Club Royale.

Klubi elitar është i mbuluar nga fshehtësia, me vetëm disa që kanë akses në pjesën e brendshme për përfitimet e rezervuara për lojtarët kryesorë të z. Green. Megjithatë, përfitimet ia vlejnë mundimin për t'u ftuar.

Anëtarët, para së gjithash, janë të përjashtuar nga minimumet dhe maksimalet e përgjithshme të depozitave që vlejnë për të gjithë lojtarët. Ata që kanë fituar një vend në nivelet e sipërme të Klubit kanë të drejtë për bonuse shumë më të mëdha depozitash.

Kohët e tërheqjes janë gjithashtu të rëndësishme. Të gjitha tërheqjet e bëra nga anëtarët e Club Royale, pavarësisht nga mënyra e zgjedhur e tërheqjes, përpunohen në çast dhe pa kosto për lojtarin.

Z. Green mbulon klientët e tij më të çmuar me përfitime të personalizuara për të cilat lojtarët e zakonshëm mund të ëndërrojnë vetëm. Anëtarët e Club Royale gjithashtu kanë kërkesa shumë më të menaxhueshme të basteve për bonuset e tyre.

Ju mund të fitoni një udhëtim në një Mekë lojrash si Macau ose Las Vegas ose një parajsë tropikale si Bahamas nëse jeni me fat. Klientëve VIP madje u janë dhënë bileta falas për të parë artistë të famshëm si Ed Sheeran ose Rolling Stones.

Fituesit e hyrjes në këto turne zakonisht trajtohen si mbretër, me qëndrime falas në hotele me pesë yje, udhëtime në Rolls Royces, akses në portierë personalë dhe madje edhe transport me helikopter ndërmjet vendeve.

Megjithatë, kjo nuk është gjithçka që mund të presin ata me fat që t'i bashkohen listës VIP. Ndër përfitimet e shumta që gëzojnë, anëtarët "mbretërorë" të kazinosë së z. Green janë të parët që luajnë lojërat më të reja të shtuara në koleksionin e opsioneve të sajtit përpara se ato të bëhen të disponueshme për publikun e gjerë. Lojtarët më të mirë të z. Green kanë gjithashtu mundësinë për të fituar çmime emocionuese të teknologjisë përmes promocioneve të sajtit Club Royale.

E meta kryesore e këtij programi VIP është se ai është i disponueshëm vetëm për lojtarët më të përkushtuar që kanë bërë baste të konsiderueshme parash reale pas regjistrimit në sajt. Megjithatë, përfitimet e diskutuara më sipër e bëjnë të qartë se kostoja është e justifikuar. Edhe nëse jeni vetëm një lojtar i rastësishëm, ka shumë mundësi që z. Green t'ju ftojë përfundimisht t'i bashkoheni klubit ekskluziv të Club Royale.

Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming