Vlerësimi i librave Mr Green - Affiliate Program

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Z. Affiliate është rrjeti i filialeve të kazinove të z. Green, një prej kazinove dhe librave sportivë më të shquar në botë. Anëtarët në program mund të parashikojnë rimbursime në kohë dhe komisione apeluese, të cilat do të rriten në vlerë pasi sjellin një numër në rritje lojtarësh në faqen e internetit, e cila tani ka më shumë se 5,000 filialë. 

Duke kaluar në rishikimin tonë të hollësishëm të Z. Affiliate, të cilin mund ta gjeni më poshtë, do të keni të gjithë informacionin që dëshironi për këtë program fantastik të filialeve.

Pse të bashkoheni me programin e filialeve të z. Green?

Një bashkëpunëtor mund të bëjë një jetë të mirë nga ky program për shkak të ndarjes së të ardhurave bujare deri në 45%. Çdo muaj, anëtarët e Z. Affiliate fitojnë më shumë se 1 milion euro komision. Përveç kësaj, ju do të merrni një komision të përhershëm për çdo lojtar të ri që sjellni.

Komisionet mund të rriten ndërsa përparoni në sistem. Për fillestarët, shkalla e komisionit është 25% në muaj, duke u rritur në 30% në muaj për ata që sjellin të paktën dy klientë mujorë.

Çmimet bien në 35% për pesë deri në katërmbëdhjetë klientët e parë të rinj çdo muaj, pastaj rriten në 40% për pesëmbëdhjetë deri në njëzet e nëntë të ardhshëm. Kushdo që sjell 30 ose më shumë klientë të rinj do të ketë të drejtë për një komision prej 45%. Z. Affiliate nuk ofron një program shoqërues kosto-për-veprim (CPA) ose hibrid.

Mungesa e bartjes negative dhe paketimit është një faktor kryesor i shitjes. Të ardhurat minimale të kërkuara për amerikanët për t'u kualifikuar për një pagesë është 500 €, por të ardhurat minimale të kërkuara për njerëzit nga kombet e tjera janë vetëm 100 €. Kjo do të thotë se Z. Affiliate është ndër programet më të mira të filialeve të kazinove për lojtarët jashtë Shteteve të Bashkuara.

Markat nga Z. Filialin

Ky program filial nuk duhet të shkaktojë ndonjë keqkuptim sepse funksionon vetëm me një markë kazinoje. Megjithatë, marka Mr. Green është e njohur. Kjo kazino ka marrë disa çmime të rëndësishme dhe është mjaft e njohur në mesin e lojtarëve. Për shkak të reputacionit të tij të shkëlqyer, njerëzit e rekomanduar në sajt kanë një mundësi të fortë për t'u bërë anëtarë depozitues.

Si të bashkoheni me bashkëpunëtorët e z

  1. Drejtohuni për në https://www.mraffiliate.com.
  2. Klikoni butonin e madh të gjelbër "Bashkohu dhe fillo të fitosh".
  3. Jepni të gjitha informacionet personale, të pagesave dhe shtesë të kërkuara.
  4. Konfirmoni regjistrimin dhe prisni ndërmjetësimin.
Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming