Vlerësimi i librave Mr Green - Account

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

Bastet duhet të krijojnë një llogari me z. Green për të përdorur faqen e internetit të z. Green. Një nga pyetjet që klientët e mundshëm të zotit Green bëjnë më shpesh është, "si të regjistrohem?"

Ky është fillimi i procesit për çdo faqe interneti që ofron opsione të basteve sportive. Metoda është e thjeshtë dhe mund të ndahet në disa faza që lojtarët e fatit duhet t'i përfundojnë me sukses.

Shumica e lojtarëve ka të ngjarë të kenë shqetësime ose pyetje shtesë në lidhje me llogaritë e tyre. Kumarxhinjtë zakonisht e citojnë këtë si faktorin që u jep atyre shkakun më të madh për ankth. Hapat për krijimin e një llogarie, si dhe përgjigjet për çdo pyetje tjetër rreth llogarive, shpjegohen në këtë seksion. Secila prej tyre është e pakomplikuar dhe nuk do të duhen më shumë se disa minuta për t'u realizuar.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Shqetësimet në lidhje me procedurën e regjistrimit vazhdojnë edhe me një markë të mirë-formuar si Mr. Green. Pavarësisht pranimit të gjerë të transaksioneve në internet, shumë individë ende e shohin lojën e fatit në internet si një përvojë të komplikuar, frustruese. Seksioni vijues i procedurës së regjistrimit dhe gjetjet tona do të tregojnë se nuk është kështu. Duke pasur parasysh këtë, le ta zbërthejmë atë.

 1. Krijimi i një llogarie është po aq i lehtë sa futja e adresës suaj të e-mail, zgjedhja e një fjalëkalimi, zgjedhja e vendit tuaj të origjinës dhe pranimi i kushteve dhe termave. Kjo është aq e lehtë sa të bëhet.
 2. Procesi i verifikimit vjen më pas. Do të futni numrin tuaj të telefonit celular për të marrë një kod verifikimi të dërguar. Do t'ju duhet të vendosni kodin tuaj katërshifror në sajt sapo ta merrni për të verifikuar identitetin tuaj.
 3. Për të përfunduar, do t'ju duhet të jepni disa informacione identifikuese. Kjo përfshin emrin tuaj të plotë, datën e lindjes dhe adresën aktuale. Ju mund të vendosni limitet tuaja të basteve dhe të këshilloheni për këtë opsion përpara se të bëni një depozitë. Ne përshëndesim përpjekjet e kompanisë për të promovuar lojëra të përgjegjshme.

Verifikimi i llogarisë

Z. Green parandalon mashtrimin në internet duke verifikuar moshat e klientëve të tij dhe duke pranuar vetëm ata mbi 18 vjeç.

Z. Green kërkon informacione për identifikimin e lojtarit për të mbajtur një mjedis të sigurt dhe të sigurt dhe për të zvogëluar gjasat e vjedhjes së identitetit. Dokumentet e nevojshme mund të ngarkohen si skanime ose foto duke përdorur një lidhje verifikimi të dërguar në seksionin "Shtëpia ime" e llogarisë tuaj Mr. Green. Z. Green shpesh mund të verifikojë llogarinë dhe identitetin tuaj brenda pak minutash.

Klienti duhet të dijë se procesi i verifikimit funksionon në favor të tij. Z. Green mund të ndalojë llogaritë që u përkasin klientëve të paverifikuar. Nëse ata duan që gjërat të shkojnë mirë, faza e identifikimit dhe verifikimit është thelbësore. Pasi përdoruesi të jetë verifikuar, ai nuk do të ketë asnjë problem të përdorë shërbimet e libralidhësve ose të arkëtojë fitimet e tij.

Një kopje ose imazh i skanuar i një prej dokumenteve të mëposhtëm është përgjithësisht i mjaftueshëm për verifikimin e të dhënave personale:

 • Karta e identitetit (para dhe mbrapa),
 • Pasaporta (foto dhe faqja e kopertinës),
 • Patentë shoferi (foto, emër dhe nënshkrim).

Kur dorëzoni verifikimin tuaj të ardhshëm të adresës, mund t'ju duhet të përfshini ose një kopje të skanuar ose një foto të dokumenteve të nevojshme.

 • Fatura e shërbimeve - Ku emri dhe adresa juaj shfaqen dukshëm,
 • Deklarata e bankës ose e kartës së kreditit - Emri dhe adresa aktuale duhet të jenë të dukshme.
 • Fatura tatimore e autoritetit vendor - Emri i dukshëm, adresa dhe numri i ID-së së tatimit

Si të identifikoheni

Për të hyrë në z. Green Casino pasi të keni regjistruar një llogari, thjesht ndiqni këto hapa:

 1. Për të hyrë në llogarinë tuaj, vizitoni MrGreenCasino.com dhe zgjidhni skedën "Hyrja" në krye.
 2. Në dritaren e re që shfaqet, futni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin në fushat përkatëse.
 3. Për t'u identifikuar, zgjidhni opsionin "Identifikohu".

Së shpejti do të regjistroheni në llogarinë tuaj, në të cilën pikë mund të filloni bastet për sportet.

Si të zhbllokoni një llogari

Kur lojtarët dëgjojnë se llogaria e tyre e kazinosë është bllokuar ose çaktivizuar, kjo mund të çojë në vështirësi të ndryshme. Pasoja përfundimtare e kësaj është se paratë dhe shpërblimet e tyre vihen në rrezik si rezultat.

Klientët e z. Green mund të zbulojnë se nuk kanë qenë në gjendje të hyjnë në llogaritë e tyre për një sërë arsyesh, si p.sh. kanë pasur një numër jashtëzakonisht të lartë të përpjekjeve të dështuara për hyrje ose kanë përjetuar vështirësi me procedurën KYC.

Bastorët, pa dyshim, po kruan kokën pikërisht në këtë sekondë dhe pyesin veten se si mund të zhbllokojnë llogaritë e tyre për të hyrë në fitimet e tyre. Atyre u kërkohet të fillojnë kontaktin me stafin e Ndihmës së Klientit sa më shpejt që të jetë e mundur.

 1. Hapni adresën e emailit që keni përdorur për t'u regjistruar për një llogari të z. Green.
 2. Përgatitni një mesazh dhe dërgojeni tek customerservice@mrgreen.com.
 3. Në rreshtin e temës, përshkruani problemin tuaj: "Llogaria ##### është bllokuar."
 4. Në trupin e postës elektronike, shqyrtojeni problemin në detaje. Mund t'ju duhet të paraqisni sa vijon:
  1. një përshkrim të detajuar të informacionit tuaj të regjistrimit,
  2. pajisjen e përdorur për të krijuar llogarinë dhe
  3. Një kopje e skanuar e një karte identiteti me foto, dëshmi të tjera identifikimi dhe kopje të skanuara të depozitave të bëra në libër sportiv.

Si të mbyllni një llogari

Kur luani në faqen online të basteve sportive të z. Green, mbyllja e llogarisë së një lojtari është po aq e thjeshtë sa hapja e një të reje. Nga ana tjetër, duhet të jeni të vetëdijshëm se pasi të çaktivizoni llogarinë, nuk do të jeni kurrë në gjendje të ripërdorni të njëjtën adresë emaili për t'u identifikuar përsëri në sajt.

Si rezultat, z. Green i lejon përdoruesit të çaktivizojnë përkohësisht llogaritë e tyre të lojtarëve në vend që të anulojnë përgjithmonë llogaritë e tyre të klientëve. Pasi ta lexoni këtë, do të zbuloni udhëzime të hollësishme për çaktivizimin e përhershëm të llogarisë suaj të Z. Green nëse jeni ende të vendosur ta bëni këtë.

 1. Tërhiqni çdo gjendje të qëndrueshme që mund të keni në llogarinë tuaj.
 2. Dërgoni një email jozyrtar te Shërbimi i Klientit të Z. Green.
  1. Përfshini emrin dhe mbiemrin tuaj, datën e lindjes dhe adresën.
  2. Shprehni shprehimisht dëshirën tuaj për të revokuar autorizimin e debitimit direkt.
  3. Kërkoni në mënyrë të qartë fshirjen e të dhënave tuaja.
 3. Kërkoni konfirmimin e anulimit
 4. Sigurohuni që të kërkoni një konfirmim të përfundimit.
Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming