Mr Green Rishikimi i librave 2024 - About

Mr GreenResponsible Gambling
CASINORANK
10/10
BonusBonus 1200 $ + 200 rrotullime falas
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Temë e butë
Kazino fituese e çmimeve
Lojëra elektronike ekskluzive
Mr Green is not available in your country. Please try:
About

About

Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

Vitin e ardhshëm, z. Green rilançoi një version të përmirësuar të produktit të tij të basteve sportive. Ky version i ri ofroi një veçori të veçantë në lojë nga BettorLogic dhe mjetet e Menaxhimit të Marrëdhënieve me Klientin, të cilat i mundësonin operatorit të basteve të përmirësonte përvojat e lojtarëve përmes analizës së gjerë të të dhënave të historive të tyre të basteve. Z. Green është një nga faqet më të njohura të lojërave të fatit në Evropë. Ato ofrojnë lojëra kazino, tregtarë të drejtpërdrejtë, keno, bingo dhe baste sportive në internet, ndër të tjera. Kompania u krijua në fund të vitit 2007 nga një grup veteranësh të industrisë suedeze, të cilët lëshuan menjëherë një kazino në internet vitin e ardhshëm.

Në fund të tetorit 2018, z. Green ishte rritur në atë masë sa operatori konkurrent William Hill bëri një ofertë për të blerë firmën për shumën e bukur prej 242 milionë funte, të cilën udhëheqja e z. Green e pranoi me dashamirësi. Kompania që drejton faqen e basteve është e bazuar në qytetin e bukur turistik të Maltës, Sliema. Kompania është e listuar në bursën Nasdaq në Stokholm dhe lejohet ligjërisht të kryejë biznes të lojërave të fatit në Maltë dhe në Mbretërinë e Bashkuar.

Z. Green është një platformë moderne, miqësore për përdoruesit, që shquhet në bastet e drejtpërdrejta dhe tenisin e menjëhershëm. Bastorët që vlerësojnë eksitimin e basteve në lojë do ta gjejnë këtë shërbim një përshtatje të mirë, pasi ofron një mori statistikash në kohë reale dhe opsione bastesh. Falë aplikacionit celular, ju mund ta mbani lehtësisht lojën tuaj me vete kudo që të shkoni dhe të mos humbni kurrë asnjë terren.

Z. Green është një shërbim kumari në internet i besueshëm, me reputacion dhe i vlerësuar me çmime që vlerëson mbi të gjitha sigurinë dhe privatësinë e klientëve të tij. Faqja mbulon çdo sport që mund të imagjinohet, por i mungon thellësia e të tjerëve libra sportive të njohura në mundësi bastesh. Z. Green nuk ofron bonuset më të mira të regjistrimit, por bastet e tyre Jackpot janë gjithmonë një kohë e mirë dhe mund t'ju fitojnë shumë para.

Z. Green është një opsion i mrekullueshëm nëse po kërkoni një faqe të besueshme me baste të shkëlqyera live dhe nuk ju shqetëson kostot minimale të arkëtimit.

Pse të luani në z. Green?

Ofertat e librit sportiv tĂ« z. Green shumĂ« opsione bastesh nĂ« shumĂ« sporte dhe tregjet. Çdo mĂ«nyrĂ«, ekipet pĂ«r tĂ« shĂ«nuar, golat totale dhe pjesa e parĂ« janĂ« ndĂ«r bastet mĂ« tĂ« zakonshme, megjithĂ«se bastet ekzotike si bastet Trixies dhe Heinz janĂ« gjithashtu tĂ« lejuara.

Z. Green ofron speciale ku mund të vini bast për rezultate si një fitore e Juventusit ose një gol nga Cristiano Ronaldo. Përveç kësaj, ai do të ofrojë baste për rezultate si të dyja palët që shënojnë dhe një numër total letrash më shumë se 5.5. Z. Green ofron gjithashtu alternativa të shkëlqyera bastesh live për të gjitha sportet kryesore.

Popullariteti i jashtëzakonshëm i z. Green Casino i atribuohet pjesërisht ndërfaqes së tij tërheqëse vizualisht. Faqja e internetit ka një estetikë të gjelbër dhe faqja e saj kryesore ka qasje të shpejtë në seksionet e saj të ndryshme.

Në përgjithësi, treni i z. Green është dëshmuar i denjë për vlerësimet e tij të shumta përgjatë viteve.