Vlerësimi i librave Mr Green - About

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

About

Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

Vitin e ardhshëm, z. Green rilançoi një version të përmirësuar të produktit të tij të basteve sportive. Ky version i ri ofroi një veçori të veçantë në lojë nga BettorLogic dhe mjetet e Menaxhimit të Marrëdhënieve me Klientin, të cilat i mundësonin operatorit të basteve të përmirësonte përvojat e lojtarëve përmes analizës së gjerë të të dhënave të historive të tyre të basteve.

Z. Green është një platformë moderne, miqësore për përdoruesit, që shquhet në bastet e drejtpërdrejta dhe tenisin e menjëhershëm. Bastorët që vlerësojnë eksitimin e basteve në lojë do ta gjejnë këtë shërbim një përshtatje të mirë, pasi ofron një mori statistikash në kohë reale dhe opsione bastesh. Falë aplikacionit celular, ju mund ta mbani lehtësisht lojën tuaj me vete kudo që të shkoni dhe të mos humbni kurrë asnjë terren.

Z. Green është një shërbim kumari në internet i besueshëm, me reputacion dhe i vlerësuar me çmime që vlerëson mbi të gjitha sigurinë dhe privatësinë e klientëve të tij. Faqja mbulon çdo sport që mund të imagjinohet, por i mungon thellësia e të tjerëve libra sportive të njohura në mundësi bastesh. Z. Green nuk ofron bonuset më të mira të regjistrimit, por bastet e tyre Jackpot janë gjithmonë një kohë e mirë dhe mund t'ju fitojnë shumë para.

Z. Green është një opsion i mrekullueshëm nëse po kërkoni një faqe të besueshme me baste të shkëlqyera live dhe nuk ju shqetëson kostot minimale të arkëtimit.

Pse të luani në z. Green?

Ofertat e librit sportiv të z. Green shumë opsione bastesh në shumë sporte dhe tregjet. Çdo mënyrë, ekipet për të shënuar, golat totale dhe pjesa e parë janë ndër bastet më të zakonshme, megjithëse bastet ekzotike si bastet Trixies dhe Heinz janë gjithashtu të lejuara.

Z. Green ofron speciale ku mund të vini bast për rezultate si një fitore e Juventusit ose një gol nga Cristiano Ronaldo. Përveç kësaj, ai do të ofrojë baste për rezultate si të dyja palët që shënojnë dhe një numër total letrash më shumë se 5.5. Z. Green ofron gjithashtu alternativa të shkëlqyera bastesh live për të gjitha sportet kryesore.

Popullariteti i jashtëzakonshëm i z. Green Casino i atribuohet pjesërisht ndërfaqes së tij tërheqëse vizualisht. Faqja e internetit ka një estetikë të gjelbër dhe faqja e saj kryesore ka qasje të shpejtë në seksionet e saj të ndryshme.

Në përgjithësi, treni i z. Green është dëshmuar i denjë për vlerësimet e tij të shumta përgjatë viteve.

Total score10.0
Përfitimet
+ Temë e butë
+ Kazino fituese e çmimeve
+ Lojëra elektronike ekskluzive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (5)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
Çeke
LicencatLicencat (6)
AAMS Italy
DGOJ Spain
Lotteries and Gambling Supervisory Inspection Latvia
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikGara me kuaj
Golden Wealth Baccarat
GolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
Keno
Kriketi
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Regbi
Roulette Double Wheel
Ruletë
ShahShigjetat
Slotat
SnookerSportet dimëroreSportiveSurfingTenis tavolineTenisi
Texas Holdem
TrottingUFCVolejbolli
Wheel of Fortune
ZagarëteSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit CardsDebit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
MonedhatMonedhat (9)
Dollari Kanadez
Euro
Franga Zvicerane
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
Mr Affiliate
ShtetetShtetet (43)
Argjentina
Brazili
Côte d'Ivoire
Danimarka
Finlanda
Gjibraltari
Guajana
Guatemala
Holanda
Honduras
Irlanda
Ishulli i Manit
Islanda
Italia
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kosta Rika
Kroacia
Letonia
Lituania
Luksemburgu
Mali i Zi
Malta
MaqedoniaMbretëria e Bashkuar
Mianmar
Moldavia
Monako
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Republika Dominikane
San Marino
Serbia
Shqipëria
Sllovakia
Sllovenia
Suedia
Surinami
Venezuela
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (25)
Betsoft
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Inspired
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Playson
Playtech
Quickspin
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Sthlm Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming