Rezervatorët më të mirë që pranojnë EcoPayz

EcoPayz është një nga kuletat elektronike më të përshtatshme për kryerjen e transaksioneve në faqet e basteve online. E themeluar në vitin 2000, ajo pranon mbi 45 monedha nga e gjithë bota. EcoPayz është në pronësi dhe operohet nga PSI-Pay, një kompani e kufizuar e regjistruar dhe licencuar nga Autoriteti i Sjelljes Financiare të Mbretërisë së Bashkuar për të ofruar shërbime pagesash në internet.

Bastet online mund të zgjedhin një nga tre llojet e llogarive: ecoCard, ecoAccount dhe ecoVirtualcard. EcoCard është një llogari debiti me parapagesë, si MasterCard, që lehtëson pagesat e menjëhershme online. EcoAccount është një llogari private në internet që lojtarët e fatit mund ta plotësojnë në çdo kohë ose t'i dërgojnë para kujtdo. Së fundmi, ecoVirtualcard është një kartë pagese një herë në internet. Ai bëhet i pavlefshëm pasi të përfundojë transaksioni.

Rezervatorët më të mirë që pranojnë EcoPayz
Si të bëni një depozitë me EcoPayzKufiri ditor i depozitave për EcoPayzSi të bëni një tërheqje me EcoPayz
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

BonusDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20bet është një hyrje e re në industrinë e librave sportiv dhe kazinosë që u lançua në vitin 2022 për t'u shërbyer bastorëve në mbarë botën. Ai përmban një sërë tregjesh ndërkombëtare bastesh për sporte si futbolli, basketbolli dhe formula 1. Ky bastvënës krenohet si bastelibërësi më i mirë në internet, i themeluar nga entuziastë me përvojë të pasionuar pas basteve sportive. Ata synonin të krijonin një ofrues online për të gjitha shërbimet e librave. 20bet krenohet si një libër sportiv në internet që kombinon një përzgjedhje të gjerë tregjesh bastesh, mënyra të përshtatshme pagese, promovime të mira dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Bicoins Pranohen
 • Libri sportiv i disponueshëm

Kur lojtarët kërkojnë për basteshkruesi më i mirë në internet ata mund të supozojnë se kompanitë më të vjetra janë më të njohurat. Në fund të fundit, këto firma do të kenë ofruar baste të besueshme online për shumë vite. Megjithatë, ka një sërë projektesh premtuese që janë krijuar vetëm kohët e fundit. Një prej tyre është Wazamba, një degë e Araxio Development NV Kjo kompani është e mirënjohur për zotërimin e një numri të madh të markave të njohura të lojërave. Ajo themeloi Wazamba në mënyrë që të kthejë bastet në tregun sportiv.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Nomini është një librari në internet që doli në skenë në vitin 2019. Faqja operohet nga Rabidi NV, ndërsa i përket gjithashtu kolektivit të njohur të lojërave të fatit Soft2Bet. Nomini ka numrin e licencës Curacao 8048/JAZ2016-064. Zyra e operatorit të sitit ndodhet në Nikosia, Qipro. Fillimisht, Nomini ishte fokusuar në ofrimin e përdoruesve të saj me lojëra argëtuese kazino. Megjithatë, tani është zgjeruar në fushën e basteve sportive.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

  BonusDeri në 500 € + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Oferta bonus mirëseardhjeje
  • Libri sportiv në dispozicion

  Libërbërësi në internet Rabona u krijua në vitin 2019. Soft2bet operon faqen. Kjo kompani ka zyra në Maltë, Ukrainë dhe Bullgari. Megjithatë, seksioni i faqes i fokusuar në bastet në sport ofrohet nga Altenar. Rabona është gjithashtu një krah i Araxio Development Company. Mbajtësi i licencës së tij është Tranello Group.

  BonusDeri në $500 + 200 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Miqësore për celularin
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

  I lançuar në vitin 2018, Kazino LibraBet po grumbullon një pjesë të konsiderueshme të tregut të librave sportiv nga basteshkruesit më të mirë në internet. Si një e preferuar në mesin e bastorëve të përditshëm të internetit, platforma njihet ndërkombëtarisht për opsionet e saj të basteve sportive në internet dhe bastet live online për turne dhe gara sportive. Popullariteti i tij në rritje është i dukshëm nga rishikimet në internet me 8/10 yje.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Lojërat më të fundit në ofertë
  • Bonuset bujare të mirëseardhjes
  • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

  Malina Casino, dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

  BonusDeri në 200 dollarë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Përvojë lozonjare e lojërave
  • 700+ lojëra dhe rritje
  • Bonus bujar i mirëseardhjes

  Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Bonuse të larta dhe kërkesa të ulëta për bast
  • Lojëra në kazino dhe baste sportive
  • Mbështetje 24/7 e disponueshme

  Betfinal u krijua në 2013 si një platformë e lojërave të fatit në internet. Libri i sporteve dhe kazinoja janë dy ofertat kryesore nga operatori. Ofrohen gjithashtu një numër i madh shanse të tjera joshëse bastesh.

  Bonus20% Cashback
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Një përzgjedhje e gjerë e basteve sportive
  • Rezultatet e drejtpërdrejta dhe statistikat e drejtpërdrejta
  • Kazino online dhe live

  Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

  BonusKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë
  • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
  • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
  • Bast Ngjarje Sportive

  Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Lucky Bird Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Lucky Bird Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Kazino bastesh sportive
   • Gamë e gjerë softuerësh
   • Shpërblime të larta

   Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
   • Opsionet e pagesës Sofort dhe Crypto
   • Shërbimi VIP

   Faqja e internetit Zodiacbet është një konkurrent i ri në tregun e basteve sportive. Bastet online të Zodiacbet u publikuan së fundmi në vitin 2020. Kompania operohet nga Bellona NV, ndërsa vetë platforma mundësohet nga Delasport. Kumarxhinjtë do të gjykojnë bastebërësin më të mirë në internet bazuar në atë se sa i besueshëm është.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Ofron baste sportive
   • Pranon pagesa të sigurta
   • Mbështetje 24/7

   SilverPlay është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, SilverPlay është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Bonus100% bonus sportiv i mirëseardhjes
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
   • Shumë Promo të ndryshme
   • Aplikacioni celular

   Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
   • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Gama e jashtëzakonshme e Lojërave Esport
   • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
   • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë

   Loot.bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Loot.bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       PalmSlots Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, PalmSlots Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Slotimo është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Slotimo është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         BonusBonus i mirëseardhjes deri në 100%
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
         • Shpërblimet e gjeneralëve
         • Zgjedhje e madhe pagesash
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Një përzgjedhje e gjerë e lojërave
         • Shpërblimet e gjeneralëve
         • Zgjedhje e madhe pagesash

         Brazino777 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Brazino777 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
         • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
         • Dizajn miqësor për celularin
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
         • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
         • Dizajn miqësor për celularin

         Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

         Bonus100% deri në 500 € + 200 rrotullime falas
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Mijëra lojëra
         • Baste sportive dhe esports
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Mbështetje për klientët 24/7
         • Mijëra lojëra
         • Baste sportive dhe esports

         Bastet sportive janë një nga aktivitetet e lojërave të fatit që fitoi vazhdimisht tërheqje në mbarë botën dhe faqet e lojërave të fatit po hapen vazhdimisht për të përmirësuar përvojën. Një nga faqet e basteve që përpiqet të ofrojë një gamë të plotë shërbimesh është Bankonbet. Bankonbet është një platformë bastesh e vitit 2022 në pronësi të Rabidi NV, një kompani lojrash me më shumë se 15 faqe lojrash online. Bankonbet ofron një libër sportiv të pasur dhe të gjerë dhe kazino online për lojtarë nga vende të ndryshme.

         Shfaq më pakShfaq më shumë
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë

          Mystake është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Mystake është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

          BonusBast Falas për Anëtarët e Rinj
          Shfaq më pakShfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara
          Shfaq më pak
          Shfaq më shumë
          • Marka më e mirë
          • Libri historik sportiv
          • Tërheqje të pakufizuara

          Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

          Shfaq më shumë
          Shfaq më pak
          Si të bëni një depozitë me EcoPayz

          Si të bëni një depozitë me EcoPayz

          EcoPayz u mundëson përdoruesve të lidhen me llogarinë e tyre bankare dhe të transferojnë fonde. Hapja e një llogarie ecoPayz është e shpejtë dhe falas. Klientët duhet të plotësojnë të dhënat e tyre personale si numrin e telefonit, adresën dhe vendin e banimit. Një lidhje aktivizimi i dërgohet përdoruesit të ri, pas së cilës pronari mund të përdorë llogarinë. Ka mënyra të ndryshme për të ngarkuar një ecoPayz me para: transfertë bankare lokale, banka ndërkombëtare, kartë me parapagesë, kartë krediti dhe debiti.

          Bërja e një depozite direkte me ecoPayz në një platformë bastesh është falas dhe pothuajse e menjëhershme. Bastet me para të vërteta që duan të rrisin bankrollin e tyre zgjedhin ecoPayz në faqen e arkëtarit dhe futin shumën për të depozituar.

          Emri i kësaj faqeje ndryshon nga një ofrues bastesh në tjetrin. Më pas na shfaqet faqja e ecoPayz ku lojtari hyn me një emër përdoruesi dhe fjalëkalim. Tre shërbimet, ecoAccount, ecoCard dhe ecoVirtualCard, mund të përdoren për transaksionin. Në mënyrë tipike, ecoPayz nuk paguan një tarifë për këto llojet e depozitave.

          Si të bëni një depozitë me EcoPayz
          Kufiri ditor i depozitave për EcoPayz

          Kufiri ditor i depozitave për EcoPayz

          Kufijtë varen nga niveli i llogarisë së një përdoruesi të ecoPayz dhe termat dhe kushtet e faqes së basteve. Llogaria EcoPayz është e disponueshme në nivel VIP, platin, ari, argjendi dhe klasik.

          Regjistrimi për këto nivele është falas, por shërbimet e disponueshme në secilin nivel do të ndryshojnë. Sa më i lartë të jetë statusi, aq më i lartë është kufiri i depozitave dhe anasjelltas. Kufijtë e llogarisë janë krijuar për të mbrojtur fondet e mbajtura brenda një llogarie ecoPayz.

          Kur mbushni një faqe bastesh, kufiri maksimal në të gjitha nivelet është 250 € për transaksion. Kufijtë ditorë variojnë nga 1500 € në 11,000 € për nivelet më të larta të llogarisë ecoPayz (Gold, Platinum dhe VIP).

          A mund të depozitoj me celular?

          EcoPayz ofron një aplikacion celular të sigurt dhe të sigurt që mund të shkarkohet nga App Store dhe Google Play. Përdoruesit mund të hyjnë në llogaritë e tyre nga pajisjet iOS dhe Android.

          Kufiri ditor i depozitave për EcoPayz
          Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

          Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

          Për sa kohë që një platformë lojërash fati mbështet ecoPayz, tërheqjet janë të mundshme me llogaritë ecoAccount dhe ecoCard. Hapat e përfshirë janë si më poshtë:

          • Lojtari kalon në faqen e arkëtarit
          • Ata zgjedhin ecoPayz nga lista e opsioneve të pagesës
          • Ata vendosin shumën për të tërhequr nga llogaria e basteve
          • Ata plotësojnë informacionin e kërkuar për faqen për të miratuar tërheqjen

          Me kërkesën për tërheqje, transaksioni shfaqet menjëherë në llogarinë e basteve dhe paratë i arrijnë lojtarit në dy ose tre ditë pune.

          Ofruesit e basteve vështirë se paguajnë një tarifë për tërheqjet e ecoPayz. Por në varësi të nivelit të llogarisë, ecoPayz mund të tarifojë diçka të vogël.

          Kufiri ditor i tërheqjes në ecoPayz

          Çdo ofrues i basteve vendos një kufi për tërheqje, kështu që është mirë të kontrolloni termat dhe kushtet përpara se të kryeni para. Kufiri i tërheqjes i lidhur me ecoCard bazohet në statusin ose nivelin e llogarisë.

          Shuma maksimale që një llogari ecoPayz mund të mbajë në nivele argjendi dhe ari është 15,000 € dhe 100,000 €, respektivisht. Përdoruesi mund të ngarkojë llogarinë e tij në një transaksion të vetëm me 10 - 200 € në nivelin klasik.

          Llogaritë me status argjendi mund të marrin çdo gjë nga 10 € në 1,000 € me një lëvizje. Një llogari floriri mund të marrë 10 deri në 1500 € në një transaksion.

          A mund të tërhiqem në celular?

          Tërheqja nëpërmjet aplikacionit celular ecoPayz është një proces i drejtpërdrejtë. Një lojtar hyn në llogarinë e tij në një smartphone Android ose iOS dhe ndjek hapat e lartpërmendur.

          Si të bëni një tërheqje me EcoPayz

          Mos i humb këto oferta me bonus

          1xBet
          1xBet
          100 dollarë
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin1xBet komento
          Betwinner
          Betwinner
          100 €
          Merr bonusinBetwinner komento
          22BET
          22BET
          300 dollarë
          Metodat e depozitimit
          SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
          Merr bonusin22BET komento
          Close