Rezervatorët më të mirë që pranojnë Dogecoin

Vitet e fundit i kanë bërë pagesat me kripto të spikatura në bastet online. Dogecoin, në veçanti, po bëhet me shpejtësi një metodë e preferuar pagese, me shumicën e librave që e shtojnë atë në listën e tyre të mënyrave të preferuara të pagesës. Me shumë site bastesh që pranojnë Dogecoin, ai është i disponueshëm për këdo që është i interesuar të përdorë këtë metodë pagese në shfrytëzimet e tyre të basteve.

Faqet e basteve në internet që pranojnë pagesa Dogecoin kanë parë një rritje masive në bazën e tyre të përdoruesve, e cila ka shumë të ngjarë për shkak të komoditetit të ofruar nga kjo metodë pagese. Më mirë akoma, Dogecoin, si shumica e kriptovalutave, mbetet i sigurt dhe i sigurt.

Rezervatorët më të mirë që pranojnë Dogecoin
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

BonusDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e lojërave elektronike
 • Pranon kripto
 • Miqësore për celularin

Paripesa u themelua në vitin 2019 dhe kompania është e bazuar kryesisht në ishullin Curacao, pavarësisht se është një faqe që synon lojtarët në Nigeri dhe vende të tjera afrikane. Autoritetet në Curacao kanë gjykuar se kompania plotëson të gjitha kërkesat për respektimin e ligjeve të lojërave të fatit atje dhe i kanë dhënë një licencë për të operuar.

Bonus100% deri në 100 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e lartë e vendeve
 • Zgjedhja e madhe sportive

Baza e basteve online Helabet u lançua si një faqe bastesh në vitin 2015. Vetë kompania u themelua që në vitin 2003. Bastet online Helabet synojnë kryesisht një treg afrikan. Në fakt, është faqja më e njohur për bastet në sport brenda Kenias. Vitet e fundit, bastet online të Helabet kanë arritur edhe lojtarët në Mbretërinë e Bashkuar. Firma pranon kumarxhinj nga shumë vende të ndryshme dhe faqja kryesore është e disponueshme në 43 gjuhë. Këto përfshijnë anglisht, gjermanisht, frëngjisht, rusisht, turqisht dhe spanjisht.

BonusMerrni bonusin tuaj të depozitës 200%.
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Konkurse
 • Metodat e depozitimit të kriptomonedhave

ThunderPick është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ThunderPick është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   1goodbet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1goodbet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Shpërblime VIP
     • Mbështetje 24/7
     • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Shpërblime VIP
     • Mbështetje 24/7
     • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

     Stake.com është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Stake.com është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     BonusBast Falas për Anëtarët e Rinj
     Shfaq më pakShfaq më shumë
     • Marka më e mirë
     • Libri historik sportiv
     • Tërheqje të pakufizuara
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë
     • Marka më e mirë
     • Libri historik sportiv
     • Tërheqje të pakufizuara

     Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

     Rreth basteve sportive Dogecoin

     Rreth basteve sportive Dogecoin

     Rëndësia e Dogecoin në industrinë e basteve është rritur vitet e fundit. Kjo kripto Metoda e pagesës ka ekzistuar që nga 8 dhjetori 2013. Me seli në Seattle, Washington, Shtetet e Bashkuara, Dogecoin u krijua nga dy inxhinierë softuerësh, Billy Marcus dhe Jackson Palmer, duke shfaqur një meme popullore në atë kohë.

     Ndërsa u krijua fillimisht si një parodi e meme DOGE, Dogecoin u ngrit shumë pas krijimit të tij dhe që atëherë është vendosur në mesin e librave. Një pjesë e suksesit të saj është e ankoruar në faktin se përdor teknologjinë e enkriptimit të blockchain dhe gëzon furnizim të pakufizuar.

     Duke qenë dëshmitare e një bumi të jashtëzakonshëm në vitin 2021, kur fitoi popullaritetin më të lartë në hapësirën e kriptove, Shtetet e Bashkuara konsiderohen si kombi më pro Dogecoin në nivel global. Ndërsa gëzon gjithashtu një popullaritet të konsiderueshëm në shumicën e vendeve, sipas Indeksit të Adoptimit të Kriptomonedhave të Finder-it, kjo metodë pagese e kriptove gëzon një mesatare prej 18.5% për vend.

     Rreth basteve sportive Dogecoin
     Si të bëni një depozitë me Dogecoin

     Si të bëni një depozitë me Dogecoin

     Libërtarët e Dogecoin lejojnë bastorët të financojnë llogaritë e tyre duke përdorur bast kripto. Bastet sportive gëzojnë gjerësinë për të depozituar sa më shumë Dogecoin të duan, me shumicën e faqeve të internetit të basteve në internet që nuk kanë kufi për numrin e monedhave që një lojtar mund të depozitojë.

     Për të filluar, lojtarët duhet të regjistrohen në një kazino dogecoin dhe të zgjedhin këtë kriptomonedhë si mënyrën e tyre të preferuar të pagesës.

     Dogecoin mund të përdoret në disa kripto kazino. Procesi i depozitimit për bastet në internet me Dogecoin duhet të jetë relativisht i lehtë, veçanërisht për këdo që ka përvojë paraprake në përdorimin e kriptove.

     Si të bëni një depozitë me Dogecoin
     Përdorimi i Dogecoin në libralidhësit në internet

     Përdorimi i Dogecoin në libralidhësit në internet

     Përpara se të bëjë një depozitë Dogecoin në çdo platformë bastesh, një lojtar duhet të ketë sasinë e dëshiruar të argumenteve DOGE në portofolin e tij. Këtu janë disa hapa që duhen ndjekur kur depozitoni argumentet DOGE në një llogari të basteve sportive.

     • Hyni në një kazino Dogecoin
     • Kopjoni adresën e dhënë nga rezervisti
     • Shkoni në portofolin e kriptove me monedha DOGE, klikoni në veçorinë e dërgimit dhe ngjitni adresën e kopjuar më sipër
     • Futni shumën për të transferuar
     • Konfirmoni transaksionin

     Lojtarët gjithashtu mund të përdorin telefonat e tyre celularë për të skanuar kodin QR dhe për të konfirmuar transaksionin. Në të dyja rastet, procesi nuk duhet të zgjasë më shumë se 60 sekonda. Megjithatë, ka raste kur transaksionet janë më të shpejta ose më të ngadalta, në varësi të trafikut në rrjet.

     Përdorimi i Dogecoin në libralidhësit në internet
     Kufijtë e depozitave të Dogecoin

     Kufijtë e depozitave të Dogecoin

     Vlen të përmendet se shumica e kazinove Dogecoin kanë kufij minimalë të depozitave relativisht të larta. Duke parë kufijtë e sipërm, siç u aludua më parë, shumica e bastebërësve të dogecoin nuk kanë një shumë maksimale depozite, gjë që e bën atë veçanërisht interesant për rolet e larta.

     Ndërsa shumica faqet e basteve sportive në internet mos ofroni kufij maksimalë të depozitave, këshillohet gjithmonë të shikoni termat dhe kushtet se si të depozitoni me Dogecoin.

     Kufijtë e depozitave të Dogecoin
     Si të bëni një tërheqje me Dogecoin

     Si të bëni një tërheqje me Dogecoin

     Lojtarët që kërkojnë një mënyrë për të vënë bast në ngjarjet e tyre të preferuara sportive duhet padyshim të marrin në konsideratë përdorimin e dogecoins pa u shqetësuar për tarifat e larta të përpunimit dhe përpunimin e ngadaltë të tërheqjes. Dogecoin premton tërheqje super të shpejta, tarifa zero ose minimale të transaksionit dhe karakteristika sigurie të nivelit më të lartë si shumica e kazinove.

     Procesi i tërheqjes gjatë lojës në një kazino Dogecoin duhet të jetë po aq i përpunuar sa procesi i depozitimit. Në mënyrë ideale, procesi i tërheqjes përfshin heqjen e fondeve nga një faqe interneti bastesh në internet në një portofol të jashtëm, të tilla si një adresë portofoli i fortë, adresë shkëmbimi ose portofol celular.

     Këtu janë disa hapa që duhen ndjekur kur tërhiqni Dogecoins nga një libër sportiv:

     • Ndërsa jeni në faqen e kazinosë dogecoin, lundroni në portofol dhe klikoni butonin "Tërheq"
     • Zgjidhni portofolin Dogecoin të renditur nën fushën "tërheq nga"
     • Zgjidhni një adresë tashmë ekzistuese ose shtoni një adresë të re tërheqjeje. Vlen të përmendet se përdoruesit duhet të sigurohen se tërhiqen në adresën e saktë për të shmangur humbjen e fondeve.
     • Futni shumën për të tërhequr
     • Klikoni në ikonën e tërheqjes së rishikimit
     • Pas një rishikimi të suksesshëm, një kërkesë konfirmimi do të shfaqet në ekran, duke i lejuar përdoruesit të përfundojë procesin e tërheqjes duke klikuar në ikonën "tërheq".

     Për më tepër, shumica e faqeve të basteve sportive kanë udhëzime të detajuara se si të kryejnë tërheqjet, duke siguruar që lojtarët të qëndrojnë të udhëhequr mirë në çdo hap. Dhe në rast të ndonjë pyetjeje, ekziston gjithmonë një përfaqësues i klientit për të udhëhequr lojtarin.

     Kufijtë e tërheqjes dhe koha e përpunimit

     Një përfitim i rëndësishëm i të luajturit në një librari online të basteve Dogecoin është se zakonisht nuk ka kufizime për tërheqje. Kjo do të thotë që lojtarët mund të tërheqin çdo shumë që dëshirojnë pa u shqetësuar për kufijtë. Për më tepër, shumica e kazinove online të Dogecoin ofrojnë tërheqje 'të menjëhershme', të cilat zgjasin 24 orë ose më pak dhe shpesh në minuta, në varësi të T&C të rezervistit.

     Si të bëni një tërheqje me Dogecoin
     Të mirat dhe të këqijat me Dogecoin

     Të mirat dhe të këqijat me Dogecoin

     Ashtu si shumica e metodave të pagesës, Dogecoin ka pjesën e tij të drejtë të goditjeve dhe humbjeve. Por, siç pritej, të mirat peshojnë shumë më tepër se të këqijat, gjë që bind shumicën e përdoruesve të luajnë kumar me monedhat DOGE sot. Këtu është një përmbledhje e disa nga të mirat dhe të këqijat e Dogecoin në bastet sportive.

     Pro

     • Ofron transaksione të shpejta dhe të lehta
     • Ofron tërheqje të pakufishme
     • Ofron transaksione maksimale të sigurta dhe shumë të sigurta, ashtu si me metodat e tjera të pagesës me kripto
     • Dogecoin ofron një shërbim të mbështetjes së klientit 24/7, zakonisht i disponueshëm përmes bisedës live.

     Kundër

     • Sa i përket disavantazheve të basteve sportive në internet Dogecoin, praktikisht nuk ka asnjë. Por, si me shumicën e kriptomonedhave, sfida e vetme e vërtetë është që vlerat të vazhdojnë të luhaten.
     Të mirat dhe të këqijat me Dogecoin
     Procesi i hapjes së llogarisë Dogecoin

     Procesi i hapjes së llogarisë Dogecoin

     Një llogari ose portofol dogecoin është në thelb një hapësirë dixhitale ku përdoruesit lejohen të ruajnë, marrin ose dërgojnë Dogecoins. Për të hapur një llogari Dogecoin, përdoruesit duhet të ndjekin hapat e mëposhtëm.

     • Hapi 1: Zgjidhni një portofol dogecoin. Këtu përdoruesi ose lojtari ka dy opsione, bërthamën MultiDoge ose Dogecoin.
     • Hapi 2: Pavarësisht nga opsioni i zgjedhur në hapin 1, Shkarkoni dhe instaloni aplikacionin Dogecoin në pajisjen tuaj. Përdoruesit e kompjuterit gjithashtu mund ta përfundojnë procesin nga faqja zyrtare e Dogecoin.
     • Hapi 3: Hapni aplikacionin e portofolit Dogecoin dhe verifikoni adresën tuaj dogecoin.
     • Hapi 4: Fitoni disa dogecoin

     Këto tre hapa duhet të jenë të mjaftueshëm për të përfunduar procesin e hapjes së llogarisë. Pas një procesi hapjeje të suksesshme, portofoli duhet të jetë i lehtë për t'u përdorur, duke pasur parasysh se tashmë është siguruar nga teknologjia blockchain

     Financimi i një llogarie Dogecoin është zakonisht thelbësor. Ndërsa lojtarët mund të marrin monedha DOGE nga përdorues të tjerë, shumica preferojnë t'i blejnë ato me monedha fiat. Përdoruesit mund të blejnë Doge duke përdorur karta debiti dhe krediti të lidhura me llogarinë e tyre bankare lokale. Gjithashtu, vlen të përmendet se përdoruesit e Dogecoin nuk kanë nevojë domosdoshmërisht një llogari bankare për të blerë këto monedha.

     Kufizimet për hapjen e një llogarie Dogecoin

     Nuk ka ndonjë kufizim të rëndësishëm me Dogecoins. Megjithatë, sipas politikës së vitit 2017, të gjithë përdoruesit e kriptove duhet të jenë 18 vjeç ose më të vjetër për të hyrë në shërbimet e Coinbase.

     Procesi i hapjes së llogarisë Dogecoin
     Opsionet e mbështetjes së klientit Dogecoin

     Opsionet e mbështetjes së klientit Dogecoin

     Dogecoin ofron mbështetje të shkëlqyer për klientët, ashtu si shumica e kazinove që lejojnë pagesat Dogecoin. Përveç që kanë një seksion të shkathët FAQ, ata gjithashtu drejtojnë një departament optimist të mbështetjes së klientit. Nëse një lojtar përballet me ndonjë problem ndërsa luan në një faqe bastesh Dogecoin, këtu janë opsionet kryesore të klientëve të ofruara nga Dogecoin.

     • Bisedë e drejtpërdrejtë
     • Email info@dogecoin.com
     • Numri i telefonit +46 72 909 02 27

     Vlen të përmendet se përdoruesit e Dogecoin mund t'u përgjigjen pothuajse të gjitha pyetjeve në seksionin FAQ. Sidoqoftë, tre opsionet e mbështetjes janë të dobishme për të ofruar zgjidhje në kohë.

     Opsionet e mbështetjes së klientit Dogecoin

     Mos i humb këto oferta me bonus

     1xBet
     1xBet
     100 dollarë
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin1xBet komento
     Betwinner
     Betwinner
     100 €
     Merr bonusinBetwinner komento
     22BET
     22BET
     300 dollarë
     Metodat e depozitimit
     SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
     Merr bonusin22BET komento
     Close