Rezervatorët më të mirë që pranojnë Bank transfer

Transfertat bankare sot shihen nga shumë njerëz si një metodë e vjetëruar e kryerjes së pagesave. Megjithatë, shumica e bankave kanë bërë hapa të mëdhenj në modernizimin e shërbimeve të tyre. Shpejtësia e transaksioneve, për shembull, është pothuajse e menjëhershme në shumë raste. Pagesat janë gjithashtu të sigurta, private dhe të sigurta. Për këto arsye, transfertat bankare janë ende metoda popullore pagese në faqet e basteve. Lojtarët e moshuar i preferojnë sepse janë më të mësuar edhe me to. Lehtësia e transaksionit është gjithashtu e dashur.

Rezervatorët më të mirë që pranojnë Bank transfer
Si të depozitoni përmes transfertës bankareSi të bëni një tërheqje përmes transfertës bankare
Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20bet është një hyrje e re në industrinë e librave sportiv dhe kazinosë që u lançua në vitin 2022 për t'u shërbyer bastorëve në mbarë botën. Ai përmban një sërë tregjesh ndërkombëtare bastesh për sporte si futbolli, basketbolli dhe formula 1. Ky bastvënës krenohet si bastelibërësi më i mirë në internet, i themeluar nga entuziastë me përvojë të pasionuar pas basteve sportive. Ata synonin të krijonin një ofrues online për të gjitha shërbimet e librave. 20bet krenohet si një libër sportiv në internet që kombinon një përzgjedhje të gjerë tregjesh bastesh, mënyra të përshtatshme pagese, promovime të mira dhe mbështetje të besueshme ndaj klientit.

BonusDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • Mbështetja e drejtpërdrejtë e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojëra elektronike

BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Bastet e kazinosë dhe sporteve
 • Sportet virtuale
 • Rrotullime pa besnikëri

Betmaster filloi jetën në 2014 dhe u krijua për të tërhequr përdoruesit e kazinove online në rajone të tilla si Evropa, Azia, Afrika dhe Amerika e Jugut, por faqja mirëpret lojtarë nga e gjithë bota. Kompania është në pronësi të një kompanie të regjistruar në ishullin Curacao - Reinvent NV. Është në përputhje me të gjitha ligjet lokale të lojërave në Curacao dhe i është dhënë numri i licencës 1668/JAZ, pasi ka përmbushur kërkesat për të operuar ligjërisht një kazino online dhe një faqe bastesh.

BonusDeri në $500 + 200 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miqësore për celularin
 • Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit
 • Bonuse të ndryshme të mirëseardhjes

I lançuar në vitin 2018, Kazino LibraBet po grumbullon një pjesë të konsiderueshme të tregut të librave sportiv nga basteshkruesit më të mirë në internet. Si një e preferuar në mesin e bastorëve të përditshëm të internetit, platforma njihet ndërkombëtarisht për opsionet e saj të basteve sportive në internet dhe bastet live online për turne dhe gara sportive. Popullariteti i tij në rritje është i dukshëm nga rishikimet në internet me 8/10 yje.

BonusDeri në 200 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Përvojë lozonjare e lojërave
 • 700+ lojëra dhe rritje
 • Bonus bujar i mirëseardhjes

Mr.play është një ofrues i basteve në internet që ofron një zgjidhje mbresëlënëse për bastet moderne. Ai është i bazuar në Maltë me një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Ai u bashkëthemelua nga Hannan Greenberg, veteranë të tjerë të iGaming dhe ekipi i Aspire Global.

BonusKërkoni 300% bonusin tuaj të depozitës së parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe e sporteve
 • Promovime dhe bonuse me vlerë të lartë
 • Bast Ngjarje Sportive

Si libri i ri sportiv në ueb, N1 Bet u sjell entuziastëve të sportit një mori opsionesh bastesh, të cilat rivalizojnë basteshkruesit më të mirë në internet. Që nga viti 2021, basteli sportiv ofron një avantazh konkurrues në bastet online duke ofruar një listë të gjerë të mundësive të basteve sportive në internet. Platforma është e licencuar në Curacao dhe operohet nga Dama NV, e cila siguron që lojtarët të bastojnë në një mjedis të rregulluar rreptësisht.

Bonus100% bonus sportiv i mirëseardhjes
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
 • Shumë Promo të ndryshme
 • Aplikacioni celular

Roku është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Roku është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
 • Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Që nga fillimi i tij në 2006, Maxim88 është bërë një nga platformat më të famshme të basteve në Azinë Juglindore. Bastorët nga Singapori dhe Malajzia trajtohen në një faqe moderne bastesh në internet me promovime dhe bonuse fitimprurëse. Maxim88 ka bashkëpunuar me faqet e basteve si CMD386, Maxbet dhe BTI-Sports për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer të lojërave. Mund të eksploroni lehtësisht tregjet e basteve CMD386 nga lidhja në platformën Maxim88. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar tregjet e basteve në 2 faqet e tjera. Në fillim të vitit 2022, faqja hyri në një partneritet 5 milion MYR (1.1 milion) me lojërat Evolution. Me radhitje të tilla strategjike, lojtarët mund të hyjnë në tregje të ndryshme të basteve sportive. Në rishikimin tonë të basteve Maxim88, ne do të shikojmë më shumë në këtë platformë bastesh, çfarë ofron dhe çfarë mund të presin bastorët nga këtu.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Fresh Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Fresh Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   Jet Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jet Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    1Bet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, 1Bet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    BonusDeri në 600 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Jupi Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Jupi Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

     Shfaq më pakShfaq më shumë
     Shfaq më pak
     Shfaq më shumë

      FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

      Shfaq më pakShfaq më shumë
      Shfaq më pak
      Shfaq më shumë

       Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       • Shpërblime VIP
       • Mbështetje 24/7
       • KYC dhe regjistrime të thjeshta!
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë
       • Shpërblime VIP
       • Mbështetje 24/7
       • KYC dhe regjistrime të thjeshta!

       Stake.com është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Stake.com është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

       Shfaq më pakShfaq më shumë
       Shfaq më pak
       Shfaq më shumë

        Slotimo është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Slotimo është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • 150% bonus mirëseardhjeje
        • Cashback për depozitën e parë dhe të dytë!

        VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Bonus i madh i mirëseardhjes
        • Mbështetje 24/7
        • Platformë miqësore për celularin
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Bonus i madh i mirëseardhjes
        • Mbështetje 24/7
        • Platformë miqësore për celularin

        Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

        Bonus100% deri në 150 €
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Opsione të shumta pagese
        • Mbështetje 24/7 e disponueshme
        • Shumëllojshmëri lojërash
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Opsione të shumta pagese
        • Mbështetje 24/7 e disponueshme
        • Shumëllojshmëri lojërash

        Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

        BonusBonus i mirëseardhjes 100% deri në 150 €
        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Baste sportive dhe esports
        • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
        • Bonus bujar i mirëseardhjes
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Baste sportive dhe esports
        • Të gjitha lojërat tuaja të preferuara
        • Bonus bujar i mirëseardhjes

        Viti 2022 ishte një vit i frytshëm për komunitetin e lojërave të fatit, duke krijuar shumë site lojërash fati. Një nga këto platforma është Betibet, një kompani në pronësi të Dama NV dhe e regjistruar nën autoritetin e lojërave të Curacao. Bookie është i hapur për bastorët në mbarë botën që të bashkohen në argëtim dhe të fitojnë monedha ndërsa janë në të. Kjo platformë e basteve të kriptove u mundëson bastuesve të luajnë dhe të fitojnë duke përdorur monedha kripto ose fiat.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Bonuset javore
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Në dispozicion bastet sportive
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Bonuset javore
        • Mbështetje për klientët 24/7
        • Në dispozicion bastet sportive

        Cetus Games është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Cetus Games është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë
        • Shtëpia e ofruesve kryesorë të softuerit
        • Biseda e drejtpërdrejtë është e hapur 24/7
        • Dizajn miqësor për celularin

        Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

        Shfaq më pakShfaq më shumë
        Shfaq më pak
        Shfaq më shumë

         Mystake është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Mystake është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

         BonusBast javor falas në tenis
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Temë e butë
         • Kazino fituese e çmimeve
         • Lojëra elektronike ekskluzive

         Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

         BonusBast Falas për Anëtarët e Rinj
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Marka më e mirë
         • Libri historik sportiv
         • Tërheqje të pakufizuara

         Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

         BonusDeri në 20 € + Rritja e Energjisë
         Shfaq më pakShfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta
         Shfaq më pak
         Shfaq më shumë
         • Libri sportiv
         • Një përzgjedhje e madhe e lojërave
         • Promovime të shpeshta

         EnergyCasino është një kazino në internet që përmban qindra lojëra elektronike, lojëra tavoline dhe një libër sportiv gjithëpërfshirës. Është anëtare e Bashkimit Evropian dhe ka licenca të lëshuara nga UKGC (Komisioni i Kumarit në Mbretërinë e Bashkuar) dhe MGA (Autoriteti i Kumarit të Maltës). Baza e saj është në Maltë, dhe ndërsa operon shumë në vend, ajo ka lirinë për të kryer operacione jashtë MB dhe në zona të tjera të botës.

         Shfaq më shumë
         Shfaq më pak

         Nëse keni ndërmend të përdorni transfertën bankare si metodë për të drejtuar llogarinë tuaj të basteve, nuk duhet të ndiheni të nën-shërbyer. Do të shijoni shumicën e përfitimeve që marrin përdoruesit e pagesave dixhitale dhe ndoshta disa të tjera, si rreziku i ulët i komprometimit të të dhënave tuaja.

         Section icon
         Si të depozitoni përmes transfertës bankare

         Si të depozitoni përmes transfertës bankare

         Ju mund ta lidhni llogarinë tuaj të basteve drejtpërdrejt me bankën. Sigurohuni që të mbani mend se nëse po depozitoni me transfertë bankare, duhet të jepni të gjitha detajet e nevojshme për të kryer transaksionin në mënyrë korrekte.

         Kjo përfshin emrin tuaj, numrin e llogarisë dhe kodin e llojit të llogarisë bankare ku dëshironi të depozitoni fondet. Ndiqni hapat e mëposhtëm për të kryer një transaksion nëpërmjet transfertës bankare.

         1. Hyni në llogarinë tuaj të basteve
         2. Klikoni në butonin "Depozitim" në krye të djathtë të ekranit të platformës
         3. Vendosni të dhënat tuaja të pagesës dhe kontrolloni ato për korrektësi
         4. Shtypni "Bëni një depozitë.
         5. Vazhdoni të konfirmoni transaksionin
         6. Depozita juaj është bërë në llogarinë tuaj të basteve

         Kur kryeni një transaksion përmes bankës, sigurohuni që të përfshini të gjitha detajet thelbësore. Kjo përfshin adresën tuaj të emailit, emrin, numrin e llogarisë dhe kodin e renditjes. Disa banka kanë tarifa dinamike për transaksionet ndërkombëtare që ndryshojnë në varësi të asaj se për çfarë transferoni para ose nga. Ju mund ta shmangni këtë duke përdorur një bankë të vendosur në vendin tuaj të banimit.

         Kufiri ditor i depozitave në shumicën e faqeve të basteve është deri në 2000 dollarë. Megjithatë, kjo mund të rritet pas disa transaksioneve të suksesshme.

         Transferta bankare ose transferta bankare është një mënyra e sigurt e pagesës. Mund të bëhet gjithashtu nga shtëpia dhe në lëvizje me smartphone, tablet ose laptop. Për depozitat, kjo metodë është pothuajse aq e shpejtë sa transfertat dixhitale.

         Si të depozitoni përmes transfertës bankare
         Si të bëni një tërheqje përmes transfertës bankare

         Si të bëni një tërheqje përmes transfertës bankare

         Shtëpia e basteve nuk mund të kreditojë llogarinë tuaj me shumën që dëshironi të tërhiqni në një çast. Pasi të filloni një tërheqje, ata duhet të presin që pagesa të konfirmohet nga banka. Kur përdorni këtë metodë për të tërhequr fonde, përsëri sigurohuni që të dhënat tuaja të jenë të sakta përpara se të klikoni "Konfirmo tërheqjen". Kjo do të ndihmojë për të shmangur vonesat ose gabimet gjatë përpunimit.

         Procedura është e njëjtë me depozitimin. Dallimi i vetëm është se, në këtë rast, duhet të shtypni "Tërheqje" në vend të "Depozitë". Gjithashtu, futni detajet e llogarisë tuaj bankare dhe ndiqni hapat për të përfunduar tërheqjen.

         Zakonisht duhen nga dy deri në tre ditë pune për të marrë konfirmimin nga banka juaj se fondet janë depozituar. Kufiri ditor i tërheqjes varion nga një faqe bastesh në tjetrin dhe nga vendi në vend. Kufiri varet gjithashtu nga rregulloret e bankës suaj.

         Vetëm transfertat bankare nga i njëjti emër me llogarinë tuaj janë të vlefshme dhe nuk duhet të kenë vonesa apo probleme. Edhe pse mund të dëshironi të qëndroni anonim kur regjistroheni në faqen tuaj të internetit, kjo mund të shkaktojë probleme gjatë transaksioneve.

         Siç u përmend më herët, ju mund të përdorni telefonin tuaj celular për të bërë depozita dhe tërheqje me një transfertë bankare. Shumë banka ju lejojnë të kryeni transaksione përmes një shfletuesi, ndërsa të tjerat kanë aplikacione të dedikuara që i bëjnë pagesat edhe më të lehta.

         Si të bëni një tërheqje përmes transfertës bankare

         Mos i humb këto oferta me bonus

         1xBet
         1xBet
         100 dollarë
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin1xBet komento
         Betwinner
         Betwinner
         100 €
         Merr bonusinBetwinner komento
         22BET
         22BET
         300 dollarë
         Metodat e depozitimit
         SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
         Merr bonusin22BET komento
         Close