Melbet - Withdrawals

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Marrja e parave tuaja të çmimit është po aq emocionuese sa edhe brohoritja për fitoren për ekipin ose lojtarin tuaj të preferuar sportiv. Momenti për të tërhequr fitimet tuaja është pasi të keni vënë bast shumën e kërkuar, të keni marrë rrezikun e bonusit dhe të keni grumbulluar një bilanc të respektueshëm. Shumë të sapoardhur në Melbet janë të shqetësuar se sa shpejt mund të arkëtojnë fitimet e tyre.

Tërheqjet e parave të MELbet janë po aq të lehta sa depozitimi, megjithatë ka edhe disa hapa të tjerë. Për shumicën dërrmuese të lojtarëve, ka të paktën 54 opsione. Megjithatë, lojtarët duhet së pari të kalojnë nëpër një sërë fazash. Këtu është një përmbledhje e procesit të tërheqjes.

Metodat e pagesës të pranuara në MELbet

Këtu janë metodat më të zakonshme të tërheqjes të pranuara nga MELbet:

Mënyra e TërheqjesKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
Bitcoin0.001 €1 orë0,00 €
Ethereum0.002 €1 orë0,00 €
Dogecoin0.002 €1 orë0,00 €
Eos0.002 €1 orë0,00 €
Ripple0.002 €1 orë0,00 €
Litecoin0.002 €1 orë0,00 €
Tron0.002 €1 orë0,00 €
Cardano0.002 €1 orë0,00 €
Shiba Inu0.002 €1 orë0,00 €
Lidhje zinxhiri0.002 €1 orë0,00 €
Tether0.002 €1 orë0,00 €
Viza0.000.00-0,00 €
Visa Electron0.000.00-0,00 €
MasterCard0.001 4 ore0,00 €
Neteller0.001 €1 orë0,00 €
Skrill0.001 €1 orë0,00 €
Webmoney0.001,50 €1 orë0,00 €
Transferte bankare0.001 €1 orë0,00 €
PaySafe0.001 €1 orë0,00 €
EcoPayz0.001 €1 orë0,00 €
Paratë e Yandex0.001 €1 orë0,00 €
QIWI0.000.00-Nuk ka tarifa
AstroPay0.001,50 €1 orë0,00 €
Boleto0.000.00-Nuk ka tarifa
Shumë më mirë0.001 €1 orë0,00 €

Si të tërhiqeni?

  1. Përpara se të tërhiqni paratë tuaja, duhet të shkoni në profilin tuaj dhe të siguroheni që të gjitha fushat e shënuara me një yll (*) plotësohen.
  2. Zgjidhni "Tërheqja" nga shiriti anësor i majtë ose "Tërheqja e fondeve" nga menyja e sipërme.
  3. Zgjidhni mënyrën e pagesës nga e cila dëshironi të tërhiqni para, shkruani shumën dhe klikoni butonin jeshil "KONFIRM". Mos harroni se mënyra të ndryshme pagese kanë kufizime dhe kohë të ndryshme përpunimi.
  4. Prisni që paratë të dalin nga llogaria juaj. Kjo mund të zgjasë nga disa minuta deri në një orë.
  5. Klikoni butonin e gjelbër "Kërkesat për tërheqje" për të parë se si po shkon kërkesa juaj për tërheqje. Kjo përfshin datën e kërkesës, datën kur mund të bëhen pagesat, mënyrën e pagesës, shumën dhe statusin e tërheqjes. Kur bëni një tërheqje, ky informacion shfaqet gjithashtu automatikisht.
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan