Melbet - FAQ

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

FAQ

Më poshtë janë disa nga pyetjet më të zakonshme të bëra nga klientët e MELbet përpara se të vendosni një bast sportiv.

A duhet të kaloni përmes KYC me MELbet?

Po, ju duhet të përfundoni procesin e verifikimit KYC pavarësisht nëse dëshironi të depozitoni, tërhiqni, të kërkoni oferta bonus ose thjesht të luani në Melbet. Nuk ka alternativë.

Melbet e kupton që ju jeni të përkushtuar për të ndjekur rregullat e libralidhësve dhe nuk keni ndërmend t'i mashtroni ato për sa kohë që keni përfunduar procedurën e verifikimit të KYC.

Si mund të përdor bonusin tim MELbet dhe bastet falas?

Ju do të merrni baste falas duke u bashkuar me MELbet dhe duke u angazhuar në promovimet e tyre të shumta. Esportet në MELbet u përmbahen të njëjtave rregulla si sportet e tjera.

Për të shlyer bastin tuaj falas nga promovimi i regjistrimit, plotësoni procesin e regjistrimit në MELbet, depozitoni, vendosni një bast me koeficientë të MELbet më të mëdha se 1.4 dhe klikoni 'përdorni bilancin e bonusit' në bastin tuaj të mëpasshëm.

Pse duhet t'i jap stafit të MELbet të gjitha dokumentet e mia?

Ju nuk jeni të detyruar t'i dorëzoni ekipit të Melbet të gjitha dokumentet tuaja dhe as nuk jeni të detyruar të dërgoni fotografinë e plotë të dokumenteve tuaja. Ju mund të fshehni seksionet që përfshijnë informacione që MELbet nuk kërkon.

Sa kohë zgjat procesi KYC?

Koha që i duhet Melbet për të reaguar ndaj kërkesës suaj të verifikimit mund të ndryshojë. Koha juaj e pritjes përcaktohet nga koha kur dorëzoni dokumentet tuaja. Nëse i dorëzoni ato gjatë orarit të punës në një ditë jave, duhet të merrni një përgjigje brenda 24 orëve, por duhet të jeni të përgatitur të prisni deri në pesë ditë pune.

Çfarë ndodh nëse një nga nëntë përzgjedhjet në një bast akumulues humbet?

Fatkeqësisht, të gjitha llojet e basteve akumuluese kërkojnë që ju të fitoni të gjitha zgjedhjet e basteve. MELbet ofron një nxitje të veçantë për akumulatorët që ju lejon të merrni një rimbursim të plotë nëse humbni vetëm një përzgjedhje. Të gjithë akumuluesit me shtatë ose më shumë përzgjedhje janë të pranueshëm.

Nuk e mbaj mend emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin tim. Si mund ta marr atë?

Për të rivendosur emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin, përdorni opsionin "Harrova fjalëkalimin tim" brenda panelit të regjistrimit. Melbet ofron një lidhje përmes së cilës ju mund të rivendosni emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin pasi të keni dhënë adresën tuaj të emailit ose numrin e telefonit.

A është Melbet legjitim dhe i sigurt?

Certifikimet dhe muret e zjarrit të përdorura nga Melbet e bëjnë shumë të vështirë vjedhjen e informacionit të përdoruesit. Nga ana tjetër, përdoruesit që janë të lumtur prej vitesh janë prova më e mirë se kjo deklaratë është e vërtetë.

Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan