Vlerësimi i librave Melbet - Deposits

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan

Deposits

MELbet pranon një sërë opsionesh depozitash nga bastorët. Metodat e disponueshme për shumicën e lojtarëve diktohen nga vendndodhja e tyre gjeografike. Mënyrat e pagesës të disponueshme ose të kufizuara në një vend mund të mos jenë të disponueshme ose të kufizuara në një vend tjetër.

Depozitat mund të bëhen në mënyra të ndryshme, të gjitha këto janë të menjëhershme dhe, në pjesën më të madhe, nuk kushtojnë asgjë. Disa mund të paguajnë një tarifë të vogël. Mund të ketë kufizime në mënyrat që mund të përdoren për të marrë një bonus të caktuar. Si rezultat, kumarxhinjtë duhet të rishikojnë tërësisht termat dhe kushtet përpara se të depozitojnë para.

Metodat e pagesës të pranuara në MELbet

Këtu janë metodat më të zakonshme të depozitimit të pranuara nga MELbet:

Opsioni i pagesësKufiri maksimalKufiri minimalKoha e përpunimitTarifa e transaksionit
BitcoinNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
EthereumNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
DogecoinNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
EosNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
RippleNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
LitecoinNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
TronNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
CardanoNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
Shiba InuNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
Lidhje zinxhiriNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
TetherNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
VizaNuk ka kufi maksimal50 -Nuk ka tarifa
Visa ElectronNuk ka kufi maksimal50 -Nuk ka tarifa
MasterCardNuk ka kufi maksimal10 E menjëhershmeNuk ka tarifa
NetellerNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
SkrillNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
WebmoneyNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
Transferte bankareNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
PaySafeNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
EcoPayzNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
Paratë e YandexNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
QIWINuk ka kufi maksimal50 -Nuk ka tarifa
AstroPayNuk ka kufi maksimal1 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
BoletoNuk ka kufi maksimal4,40 €E menjëhershmeNuk ka tarifa
Shumë më mirëNuk ka kufi maksimalNuk ka kufi minimal-Nuk ka tarifa

Si të depozitoni para

Bastorët mund depozitoni para në llogarinë e tyre në MELbet duke ndjekur këtë procedurë të thjeshtë hap pas hapi.

 1. Hyni në Melbet.
 2. Depozitoni duke klikuar butonin e gjelbër Depozitim që ndodhet në këndin e sipërm të djathtë të faqes.
 3. Zgjidhni një opsion pagese. Mbani në mend se zgjedhjet e pagesave që shfaqen në ekranin tuaj janë vetëm ato të aksesueshme aktualisht në vendndodhjen tuaj.
 4. Më pas do të shfaqet një dritare. Pastaj klikoni butonin jeshil Konfirmo në dritaren që shfaqet për të përfunduar transaksionin.
 5. Llogaria juaj MELbet do të kreditohet menjëherë dhe sapo të merrni paratë tuaja, mund të filloni të bastni.

Monedhat e pranuara në MELbet

 • Këtu është një listë e gjerë e monedhave të pranuara në MELbet:AED
 • TE GJITHA
 • AMD
 • AOA
 • ARS
 • AUD
 • AZN
 • BAM
 • BCH
 • BCN
 • BDT
 • BGN
 • BHD
 • BOB
 • BRL
 • BTC
 • BTS
 • BWP
 • BYN
 • CAD
 • CDF
 • CHF
 • CLP
 • CZK
 • DGB
 • DKK
 • DTC
 • DZD
 • EGP
 • ETB
 • ETH
 • EUR
 • GEL
 • GHS
 • GNF
 • HKD
 • HRK
 • HTG
 • HUF
 • IDR
 • ILS
 • INR
 • IRR
 • IDR
 • ISK
 • JOD
 • JPY
 • KES
 • KGS
 • KHR
 • HRW
 • KWD
 • KZT
 • LKR
 • LTC
 • MAD
 • MDL
 • denarë
 • MMK
 • MNT
 • MXN
 • MYR
 • MZN
 • NGN
 • NOK
 • NPR
 • NZD
 • OMR
 • PEN
 • PHP
 • PKR
 • OSHP
 • PYG
 • QAR
 • RON
 • fshij
 • RSD
 • RFW
 • SAR
 • SDG
 • SEK
 • SGD
 • THB
 • TJS
 • TMT
 • TND
 • PROVONI
 • TWD
 • TZS
 • UAH
 • UGX
 • USD
 • UYU
 • UZS
 • VEF
 • VND
 • XAF
 • XEM
 • XMR
 • XOF
 • ZAR
 • KZZ
 • ZMW
 • ZWL
Edge e re e basteve të Melbet
2022-06-29

Edge e re e basteve të Melbet

Melbet është i njohur për shërbimet e tij të jashtëzakonshme të basteve sportive. Lojtarët që përdorin ofruesin mund të marrin pjesë në një sërë ngjarjesh sportive të disponueshme. Që nga fillimi i saj, platforma ka bërë një zhvillim të rëndësishëm për të ofruar shërbime të klasit botëror për përdoruesit e saj.