Vlerësimi i librave Melbet - Bonuses

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan

Bonuses

Bonuset janë një mënyrë e shkëlqyeshme për njerëzit që të marrin më shumë për paratë e tyre kur vënë bast, dhe ndonjëherë ata madje mund të fitojnë shumë. Ka shumë bonuse MELBet për të zgjedhur, dhe shumë prej tyre jepen rregullisht.

Për momentin, bonusi i mirëseardhjes i MELbet përputhet me a depozita e parë e lojtarit paund për paund. Përpara se të vendosni një bast, kumarxhinjtë duhet të kontrollojnë dy herë rregullat për vendndodhjen e tyre.

Bonusi i mirëseardhjes

Pasi një lojtar regjistrohet në MELbet, shpërblimet vazhdojnë të vijnë. Ata gjithashtu kanë një klub VIP dhe promovime të tjera që lidhen me sportin. Njerëzit që duan të bastojnë në sport kanë një mundësi të shkëlqyer me ta. Përdorni një bonus sportiv MELbet për të përfituar sa më shumë prej tij.

Disa nga bonuset më të mira për bastet sportive janë bonuset e mirëseardhjes, dhe oferta e mirëseardhjes e MELbet nuk është ndryshe.

Bastorët që janë të rinj në MELBet mund të marrin 30 € në baste falas nëse plotësojnë disa kërkesa. Bastorët duhet të depozitojnë të paktën 30 € dhe të plotësojnë profilet e tyre për t'u kualifikuar. Ky bonus shtohet automatikisht në llogarinë e lojtarit pasi të plotësohet informacioni i llogarisë së tij dhe numri i telefonit të përdoret për të aktivizuar llogarinë e tij.

Ata gjithashtu duhet të vënë bast shumën e plotë të depozitës së tyre në çdo ngjarje me koeficient prej të paktën 1.50 brenda 30 ditëve nga bërja e depozitës së tyre. Ky është basti kualifikues për këtë bonus. Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonusi i depozitës së parë

Kur bëni depozitën tuaj të parë në MELbet, mund të merrni një 100% bonus deri në 100 €. Çdo klient ka të drejtë vetëm për një (1) Bonus të Depozitës së Parë, dhe kërkohet një depozitë minimale prej 1 €.

Shuma e bonusit duhet të vihet të paktën pesë (5) herë në bastet akumuluese, me të paktën tre (3) ngjarje në secilin bast. Të paktën tre (3) nga ngjarjet në akumulator duhet të kenë koeficient 1.40 ose më të lartë.

Si zakonisht me bastet akumuluese, shuma konsiderohet e bastuar plotësisht vetëm kur të gjitha bastet që përdorin Bonusin e Depozitës së Parë janë shlyer plotësisht. Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Bonuset VIP

Bonuset VIP janë një komponent thelbësor i basteve në sportet online. IKjo është një mënyrë që faqet më të mira të basteve sportive të falënderojnë klientët e tyre besnikë.

Programi VIP ose Besnik në MELbet bazohet në nivele. Për momentin, në programin e tyre janë tetë (8) nivele. Të gjithë lojtarët fillojnë në Nivelin 1, që është Niveli i Bakrit.

Bastorët mund të ngjiten në shkallët VIP për sa kohë që vazhdojnë të luajnë në faqe. Sa më shumë nivele të kenë lojtarët, aq më shumë kthim parash marrin dhe aq më të mira janë përfitimet. VIP-at në nivelin më të lartë marrin oferta speciale dhe mbështetje VIP. Cashback-u i tyre bazohet në çdo bast që ata bëjnë, pavarësisht nëse fitojnë ose humbasin.

100 Bonus bast

Melbet u ofron lojtarëve një bonus kur vendosin 100 baste kualifikuese në Melbet brenda 30 ditëve. Shuma e bonusit do të jetë mesatarja e të gjitha 100 basteve që lojtarët kanë vendosur.

Numërimi mbrapsht 30-ditor fillon kur bëhet basti i parë gjatë periudhës së promovimit. Nëse bastorët janë në gjendje të vendosin 100 baste në më pak se 30 ditë, bonusi do të shtohet në llogarinë e tyre në ditën kur vendosin bastin e tyre të 100-të. Kur ata marrin bonusin, fillon numërimi i ardhshëm 30-ditor.

Nëse bëhen më pak se 100 baste në 30 ditë, numri i basteve në promovim do të kthehet në 0. Më pas, do të fillojë një numërim i ri 30-ditor dhe bastorët do të duhet të bëjnë 100 baste gjatë asaj kohe për të marrë bonusin . Zbatohen terma dhe kushte të tjera.

Edge e re e basteve të Melbet
2022-06-29

Edge e re e basteve të Melbet

Melbet është i njohur për shërbimet e tij të jashtëzakonshme të basteve sportive. Lojtarët që përdorin ofruesin mund të marrin pjesë në një sërë ngjarjesh sportive të disponueshme. Që nga fillimi i saj, platforma ka bërë një zhvillim të rëndësishëm për të ofruar shërbime të klasit botëror për përdoruesit e saj.