Melbet - Affiliate Program

Age Limit
Melbet
Melbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Individët që dëshirojnë të bashkëpunojnë me MELbet mund të regjistrohen si bashkëpunëtorë. Biznesi është me kosto të ulët pasi nuk kërkon zyrë, më shumë staf apo kapital. Ju vetëm duhet të menaxhoni lojtarët dhe të zgjeroheni.

Supozoni se një person shkëlqen në marketingun me email, rrjetet sociale, blogimin ose punën në faqet e internetit të filialeve. Në një rrethanë të tillë, Programi i Filialeve MELbet është një opsion fantastik për ta për të fituar më shumë të ardhura.

Pse të anëtarësoheni në Programin e Filialeve MELbet?

Filialet kanë mundësinë të bëjnë para të konsiderueshme me RevShare duke filluar nga 25% dhe programet CPA për çdo lojtar që rekomandojnë në MELbet. Mos harroni se ky është një RevShare i përjetshëm, që do të thotë se bashkëpunëtorët do të vazhdojnë të fitojnë para për sa kohë që lojtarët e tyre vazhdojnë të bastojnë.

Nëse dëshironi të studioni se si funksionojnë përpjekjet e reklamimit për kompanitë e lojërave të fatit, nuk do të gjeni një shumëllojshmëri informacionesh diku tjetër.

Fitimet e filialeve llogariten duke shumëzuar të ardhurat totale të kompanisë me përqindjen RevShare. Me një normë RevShare prej 25% dhe një të ardhur totale të kompanisë prej 10,000 dollarë, bashkëpunëtorët marrin 2,500 dollarë.

Si të anëtarësoheni në programin e filialeve MELbet?

  1. Drejtohuni te melbetaffiliates.com dhe zgjidhni butonin e verdhë Regjistrimi në anën e sipërme të djathtë.
  2. Plotësoni të gjitha detajet e nevojshme. Mbani në mend se të gjitha fushat e shënuara me një yll (*) kërkohen dhe nuk do t'ju lejojnë të vazhdoni nëse nuk plotësohet.
  3. Prisni për moderim. Moderimi zakonisht zgjat nga disa orë deri në dy ditë.
  4. Pas moderimit të suksesshëm, kontrolloni emailin tuaj për detajet e llogarisë suaj.
Total score9.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

BonusetBonuset (4)
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (34)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bjelloruse
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Sllovake
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Curacao
Dirección General de Juegos y Sorteos Mexico
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (46)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (34)
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
BPay
Bank Wire Transfer
Beeline
Bitcoin
Bitcoin Cash
Bradesco
Credit Cards
Crypto
Debit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Jeton
Litecoin
MasterCard
Megafon
Moneta
Neosurf
Neteller
Payeer
Paysafe Card
Perfect Money
Prepaid Cards
QIWI
Santander
Siru Mobile
Tele2
Visa
WebMoney
Yandex Money
ePay.bg
MonedhatMonedhat (24)
Afrikës së Jugut Rand
Bolivianos boliviane
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga Burundiane
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Juani Kinez
Krona Daneze
Krona Norvegjeze
Levi Bullgar
Lira Turke
Pula Botsvaneze
Reali Brazilian
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Taka e Bangladeshit
ShtetetShtetet (72)
Afrika e Jugut
Algjeria
Arabia Saudite
Argjentina
Australia
Azerbajxhani
Bahrein
Bangladeshi
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Brazili
Bullgaria
Egjipti
Emiratet e Bashkuara Arabe
Etiopia
Filipinet
Gana
Gjeorgjia
Hong Kongu
Hungaria
India
Indonezia
Islanda
Japonia
Jordania
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kili
Kina
Kolumbia
Korea Jugore
Kroacia
Kuvajti
Libia
Malajzia
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Mozambik
Namibia
Nepali
Nigeria
Norvegjia
Omani
Pakistani
Paraguaj
Peruja
Polonia
Republika Çeke
Rusia
Serbia
Shqipëria
Singapor
Somalia
Sri Lanka
Sudani
Tajvani
Tanzania
Turqia
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Vietnami
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
SoftwareSoftware (6)
Endorphina
Microgaming
NetEnt
PariPlay
TVBET
Wazdan