Vlerësimi i librave Megapari

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bast në Megapari

Librari i sapokrijuar, Megapari, po shënon rezultate të mëdha me entuziastët e sportit anembanë globit. Që nga viti 2019, libri sportiv ofron më shumë se një mijë ngjarje për vizitorët e tij çdo ditë. Me 400,000 klientë të përditshëm, faqja e internetit po i përmbush emrin e saj duke vazhduar të rritet dhe të fitojë mega fitime nga argëtimi dhe bastet e përditshme sportive.

Curaçao eGaming është organi licencues i librit sportiv: n ° 8048 / JAZ2019-083. Platforma menaxhohet nga Orakum NV, por Marikit Holdings zotëron Megapari.

Duke ofruar shërbime në vende anembanë botës, si Spanja, Anglia dhe Azia, klientët e Megapari mund të hyjnë në faqen e internetit në 62 gjuhë. Duke mirëpritur kumarxhinjtë nga shumica e rajoneve, platforma pranon transaksionet e depozitave duke lejuar bastorët të transferojnë fonde në 60 monedha dhe kriptovaluta.

Lojtarë në disa rajone janë të kufizuara nga shërbimet e Megapari, duke përfshirë lojtarët me banim në SHBA, Mbretërinë e Bashkuar, Kroacinë, Kinën, Francën, Gjermaninë, Suedinë, Republikën Çeke, Iranin, Federatën Ruse, Greqi, Itali dhe Hungari.

Bastet e Megapari Esports

Me një përzgjedhje të gjerë ligash dhe lojërash për të bastuar, tifozët e sporteve dhe esporteve kanë qasje në aksione pothuajse të pakufizuara sportive dhe esporte. Faqja e internetit ofron akses në mundësitë e basteve për turnetë e lojrave të njohura, si në vijim:

 • CS: SHKO
 • Liga e Legjendave
 • Dota 2
 • Overwatch
 • Trima
 • Mbreti i Lavdisë

Disa nga bastet më të njohura të faqes në internet përfshijnë 23 liga të ndryshme të CS:GO. Gjithashtu shumë popullor është Starcraft dhe LoL. Për më të mirat, bonuset dhe opsionet e kthimit të parave lojërat e fatit esports tërheq shumë pjesëmarrës të përsëritur. Popullariteti i faqes së internetit është ushqyer pjesërisht nga përfitimet e kthimit të parave deri në 30 përqind.

Sportet e ofruara në Megapari

Ofertat e Megapari nuk kufizohen vetëm në lojëra. Faqja e internetit ofron një shumëllojshmëri të gjerë tradicionale baste sportive në internet, të tilla si futbolli, regbi, surfimi dhe të mëposhtmet:

Basketboll

Lojtarët kënaqen me bastet në një sërë ligash, ekipesh dhe lojtarësh. Pas aksionit të basketbollit, Megapari sjell lojën e driblimit dhe gjuajtjes për audiencën globale. Kush do te fitoje? Të vësh bast në aksionin e të shtënave është gjysma e kënaqësisë për ta zbuluar.

Boks

Është më shumë se konkurrencë boksi. Bastet online në ndeshjet e forta të boksit, vendosin një tifoz boksi kundër një tjetri për të zbuluar se kush është fituesi me fat. Zhurma është jashtë ringut mes lojtarëve profesionistë të lojërave që shohin shanset dhe bastet.

Rruga e shpejtësisë

Për gara në gara dhe argëtim, kumarxhinjtë takohen në Megapari për të vënë bast me drejtuesit më të mirë në këtë sport. Të drejtat përfundimtare të mburrjes janë të rezervuara për ata shpirtra me fat që zgjedhin fituesin e duhur. Duke ofruar mundësi bastesh për profesionistë të talentuar të garave, platforma e çon eksitimin në një tjetër nivel.

Futbolli

Një nga sportet më të njohura në historinë e sportit gjen një vend të ri për tifozët entuziastë mbretërorë. Megapari i ofron një komuniteti fansash mundësinë për të marrë pjesë në baste sportive online. Të apasionuarit vendosin bast se cilat skuadra do të triumfojnë. Me shanse konkurruese, faqja e internetit ofron emocione bastesh në ditët e lojës.

Mënyrat e pagesës në Megapari

Depozituesit e Megapari mund të zgjedhin nga 45 menyra pagese. Me depozita pa tarifa, platforma ofron transferta fondesh nga kuletat dixhitale, sistemet e pagesave, kartat bankare dhe kriptovalutat. Për shumicën e opsioneve të depozitave, ka një depozitë minimale prej vetëm 1 $. Maksimumi i depozitave ndryshon sipas sportit.

Proceset e tërheqjes dhe depozitimit janë të ndryshme, në varësi të vendit ku jeton një lojtar. Bitcoin dhe kriptovalutat e tjera ofrojnë baste anonime, pa detaje të personit të kërkuar për të financuar një llogari.

Një nga përfitimet e depozitimit të fondeve për baste online është opsioni për tërheqje të menjëhershme, të cilat nuk kërkojnë miratim nga operatori. Duhen vetëm sekonda që sistemi i automatizuar të fillojë procesin e transferimit të fondeve pas kërkesës fillestare.

Këtu është një listë përfaqësuese e opsioneve të depozitave të Megapari:

 • Kartat e Kreditit/Debitit – Mastercard, Visa
 • Kuletat dixhitale- Skrill, Sticpay, Jeton, B-pay, Pay4 Fun, PerfectMoney,
 • Sistemet e Pagesave – ecoPayz ose Neteller,
 • Bankat Online -, Boleto, Providus Bank,
 • Opsionet me parapagesë - Karta Paysafe
 • Kripto - Bitcoin, Litecoin, ZCash, Tether, TRON
 • Kuponë dixhitalë - Flexepin

Cilat bonuse ofron Megapari?

Në faqen më të mirë të basteve në internet, bastorët e rinj mund të zgjedhin ofertën e mirëpritur të faqes së internetit. Ky bonus është i disponueshëm vetëm për një periudhë të shkurtër pas regjistrimit dhe i jep lojtarit një mundësi për të fituar edhe më shumë me para të tepërta për të vënë bast.

Klientët për herë të parë mund të marrin deri në 100 për qind bonus të depozitës së parë nga bastori në internet, nëse aplikohet brenda 30 ditëve nga regjistrimi. Zbatohen kufizime, duke përfshirë kërkesat e basteve për bastet në Megapari. Këto bonuse janë standarde në industri për shkak të konkurrencës së ashpër.

Promovimet

Megjithatë, prezantuesi në internet Megapari e rrit paraprakisht duke ofruar rritje bonuse dhe promovime. Një lojtar duhet të paraqesë një kod bonus ekskluziv për të marrë një rritje të bonusit të mirëpritur.

Lojtarët kanë një shans për të shijuar promovimet gjatë basteve online. Bastorët e përditshëm kanë një mundësi për t'u bërë të njohur si akumuluesi i ditës, të fitojnë një betejë të drejtpërdrejtë ose të marrin sigurim 100 për qind të basteve. Disa lojtarë madje marrin pikë besnikërie, të cilat mund të konvertohen në fonde të llogarisë. Faqja e internetit ofron bonuse, shpërblime dhe pikë besnikërie të konsiderueshme për bastorët. Zbatohen kushtet për baste sportive online.

Pse bast në Megapari?

Bastet në internet Megapari përfshijnë opsione të gjera për bastore të rinj dhe me përvojë. Nga shpërblimet deri te mundësitë e basteve, lista sportive po qëndron kundër të tjerëve basteshkruesit online në treg. E njohur në të gjithë globin, platforma tërheq fansat me ngjarje sportive argëtuese dhe shanse bastesh konkurruese. Sidoqoftë, është faqja e internetit e platformave e lehtë për t'u përdorur, e cila tërheq biznesin e përsëritur.

Që nga regjistrimi fillestar, sportdashësit përjetojnë një proces të pandërprerë për t'u bashkuar me libralidhësin në internet. Pavarësisht nëse instaloni aplikacionin në iOS ose Android, procesi i shkarkimit është i lehtë. Në faqen e internetit të Megapari, klikoni ikonën e aplikacionit për ta shkarkuar. Pasi smartphone të instalojë aplikacionin, një lojtar është gati të hapë një llogari.

Edhe procesi i konfigurimit të llogarisë është i thjeshtë. Ata që plotësojnë kualifikimet e mëposhtme mund të regjistrohen për të vënë bast në faqen më të mirë të basteve në internet:

 • 18 vjeçar
 • Adresa e emailit
 • Numri i telefonit

Regjistrim i thjeshtë

Regjistruesit e llogarisë së re mund të konfigurojnë llogarinë me email ose telefon me një nga basteshkruesit më të mirë në internet. Thjesht zgjidhni vendin dhe monedhën e duhur. Regjistrimi i lehtë i faqes është një arsye pse ka kaq shumë mbajtës të llogarive.

Pasi të vendosen, kufijtë e basteve ndryshojnë midis sporteve të ndryshme dhe ligave të ndryshme. Futbolli është një nga sportet më të njohura, duke marrë një përqindje të konsiderueshme të të gjitha basteve. Kufijtë për bastet mbeten të larta. Disa sporte nuk ofrojnë kufizime në shumat e basteve. Megapari ofron një gamë të gjerë mundësish bastesh për mbajtësit e llogarive të saj. Kompania është e specializuar në sa vijon:

 • Golat
 • Barazim/pa bast
 • Dënimet
 • Handikap aziatik

Baste anonime

Platforma ofron opsione për më të mirët që duan të bastojnë në mënyrë anonime. Kriptovalutat, të tilla si Bitcoin dhe Litecoin, shfrytëzojnë fuqinë e internetit për të krijuar transaksione financiare private të sigurta. Megapari respekton privatësinë duke ofruar këto mundësi të ndryshme financimi. Faqja e internetit ofron gjithashtu një mënyrë anonime për bast, e cila përputhet me opsionet e depozitave anonime.

Shërbimi ndaj klientit ofrohet me email dhe telefon. Mbajtësit e llogarisë marrin përgjigje në kohë për pyetjet. Nga mundësitë e basteve sportive profesionale dhe amatore deri te thjeshtësia e faqes, Megapari ofron disa nga praktikat më të mira në industri.

Bastet globale po zbulojnë se libri i ri i sporteve në bllok po ofron disa opsione të favorshme bastesh. Këto oferta konkurruese vazhdojnë të tërheqin lojtarë në të gjithë globin.

Total score8.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (9)
Bonus cashback
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (41)
Angleze
Arabe
Azerbajxhaniane
Bullgare
Daneze
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjeorgjiane
Gjermane
Greke
Hebraike
Hindi
Holandeze
Hungareze
Indoneziane
Italiane
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Letonisht
Lituaneze
Malajziane
Maqedonase
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Rumune
Ruse
Serbe
Shqipe
Sllovene
Spanjolle
Suahili
Tajlandeze
Turke
Ukrainase
Vietnameze
Çeke
LojëraLojëra (65)
Arena of Valor
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste online
BejsbolliBiatlon
Bileta gërvishtëse
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Caribbean Stud
Craps
Dota 2
Dragon Tiger
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galikFutsalliGara me kuajGara me varkaGolfHendbollHokej mbi akullHokej mbi dyshemeHurlingKarlingu
Kazino Holdem
Keno
King of Glory
KriketiLakros
League of Legends
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Rocket League
Ruletë
ShahShigjetat
Sic Bo
Skvosh
Slotat
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
VaterpoloVolejbolliZagarëtÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (6)
Bitcoin
EcoPayz
Neteller
Perfect Money
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (57)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinari Serb
Dinari Tunizian
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Hong Kongut
Dollari i Ri Taivanez
Dollari i Singaporit
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Dồngu Vietnamez
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Guaraní Paraguajan
Hryvnia Ukrainase
Jeni Japonez
Juani Kinez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Daneze
Krona Islandeze
Krona Norvegjeze
Kuna Kroate
Lari Gjeorgjian
Leku Shqiptar
Leu Moldav
Leu rumun
Levi Bullgar
Lira Turke
Manati Azerbaixhanas
Meticali i Mozambikut
Naira Nigeriane
Peruan Nuevo Sol
Peso Filipinas
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Riali i Omanit
Riyal i Katarit
Rubla Bjelloruse
Rubla ruse
Rupia Indoneziane
Rupia indiane
Saudi Riyal
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Somi Uzbekistanas
Taka e Bangladeshit
Tenge Kazakistanez
ShtetetShtetet (10)
Brazili
India
Irani
Malajzia
Moldavia
Sllovenia
Tajlandë
Turqia
Uzbekistani
Vietnami
SoftwareSoftware (58)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Apollo Games
August Gaming
BF Games
BGAMING
Belatra
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Endorphina
Espresso Games
Evolution Gaming
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Fugaso
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Ganapati
Habanero
Igrosoft
Iron Dog Studios
Join Games
Kalamba Games
Leander Games
Microgaming
Mr. Slotty
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Platipus Gaming
Play'n GO
PlayPearls
Pocket Games Soft (PG Soft)
Red Tiger Gaming
Revolver Gaming
Rival
SYNOT Game
Slingo
Spadegaming
Spigo
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Gaming
We Are Casino
World Match
Xplosive
ZEUS PLAY