Maxim88

Age Limit
Maxim88
Maxim88 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

Rreth Maxim88

Maxim88 është një Baste Sportive e mirë-formuar, ka qenë në treg që nga 2016 . Maxim88 është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 7 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Maxim88

Kur vizitoni Maxim88 , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: eSports, Sportet virtuale, Sportive . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive ​.

Metodat e depozitimit pranohen në Maxim88

Maxim88 është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Maxim88 jeni të mirëpritur të përdorni Bank transfer, Bitcoin dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Maxim88 ?

Qëllimi ynë në CasinoRank është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Maxim88 u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Maxim88 është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si Bank transfer, Bitcoin .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0
Përfitimet
+ Kthim i pakufizuar parash
+ Short javor me fat deri në 100,000 dollarë
+ Platforma e vetme në Azi me tryezë të dedikuar për lojëra evolucioni

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (14)
Bonus cashback
Bonus draws
Bonus ndeshje
Bonus referimiBonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi high roller
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi i rimbushjes
Bonusi javor
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Kineze
Malajziane
LojëraLojëra (49)
Live Bet on Poker
Baccarat
Baste online
Baste sportive
Bingo
Blackjack
Caribbean Stud
Casino Stud JP Emulator
Craps
Crazy Time
Dragon Tiger
Dream Catcher
Kazino Holdem
Lightning Dice
Lightning Roulette
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Casino Hold'em Jumbo 7
Live Cow Cow Baccarat
Live Football Studio
Live Grand Roulette
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Lightning Baccarat
Live Mega Ball
Live Mega Wheel
Live Multiplayer Poker
Live Progressive Baccarat
Live Speed Baccarat
Live Speed Blackjack
Live Speed Roulette
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live Ultimate Texas Hold'em
Lojë shfaqje
Mega Sic Bo
No Commission Baccarat
Pai Gow
Perfect Blackjack
Poker
Poker me tre letra
Ruletë
Sic Bo
Slotat
Sportet virtualeSportive
Super Sic Bo
Texas Holdem
Video Poker
eSports
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (3)
ATM Online
Bank transfer
Bitcoin
MonedhatMonedhat (2)
Dollari i Singaporit
Ringgiti Malajzian
ShtetetShtetet (2)
Malajzia
Singapor
SoftwareSoftware (16)
AE Casino
Allbet Gaming
Asia Gaming
Betradar
DreamGaming
Evolution Gaming
Habanero
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Red Tiger Gaming
SA Gaming
Sexy Baccarat
Spadegaming