Vlerësimi i librave Malina

Age Limit
Malina
Malina is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Malina

Malina Casino dhe simotra e saj e internetit Malina Sports, ofron veprime të gjera bastesh duke përdorur softuerët kryesorë të industrisë, si NetEnt, iSoftBet dhe Quickspin. Që nga viti 2017, platforma po tërheq bastore që shijojnë kombinimin e eksitimit të kazinosë në internet dhe basteve sportive. Malina po afron entuziastët e lojërave nga të gjitha kombësitë duke ofruar opsione dhe gjuhë të ndryshme pagese. Duke operuar nën një licencë Curacao, numër 8048/JAZ, faqja e internetit është në pronësi të Araxio Development NV Duke arritur lojtarë në të gjithë botën, Malina vazhdon të sjellë oferta konkurruese në treg.

Duke ofruar gjuhë si anglisht, gjermanisht, rusisht, polonisht, hungarisht, suedisht dhe portugalisht, Malina tërheq lojtarë në mbarë botën. Platforma lejon depozitimin e llogarive në një sërë monedhash ndërkombëtare. Duke mirëpritur kumarxhinj nga disa rajone, kazino kombinon përzgjedhjen e gjerë të lojërave të kazinosë me sportet për të siguruar që lojtarët të kenë mundësi të mëdha argëtimi.

Platforma madje ofron sporte elektronike, duke përfshirë baste live gjatë lojës. Adhuruesit e sporteve elektronike mund të kenë akses në një mori opsionesh të lojërave të fatit. Malina ofron aksione bastesh të gjithanshme dhe emocionuese për disa nga më të njohurit, përfshirë CS:GO dhe tituj të tjerë të njohur. Lojtarët përfitojnë nga ofertat e bonusit dhe përfitime të tjera të krijuara për të tërhequr pjesëmarrjen e vazhdueshme.

Sportet e ofruara në Malina

Malina gjithashtu ka një platformë të fuqishme bastesh sportive. Duke ofruar akses në shanset dhe mundësitë e basteve, platforma tërheq entuziastët e basteve sportive. Ngritja e emocioneve të ndeshjeve, turneve dhe ngjarjeve sportive është e gjitha në punë të një dite për markën e njohur të kazinove-librave sportive. Këtu janë disa sportet e njohura për të bastuar:

Futbolli

Bast në futboll është e thjeshtë me bastet Malina online. Ndërfaqja e tij e lehtë për t'u përdorur. Duke shfrytëzuar fuqinë e teknologjisë më të avancuar, platforma ofron një përvojë të pandërprerë bastesh. Lojtarët mund të vendosin baste në aksionin e futbollit në të gjithë globin.

Gare me kuaj

Gare me kuaj është një element kryesor i librit sportiv ndërsa bastet për sportet në Malina. Marka ofron një mundësi për të mposhtur shanset. Lojtarët që vënë bast të zgjuar mund të zgjedhin se cili ekip kali dhe kalorësi ka të ngjarë të fitojë duke përdorur të dhënat historike. Për ata që bëjnë bast natën, ndjenja e zorrëve ndonjëherë shpërblehet. Sido që të jetë, ky libër sportiv u jep kumarxhinjve mjetet për të marrë pjesë në aksione intensive të librave sportiv.

Basketboll

Pro dhe kolegj basketbolli prej kohësh ka tërhequr tifozë entuziastë në bastet sportive në internet. Në fushë, basketbollistë legjendar konkurrojnë për të drejtat e mburrjes dhe kampionatet. Jashtë fushës, tifozët dynden në arenë dhe basteshkruesit rreth fjalës për një pjesë të aksionit. Fitorja e ëmbël rezervohet për ata me fat që vënë bast në anën fituese.

Gara me makina

Me rrugën e hapur përpara, vrapuesit garojnë për të fituar. Duke parë në stadium ose në distancë, bastorët gjithashtu tentojnë një fitore. Platforma Malina Sports lejon entuziastët e garave të lartësojnë aksionin emocionues dhe me ritme të shpejta me eksitimin e basteve sportive në internet. Me tifozët që shijojnë mundësitë e basteve, të gjithë dalin përpara.

Mënyrat e pagesës në Malina

Depozituesit mund të zgjedhin nga një sërë metodash për të financuar një llogari me Malina, të cilën disa e konsiderojnë si faqen më të mirë të basteve në internet. Është një proces i thjeshtë. Lojtarët regjistrohen për një llogari, marrin një bonus dhe fillojnë të luajnë. Nga kuletat dixhitale te transfertat bankare, shumëllojshmëria e opsioneve të pagesave siguron qasje të lehtë në koleksionin e gjerë të platformës së lojërave të kazinosë dhe opsioneve të basteve sportive.

Procesi për përcaktimin e burimit të financimit për bastet online mund të ndryshojë. Çdo institucion financiar është i ndryshëm. Proceset e tërheqjes gjithashtu mund të mbështeten në mënyrën se si lojtari financon llogarinë e tij. Në disa raste, një person mund të tërheqë fondet shpejt. Duke qenë se institucioni financues është i ndarë nga kazinoja, institucioni financiar marrës vendos kur fondet janë të disponueshme.

Një listë përfaqësuese e partnerëve të depozitave të Malina përfshin:

  • Kartat e Kreditit/Debitit – Mastercard, Visa
  • Kuletat dixhitale- Skrill
  • Sistemet e Pagesave – ecoPayz
  • Kripto - Bitcoin, Litecoin

Çfarë bonusesh do të ofrojë Malina?

A bonus mirëseardhjeje pret depozituesit e rinj në Malina Casinos. Libërtari në internet përputhet me një depozitë për herë të parë 100 për qind deri në një shumë specifike dhe përfshin rrotullime falas. Rrotullimet falas dhe bonuset e depozitave janë standarde të industrisë. Kazinotë me reputacion në internet dhe librat sportive konkurrojnë për të fituar biznesin e audiencës globale të lojërave. Struktura e bonusit të Malinës është një nga disa stimuj.

Promovimet

Faqja e internetit ofron një mori promovimesh, kryesisht për lojërat e kazinosë, si lojëra elektronike. Lojtarët gjithashtu mund të fitojnë çmime duke luajtur në turne, sipas raporteve. Megjithatë, Malina rrit paratë duke ofruar zbritje ditore të parave. Vizitorët e përditshëm të kazinosë kanë një shans për të fituar para promovuese nga një prej basteshkruesve më të mirë në internet.

Bonuset dhe promovimet janë të integruara në përvojën e Malina Casino. Për lojtarët, paratë e shtuara mundësojnë kohë shtesë të lojës. Për një libralidhës në internet, ofertat promocionale tërheqin biznese të reja dhe mbajnë lojtarët ekzistues të lojërave. Nga pikët e besnikërisë deri te shpërblimet speciale, Malina Casino dhe faqet e saj të internetit të lidhura me të po bëjnë të gjitha ndalesat për të tejkaluar pritjet e klientëve.

Pse bast te Malina?

Malina u sjell entuziastëve globalë të kazinove një markë të re bastesh. Faqja e internetit bashkohet opsione të ndryshme bastesh për të tërhequr tifozët me interesa të librave sportiv dhe lojërave të kazinosë. Për fillestarët dhe profesionistët, platforma po krijon një atmosferë argëtuese dhe emocionuese për të shijuar bastet online në Malina. Disa ekspertë rekomandojnë rishikimin me kujdes të kushteve dhe kushteve të biznesit. Sidoqoftë, platforma ka një reputacion të mirë, duke vlerësuar mbi 8 nga 10 yje për komente që nga publikimi.

Popullariteti ndërkombëtar i tij është nxitur nga një katalog i gjerë i lojërave dhe basteve sportive. Lehtë për t'u regjistruar dhe e thjeshtë për t'u përdorur, ndërfaqja teknologjike e faqes së internetit lejon luajtjen e lojërave të bazuara në ueb dhe celular. Duke mbetur konkurruese në industri, Malina është një bastevënës online me një ndalesë, duke u sjellë fansave shpërblime të këndshme. Një nga qendrat më të mira të basteshkruesve në internet, kazino-sportsbook mban një pjesë të konsiderueshme të tregut.

Pavarësisht nëse luan online ose në një pajisje celulare, Malina e bën regjistrimin të lehtë. Thjesht hyni në faqen e internetit dhe dorëzoni informacionin e regjistrimit ose shkarkoni aplikacionin celular për të filluar. Pas kualifikimeve të llogarisë së takimit, çdokush mund të regjistrohet për të vënë bast. Pasi të regjistrohet, një mbajtës i llogarisë mund të depozitojë fonde dhe të pranojë bonusin e mirëseardhjes për të filluar bastet.

Menyra pagese

Bastorët ndërkombëtarë pëlqejnë faqen e internetit sepse pranon forma të ndryshme depozitash. Lojtarët zgjedhin monedhën që përputhet me vendin e origjinës. Disa lojtarë preferojnë anonimitetin që ofron kriptomonedha. Duke pranuar Bitcoin, faqja e internetit ofron kryesisht opsione të monedhës fiat. Megjithatë, për ata që duan të bëjnë një depozitë në kriptomonedhë, Bitcoin është i respektuar për sigurinë dhe privatësinë. Përveç kësaj, tërheqjet duke përdorur Bitcoin janë të thjeshta dhe të shpejta, duke marrë më pak se 10 minuta në shumicën e rasteve.

Kufijtë e basteve mund të ndryshojnë, në varësi të llojit të argëtimit të lojërave të fatit që një mbajtës llogarie vendos të shijojë. Nga lojërat e kazinosë tek ligat sportive, Malina sjell shanse të favorshme bastesh, kufij të lartë dhe lojëra të njohura.

Mbështetja e Klientit

Me shërbimin e klientit gjatë gjithë kohës, kazino-libri sportiv ndihmon klientët në të gjitha zonat kohore. Përmirësimi i përvojës së klientit përmes bisedës, telefonit dhe emailit, përkushtimi i Malinës për kënaqësinë e klientit është një nga arsyet pse është një nga platformat më të njohura të basteve në internet në internet.

Të apasionuarit pas kazinove dhe librave sportiv po mësojnë se Kazino Malina po ofron disa nga mundësitë më të njohura të lojërave në treg. Nga lojërat e nivelit të lartë deri tek promovimet konkurruese, platforma dhe faqet e saj të internetit simotra po ofrojnë disa nga opsionet më të njohura të basteve në tregun ndërkombëtar të lojërave.

Total score8.9
Përfitimet
+ Lojërat më të fundit në ofertë
+ Bonuset bujare të mirëseardhjes
+ Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus cashbackBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Hungareze
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
LojëraLojëra (41)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (11)
Bitcoin
EcoPayz
Neteller
Payeer
QIWI
Skrill
Visa
WebMoney
Yandex Money
iDebit
instaDebit
ShtetetShtetet (7)
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Rusia
SoftwareSoftware (24)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Amaya (Chartwell)
Betsoft
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Ezugi
GameArt
Habanero
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nyx Interactive
Play'n GO
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Rival
Thunderkick
Yggdrasil Gaming
iSoftBet