Leo Vegas

Age Limit
Leo Vegas
Leo Vegas is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Leo Vegas

Shumica e firmave nuk mund ta përfundojnë pa vështirësi kalimin nga bastet e kazinosë tek bastet në sport. LeoVegas është një nga firmat e rralla që jo vetëm që ka dëshmuar se është e aftë të rritet në industrinë e kazinove, por, si rezultat i suksesit të tyre, LeoVegas tani po ka një portofol konkurrues bastesh sportive. Kjo arritje e bën LeoVegas një nga destinacionet më të shquara të basteve në internet.

LeoVegas është një operator i njohur në lojërat e fatit në internet dhe kazinoja e tij e sofistikuar në internet është një pjesë e madhe e popullaritetit të saj midis lojtarëve. LeoVegas prezantoi produktin sportiv në faqen e internetit në 2016, dhe ai shpejt u ngrit për t'u bërë një nga opsionet më të njohura për kumarxhinjtë. Gjatë vlerësimit tonë të LeoVegas Sports, ne do të përcaktojmë nëse libri sportiv në internet i LeoVegas përputhet ose jo me të njëjtat standarde si vetë kazinoja.

Pse të luani në LeoVegas?

LeoVegas ka çmime konkurruese në të gjithë bordin. Ata mund të konkurrojnë me disa nga emrat më të njohur në biznes dhe çmimi i tyre është ndër më konkurrentët që kemi parë.

Faqja e internetit e Librave sportive të LeoVegas është e organizuar mirë dhe e thjeshtë për t'u përdorur. Nëse klikoni skedën sportive në krye të ekranit, do të merrni një listë të të gjitha sporteve për të cilat linjat janë të disponueshme, së bashku me zgjedhjet e ndryshme të basteve për ato sporte, të tilla si bastet e drejtpërdrejta dhe të drejtpërdrejta. Faqja është miqësore për përdoruesit dhe ofron qasje të drejtpërdrejtë në kazinonë Leo Vegas.

About

Që nga fillimi i tij në 2012, LeoVegas ka qenë një lider ndër kazinotë e basteve sportive në internet. Në vitin 2016, kompania u zgjerua në industrinë e lulëzuar të basteve sportive. Ata kanë marrë disa vlerësime për platformën e tyre të basteve celulare, duke përfshirë "Inovacionin më të mirë në celular dhe tablet" në EGR Nordic Awards dhe "Operatori celular i vitit".

Ata janë një libër sportiv suedez me seli në Stokholm dhe një zyrë operative në Maltë. Është gjithashtu i listuar në Nasdaq në Nju Jork. Libërbërësi LeoVegas ka licenca lokale në Danimarkë, Suedi dhe Itali dhe është i akredituar me MGA dhe UKGC.

Kambi, furnizuesi që qëndron pas librave sportiv në industrinë e peshave të rënda Unibet dhe 888Bet, ndërtoi softuerin e libralidhësve.

LeoVegas ofron një nga paketat më gjithëpërfshirëse të basteve të disponueshme sot. Libri i tyre sportiv është ekzekutuar në mënyrë të përsosur dhe ata vazhdojnë të na befasojnë me risitë e tyre në celular.

Le të fillojmë me të metat e faqes së basteve, të cilat nuk janë të shumta. Një pengesë që mund të mendojmë është se dizajni i librit sportiv nuk bie në sy në ndonjë mënyrë të veçantë. Është i pajisur me komponentët e duhur, por duhet më shumë punë për mënyrën e montimit për t'u konsideruar ndër më të mirat në fushën e tij.

LeoVegas nuk ofron një mundësi transmetimi të drejtpërdrejtë për sportet përveç Greyhound Racing. Nuk ka gjithashtu një pjesë të veçantë të analizës së të dhënave.

Ka disa aspekte pozitive në këtë faqe interneti bastesh. Ju mund të zgjidhni nga shumë tregje të ndryshme sportesh, esportesh dhe të veçanta, dhe softueri Sportsbook është i nivelit të lartë. Për më tepër, disa burime të lojërave të fatit të përgjegjshëm janë në dispozicion të klientëve në të gjitha orët e ditës.

Games

Edhe ndërkohë që përzgjedhja e sporteve nuk përcakton domosdoshmërisht nëse një krijues bastesh do të ketë sukses apo do të dështojë, është ende thelbësore të kesh një përzgjedhje të larmishme që mund t'i përshtatet një shumëllojshmërie të gjerë lojtarësh.

LeoVegas është në gjendje të ofrojë pikërisht këtë, dhe së bashku me të përfshin sportet e tyre kryesore, të cilat përfshijnë futbollin, garat me kuaj, tenisin, golfin dhe një sërë sportesh të tjera që janë të njohura në Shtetet e Bashkuara.

Duke thënë këtë, ata nuk janë lloji i markës që do të shkojë përtej asaj që shumica e njerëzve do ta perceptonin si një shumëllojshmëri "të fortë" produktesh. Kur bëhet fjalë për mbulimin e tregut, përfshirja e lojërave si volejbolli në plazh, shahu, bandy dhe futbolli i dyshemesë janë të gjitha shtesa të shkëlqyera dhe dalluese, por ato nuk mungojnë.

Withdrawals

Tërheqjet e trajtuara nga LeoVegas garantohen të jenë të sigurta dhe pa probleme. Stafit të sigurisë së kësaj kompanie i duhet mesatarisht një ditë pune për të trajtuar kërkesat për tërheqje. Tërheqjet mund të zgjasin nga një deri në dy ditë pune për kuletat elektronike, dy deri në katër ditë pune për kartat dhe deri në pesë ditë pune për transfertat bankare.

Ju lejohen tre tërheqje falas çdo muaj, pas së cilës do t'ju kushtojë 3 £ për çdo transaksion për të hequr paratë nga llogaria juaj. Ju jeni gjithashtu të kufizuar për të tërhequr jo më shumë se 20,000 £ në një muaj të vetëm kalendarik, megjithatë ky kufizim mund të rritet në varësi të statusit tuaj VIP.

Bonuses

Qoftë lojtar fillestar apo profesionist me përvojë, LeoVegas Sportsbook ka një bonus që i përshtatet nevojave tuaja. Lojtarët e rinj marrin akses në përfitime të veçanta dhe promovime speciale për sporte të ndryshme çdo javë. Futbolli, tenisi ose një sport tjetër mund të jenë qendra e promovimit të një faqe interneti ose një ngjarje sezonale.

Klientët e LeoVegas të kualifikuar për bonus shpesh kontaktohen me email ose mesazh me tekst kur këto oferta bëhen të disponueshme. Pra, njerëzit duhet të identifikohen në llogaritë e tyre dhe të sigurojnë që preferencat e tyre të emailit dhe mesazheve të jenë konfiguruar për të marrë komunikime nga faqja e internetit.

Languages

Është thelbësore, përpara marrjes së një vendimi përfundimtar, të balanconi përfitimet dhe avantazhet e përdorimit të një kazinoje në internet që është e aksesueshme me një gjuhë që tashmë e njihni.

Ka disa situata në të cilat Google Translate ofron një përkthim që nuk është i saktë. Ka të ngjarë që mungesa juaj e të kuptuarit ose interpretimit do t'ju pengojë të kuptoni termat dhe kushtet, të përmbushni kriteret e basteve ose të vini në kontakt me mbështetjen e klientit. Si pasojë e kësaj, është e domosdoshme që të merrni pjesë në lojëra në një kazino online që ofron një përzgjedhje lojërash në gjuhën në të cilën jeni më të njohur.

Për shkak të faktit se LeoVegas është i pranishëm në një numër juridiksionesh, firma ka ndryshuar faqen e saj të internetit për të akomoduar opsione shtesë gjuhësore. Për shkak se faqja e internetit ofrohet në një numër kaq të madh gjuhësh të ndryshme, lojtarët e fatit nga e gjithë bota janë në gjendje të konkurrojnë me njëri-tjetrin në një fushë loje të barabartë.

Responsible Gaming

Kur luftoni për të ndaluar lojërat e fatit, ai përshkallëzohet në një problem. Kur kostot tejkalojnë të ardhurat dhe kanë një efekt negativ në mirëqenien (fizike ose mendore), produktivitetin (në shkollë ose në punë), sigurinë (financiare ose shoqërore) ose marrëdhëniet.

Kumarxhinjtë problematikë shpesh neglizhojnë familjet e tyre, karrierën dhe detyrimet akademike, ndërsa grumbullojnë borxhe të mëdha për lojërat e fatit dhe pagesat e huave. Ata mund të mohojnë se kanë një problem, të ndjekin gjithsesi humbjet e tyre dhe t'i japin përparësi kumarit mbi gjithçka tjetër në jetën e tyre, madje edhe veten e tyre.

Support

Leo Vegas është shumë krenar për ofrimin e një shërbimi të shkëlqyeshëm ndaj klientit, dhe kur bëhet fjalë për atë aspekt të veçantë të biznesit të tyre, ata e kanë të lehtë. Ata ofrojnë një shërbim të njohur si Live Chat, i cili u mundëson përdoruesve të komunikojnë me një agjent kazino ose sportive në kohë reale dhe të adresojnë pyetjet e tyre.

Përveç kësaj, ju mund t'i kontaktoni ata përmes telefonit ose emailit dhe seksioni i pyetjeve të tyre të bëra shpesh është ndër më të thelluarat që kemi parë kudo. Përfaqësuesit e shërbimit ndaj klientit në Leo Vegas janë shumë të arritshëm dhe kompania shkon përtej dhe përtej për të përmbushur kërkesat e lojtarëve të saj në çdo mënyrë që mund të kërkohet.

Deposits

Në LeoVegas, procesi i bërjes së një depozitimi i parave ose tërheqja është aq e pakomplikuar dhe pa rrezik sa mund të jetë, ashtu si është në çdo biznes tjetër premier të basteve sportive në internet.

Ju merrni akses në një gamë të gjerë zgjedhjesh bankare, gjë që duhet ta parashikoni nga një prej bizneseve më të njohura. Koha e përpunimit për tërheqjet mund të variojë nga një deri në dy ditë për kuletat elektronike, dy deri në katër ditë për kartat dhe deri në pesë ditë për transfertat bankare. Depozitat përpunohen në çast.

Procesi i bërjes së një depozite me para aktuale për përdorim në bastet sportive është vërtet i thjeshtë. Stacioni i arkës është i thjeshtë për t'u përdorur dhe softueri bankar mund të përpunojë depozitat në një sërë monedhash të ndryshme.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (7)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi high roller
Bonusi i rimbushjesBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Suedeze
LojëraLojëra (57)
Live 3 Card Brag
2 Hand Casino Hold'em
All Bets Blackjack
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Casino Stud JP Emulator
Dota 2
First Person Baccarat
Formula 1FutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianFutbolli galik
Golden Wealth Baccarat
GolfHokej mbi akullKriketi
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMAMotorsport
Pai Gow
Poker
Poker me tre letra
Politika
Rainbow Six Siege
Ruletë
Shigjetat
Slotat
Snooker
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
Sportet dimëroreSportive
StarCraft 2
SurfingTelevizioniTenis tavolineTenisiTrottingUFC
Valorant
Video Poker
Wheel of Fortune
eSports
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (4)
Neteller
POLi
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Kanadez
Euro
Koruna Çeke
Krona Suedeze
Paund sterlina
ShtetetShtetet (21)
Andorra
Austria
Brazili
Danimarka
Gjermania
Gjibraltari
Holanda
Irlanda
Islanda
Italia
Kanadaja
Lituania
Luksemburgu
Malta
Monako
Norvegjia
Portugalia
Spanja
Suedia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (30)
2 By 2 Gaming
Bally
Betsoft
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Cryptologic (WagerLogic)
Elk Studios
Evolution Gaming
Fuga Gaming
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Nyx Interactive
Odobo
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SG Gaming
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming
iSoftBet