Top Evolution Gaming Awards në 2021

Lajme

2022-02-02

2021 ka qenë padyshim një vit i suksesshëm për Evolution Gaming për sa i përket basteve sportive në internet. Popullariteti i lojërave të tyre është rritur ndjeshëm, veçanërisht në kategorinë e lojërave live. Si rezultat, zhvilluesi i lojërave ka fituar disa çmime prestigjioze këtë vit për të shtuar një mori çmimesh që ata morën në vitet e mëparshme. Këtu është një listë e çmimeve të dukshme të grumbulluara nga Evolution Gaming në 2021.

Top Evolution Gaming Awards në 2021

Çmimi i Furnizuesit të Vitit të Kazinosë Live EGR B2B 2021

Ceremonia e ndarjes së çmimeve EGR B2B 2021 u zhvillua në Londër më 6 dhe 7 korrik në York Lawns. Evolution Gaming u nominua për Çmimet EGR B2B 2021 në disa kategori për të njohur suksesin e tyre komercial, cilësinë e lojërave të tyre dhe ndikimin në industrinë e lojrave.

Kompania mori çmimin më prestigjioz në ceremoni, Furnizuesi i Vitit të Kazinosë Live, duke shënuar vitin e 12-të radhazi që Evolution Gaming merr çmimin. Tetë furnizues të tjerë të përzgjedhur të lojrave u nominuan në të njëjtën kategori.

Evolution Gaming gjithashtu mori katër çmime të tjera në të njëjtën ceremoni përmes dy markave të saj të quajtura Red Tiger dhe NetEnt. Katër çmimet ishin çmimet "Furnizuesi i Vitit i Softuerit të Lojërave celulare", "Furnizuesi i Vitit" i Celularëve, "Çmimi i Inovacionit në Ofrimin e Sloteve" dhe "Inovacioni në Softuerin e Kazinosë RNG".

2021 Global Gaming Awards Furnizuesi i Kazinos Online i Vitit

Çmimet Global Gaming 2021 u zhvilluan në Londër më 28 qershor. Ai prezantoi çmime për operatorët online të basteve sportive, operatorët e kazinove dhe furnizuesit e softuerëve të lojërave. Evolution Gaming u vlerësua si furnizuesi më i mirë i kazinosë në internet. 

Kjo shënoi herën e tretë radhazi që kompania merr çmimin, duke mposhtur nëntë kandidatë të tjerë të përzgjedhur për çmimin ndërkombëtar. Markat e Evolution Gaming, Red Tiger dhe NetEnt, fituan edhe çmime të tjera në të njëjtën ceremoni. Çmimet ishin Launch Produkt i Vitit dhe Kazino Produkt i Vitit.

SiGMA Gaming Awards Pika unike e shitjes e vitit

Ceremonia e ndarjes së çmimeve SiGMA u mbajt më 15 nëntor në Hilton Malta në St. Julian's. Ceremonia ishte ndër ngjarjet kryesore të Javës së Maltës. Çmime të shumta iu dhanë operatorëve të basteve sportive në internet, operatorëve të lojërave dhe furnizuesve të lojërave, ku Evolution Gaming mori çmimin "Pika unike e shitjes së vitit". Çmimi tregon suksesin e madh të kompanisë në komercializimin e lojërave të saj.

Nominimet

Përveç çmimeve të fituara nga Evolution Gaming, kompania mori edhe disa nominime për çmime të tjera, disa prej të cilave ka ende gjasa të fitojnë. Duke pasur parasysh se sa konkurruese është industria, nominimi ndër më të mirët konsiderohet ende një arritje e madhe dhe një fitore në një farë mënyre.

Çmimet SBC

Çmimet SBC janë planifikuar për në 14 dhjetor 2021. Ceremonia e ndarjes së çmimeve është krijuar për të njohur dhe festuar cilësinë dhe përsosmërinë në industrinë e basteve sportive dhe lojërave online. Ai përmban 43 kategori, duke përfshirë çmimet e operatorit, furnitorët dhe filialet.

Evolution Gaming është nominuar në disa kategori furnizuesish, si çmimi Inovacioni në Argëtim në Kazino dhe Çmimi Furnizuesi i Vitit në Kazino Live. Markat e Evolution Gaming Red Tiger dhe NetEnt kanë fituar gjithashtu nominime në kategorinë e Slots Developer of the Year.

Të rejat e fundit

Udhëzuesi i fundit për të menaxhuar bankrollin tuaj për bastet sportive
2023-05-17

Udhëzuesi i fundit për të menaxhuar bankrollin tuaj për bastet sportive

Lajme

Promocion i kazinosë

1xBet:Deri në 100 dollarë në depozitën e parë
Luaj tani
Betwinner
Betwinner:100% deri në 100 € + 150 rrotullime falas
22BET
22BET:Deri në 300 dollarë

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close