Lajme

August 1, 2023

Shijoni fitoret tuaja të basteve sportive me sigurimin 100% të basteve në 1xBet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

1xBet është një nga ato faqet e basteve sportive ku nuk do të gaboni kurrë. Libri i basteve ka mbi 20 vjet përvojë në ofrimin e koeficienteve konkurruese në sporte të shumta. Dhe për të rritur shanset tuaja për sukses, krijuesi i basteve ofron bonuse dhe promovime të shumta, duke përfshirë sigurimin 100% të basteve. Pra, çfarë është saktësisht ky promovim dhe si mund ta pretendoni? Lexoni për të zbuluar!

Shijoni fitoret tuaja të basteve sportive me sigurimin 100% të basteve në 1xBet

Çfarë është sigurimi 100% i basteve në 1xBet?

Shumë faqet e rregulluara të basteve sportive u ofroni bastorëve alternativën për të siguruar bastet e tyre. Siç lë të kuptohet emri, një bast i siguruar u lejon bastuesve të rifitojnë aksionet e tyre nëse fatura e bastit humbet. Bastorët mund të sigurojnë një pjesë të aksionit ose të gjithë bastin.

Me këtë përkufizim në mendje, 1xbet ju lejon të siguroni deri në 100% të bastit tuaj. Kjo do të thotë që ju mund të garantoni aksionin plotësisht ose pjesërisht. Vini re se ky është një shërbim me pagesë, që do të thotë se kostoja e sigurimit ndryshon në varësi të gjasave aktuale. Gjithashtu, sigurimi vlen vetëm për një bast të vetëm ose akumulues.

Këtu është një shembull se si funksionon Sigurimi i Bastit 100%: ju mund të vendosni një bast 10 € me koeficient 1.5 dhe dëshironi të siguroni 100% të bastit. Në atë rast, 1xbet ofron sigurim prej 5 €, i cili do të debitohet në llogarinë tuaj nëse jeni dakord. Nëse basti fiton, ju do të merrni një total prej 15 € (1,5 shanse x 10 €). Por nëse dështon, rezervisti do t'ju paguajë 10 € sepse keni siguruar të gjithë shumën e aksioneve.

Çfarë tjetër duhet të dini?

Një gjë tjetër që duhet të dini për këtë bonus libër sportiv është se bastorët mund të marrin sigurime të shumta për të njëjtin bast. Për shembull, ju mund të merrni 20%, 30% dhe 50% sigurim për aksionet prej 10 €. Por siç u tha më parë, çmimi i sigurimit mund të ndryshojë sipas çmimeve të gjasave.

Gjithashtu, shuma totale e sigurimit nuk mund të kalojë 100%. Prandaj, nuk mund të blini sigurim prej 20%, 40% dhe 50% njëkohësisht, sepse kjo e kalon 100%. Për më tepër, të gjitha kriptovalutat nuk kualifikohen për shumën e bonusit.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?
2024-04-13

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?

Lajme