Opsione të pakufizuara bastesh në 10bet

Lajme

2022-05-25

Një nga faqet më të mira, më të suksesshme të basteve sot është 10 bast, një markë që është njohur si një nga lojtarët kryesorë në industrinë e basteve online. Kompania fituese e çmimeve po vendos standarde të reja në tregun e basteve sportive online. Për ata që kërkojnë tregje të mëdha të lojërave të fatit, shanse të larta dhe promovime fitimprurëse, 10bet është vendi për të qenë.

Opsione të pakufizuara bastesh në 10bet

Filluar në vitin 2003, kjo faqe bastesh drejtohet nga Ocean Star Limited, një kompani që operon nën një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Pothuajse dy dekada pasi kompania u themelua, ajo mbetet një nga prodhuesit më të mirë të basteve.

Pra, çfarë e bën 10bet të dallohet në 2022?

Një botë e tërë mundësish bastesh

Një nga arsyet pse lojtarët e pëlqejnë këtë faqe është gama e gjerë e opsioneve të basteve. Baza e basteve në internet plotëson nevojat e të gjithë lojtarëve. Ka tregje bastesh në të gjitha lojërat e njohura. Për shembull, bastorët mund të bastojnë në shumë tregje futbolli, duke prerë ligat lokale dhe madje edhe klubet më të mira evropiane. Përveç futbollit, 10bet ka edhe tregje bastesh për sporte të tjera, duke përfshirë basketboll, tenis, regbi, volejboll, bejsbolli, shigjeta, hokej mbi akull, kriket, snooker, badminton, gara me kuaj, gara me qen etj.

Një tipar emocionues i këtij librari është opsioni i basteve live. Siç sugjeron emri, bastet e drejtpërdrejta, të njohura ndryshe si baste në lojë, janë bast në ndeshjet në vazhdim. Bastet e drejtpërdrejta po bëhen gjithnjë e më popullore pasi lojtarët janë plotësisht të angazhuar me kthesat dhe kthesat e lojës. Me një paraqitje të shkurtër të asaj që po ndodh në kohë reale, bastorët mund të marrin vendime më të mira.

Përveç ndeshjeve live, 10bet u lejon lojtarëve të bastojnë në sporte virtuale. Këto janë lojëra të krijuara nga kompjuterët. Avantazhi i sporteve virtuale është se tregjet e basteve janë të disponueshme 24/7. Në 10bet, sportet virtuale ku tifozët e basteve mund të vënë paratë e tyre përfshijnë garat virtuale me kuaj, basketboll, gara me qen, motorsport dhe futboll.

Një tjetër shtesë e shkëlqyer në këtë faqe bastesh janë tregjet e basteve eSports. Sot, bast eSports është ndër tregjet me rritje më të shpejtë në peizazhin e lojërave të fatit në internet. Pasi eSports u shpall si një sport konkurrues, 10bet ishte ndër librat e parë që filloi të ofronte tregje bastesh. Sot, bastorët mund të bastojnë në sportet elektronike të njohura si Dota 2, FIFA, League of Legends, Starcraft dhe Counter-Strike: Global Offensive.

Tregje të mëdha bastesh, shanse më të larta

Një tjetër arsye pse 10bet është një faqe e preferuar është për shkak të tregjeve të mëdha të basteve. Kjo nuk është një faqe e zakonshme bastesh me vetëm disa tregje në futboll. Mesatarisht ka mbi 90 opsione të ndryshme bastesh në çdo ndeshje futbolli. Ky është i njëjti rast për lojërat e tjera; ka shumë opsione bastesh.

Një tjetër veçori e shkëlqyer e kësaj faqeje bastesh janë shanset e larta. Një kontroll i vogël duke përdorur krahasuesit e koeficienteve tregon se, në të vërtetë, ky prezantues ka disa nga shanset më të larta në treg. Ky është i njëjti rast në faqet e renditjes së libralidhësve: 10bet është ndër faqet më të mira të basteve në internet me shanse të larta. Sigurisht, lojtarët janë gjithmonë në kërkim të faqeve me shanse të larta, pasi ato përkthehen në fitime më të larta.

Bonuse fitimprurëse dhe promovime të tjera

Një aspekt tjetër kritik i rritjes eksponenciale të 10bet janë bonuset fitimprurëse të faqes. Lojtarët mund të pretendojnë një gamë të gjerë bonusesh.

Së pari është bonusi i mirëseardhjes. Siç sugjeron emri, ky bonus shpërblen lojtarët me një ndeshje në shumën që depozitojnë për herë të parë pas regjistrimit. Për shembull, një bonus 100% shpërblen lojtarët me dyfishin e shumës që depozitojnë. Bonusi i mirëseardhjes është pjesë e strategjisë së 10bet për të zgjeruar bazën e lojtarëve.

Një tjetër bonus bujar për të kërkuar në këtë faqe bastesh është bonusi i ringarkimit. Këtu, lojtarët shpërblehen me një ndeshje mbi shumën që depozitojnë në ditë të caktuara, në varësi të ofertës. Ky bonus ka për qëllim mbajtjen e lojtarëve.

10bet gjithashtu ka oferta për kthim parash. Lojtarët me shanse më të larta se 3.5 kanë të drejtë për një kthim parash prej 50% në ditë të caktuara. Gjuajtësit mund të përfitojnë gjithashtu nga rritja e akumulatorit, një promovim që rrit fitimet e faturave të basteve akumuluese dhe basteve falas.

Në të vërtetë, ka shumë promovime në 10bet, dhe edhe pse kjo merr një taksë në buxhetin e tyre të marketingut, bonuset dhe stimujt po shpërblehen. Tifozëve u pëlqen çdo aspekt i këtyre bonuseve, dhe interesant është se kërkesat e basteve janë të favorshme në krahasim me prenotuesit e tjerë. Me mirësjellje të këtyre bonuseve, baza e lojtarëve të 10bet po shtohet ndërsa lojtarët ekzistues janë të rrënjosur në këtë faqe bastesh.

Eksperienca celulare

Përveç opsioneve të mëdha të lojërave të fatit dhe promovimeve fantastike, 10bet njihet edhe për një përvojë të jashtëzakonshme bastesh celulare. Libërbërësi ka një version të optimizuar për celular të faqes së internetit që është i rrjedhshëm dhe i përgjegjshëm për të lehtësuar bastet e lëvizshme.

10bet është një nga markat që dominon skenën online të basteve sportive. Libërbërësi është i prirur të ofrojë një përvojë të jashtëzakonshme bastesh duke u ofruar lojtarëve shumë opsione bastesh dhe bonuse fitimprurëse. Përvoja e qetë celulare është gjithashtu një arsye për suksesin e kompanisë.

Lajmi i fundit

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

Lajme