Lajme

September 26, 2023

Merrni gjysmën e depozitës tuaj të parë të parave reale në Rabona çdo javë

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Rabona nuk zhgënjen kurrë kur bëhet fjalë për bonuset dhe promovimet për bastorët e sportit dhe lojtarët e kazinosë. Pas regjistrimit, rezervisti do t'ju shpërblejë me një ofertë mirëseardhjeje 100% deri në 100 €. Pas kësaj, gjërat bëhen edhe më të dobishme, me libralidhësin që kryen promovime të shumta ditore, javore dhe mujore.

Merrni gjysmën e depozitës tuaj të parë të parave reale në Rabona çdo javë

Pra, në rishikimin e bonusit të sotëm, do të mësoni më shumë rreth Bonusit të Rifreskimit Javor të Rabona-s. Vazhdoni të lexoni për të mësuar më shumë për shanset minimale, kërkesat për rikthim, përqindjen e ndeshjes dhe kushte të tjera.

Cili është bonusi i rifreskimit javor në Rabona?

Promovimi Weekly Reload Bonus në Rabona është një bonus i drejtpërdrejtë i librave sportiv. Në këtë ofertë, rezervisti do t'ju shpërblejë me një ofertë ndeshjeje për depozitën tuaj të parë gjatë javës. Për ta thënë thjesht, është një bonus javor që lojtarët mund ta kërkojnë vetëm një herë në javë.

Rabona premton lojtarët besnikë që depozitojnë gjatë javës një 50% bonus ndeshje, duke arritur në 500 €. Kjo do të thotë nëse depozita juaj e parë në javë është 100 €, libri sportiv do t'ju shpërblejë me 50 € në bonus të patërhequr. Ju duhet të depozitoni të paktën 1,000 € për të kërkuar të gjithë paketën e bonusit.

faqe e rregulluar e basteve sportive pretendon se bonusi mund të kërkohet një herë në javë nga e hëna 00:00 deri të dielën 23:59 UTC. Gjithashtu, bastorët nga vende si Azerbajxhani, Gjeorgjia dhe Taxhikistani mund të kërkojnë një bonus maksimal javor prej 200 €.

Termat dhe Kushtet e Bonusit të Rifreskimit Javor

Rabona tregon qartë se çfarë duhet të bëjnë bastet për të marrë këtë bonus ose për të shmangur skualifikimin. Së pari, depozita minimale kualifikuese për këtë bonus javor është 20 €. Bastorët mund të depozitojnë në monedha të tjera si HUF, INR, JPY, CAD, AUD dhe më shumë, megjithëse shuma ndryshon sipas monedhës.

Libërshitësi thotë gjithashtu se klientët duhet të kalojnë shumën e depozitës dhe bonusit 8 herë në baste sportive të vetme me shanse të paktën 2.00 për ndeshje. Përndryshe, ata mund të kalojnë bonusin në shumë baste me koeficient të paktën 1.50. Lojtarët nga Norvegjia, Finlanda, Austria dhe Gjermania duhet të kalojnë bonusin dhe të depozitojnë të paktën 6 herë përpara se të bëjnë një kërkesë për tërheqje.

Kushtet e tjera për përdorimin e kësaj bonus libër sportiv përfshijnë:

  • Basti maksimal që llogaritet në normën e bastit është 50 €.
  • Të holla, bastet e sistemit dhe bastet e bonusit nuk kontribuojnë në normën e basteve.
  • Shuma maksimale që lojtarët mund të fitojnë është 10x bonusi i ringarkimit.
  • Bastorët duhet të vënë bast bonusin brenda 30 ditëve.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup
2024-05-25

Përballja përfundimtare: Manchester City kundër Manchester United në finalen e FA Cup

Lajme