Lajme

August 22, 2023

Leonbet ju ftoi të kërkoni bonusin e depozitës prej 50% në promovimin Sport Booster

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Leonbet është një nga kompanitë kryesore të basteve sportive e lançuar në vitin 2007. Kompania ka arritur të qëndrojë në krye të industrisë falë mundësive konkurruese, përzgjedhjes së shkëlqyer të ngjarjeve dhe bonuseve fantastike.

Leonbet ju ftoi të kërkoni bonusin e depozitës prej 50% në promovimin Sport Booster

Pra, në rishikimin e bonusit të sotëm të BettingRanker, do të mësoni rreth promovimit 50% Sport Booster dhe si ta pretendoni atë. Mësoni për shanset minimale, periudhën e vlefshmërisë së bonusit dhe termat dhe kushtet e tjera.

Çfarë është Promo Sport Booster në Leonbet?

Promovimi Sport Booster është një bonus depozite lançuar nga Leonbet më 6 tetor 2022 dhe do të zgjasë deri më 31 dhjetor 2023, në orën 16:59 EDT. Për t'u kualifikuar për këtë bonus, shkruani Përforcues sportiv kodi i bonusit kur depozitoni në arkë. 

Kjo bonus ringarkimi mund të kërkohet çdo javë nga e premtja 00:01 deri të dielën 23:59 EDT. Depozita minimale kualifikuese gjatë kësaj periudhe fushate është 5 dollarë dhe shpërblimi është 50% e shumës së depozituar, por jo më shumë se 500 dollarë.

Për shembull, nëse depozitoni 50 dollarë duke përdorur ndonjë mënyrë pagese, libër sportiv i rregulluar do t'ju shpërblejë me 25 dollarë kredite bastesh falas. Në mënyrë ideale, do të duhet të depozitoni 1000 dollarë për të kërkuar shumën totale, megjithëse Leonbet thotë se mund ta kërkoni me një depozitë prej 700 dollarësh.

Kushtet e fushatës përforcuese sportive

Si çdo tjetër bonus libër sportiv, Leonbet shtoi kushte të shumta që duhet të ndiqen nga lojtarët gjatë përdorimit të këtij bonusi. Së pari, bonusi ka një kërkesë bastesh 10 herë, që do të thotë se bastorët duhet të përdorin një shumë 10 herë më të madhe se bonusi për të arkëtuar fitimet. Vini re se bastorët duhet ta plotësojnë këtë kërkesë brenda 72 orëve.

Ndërkohë, vetëm bastet e shumëfishta dhe të vetme që përfshijnë të paktën dy zgjedhje para ndeshjes dhe ngjarje të drejtpërdrejta do të llogariten në kërkesën e basteve. Për më tepër, të paktën një nga ngjarjet duhet të ketë shanse midis 1.70 dhe 3.00 për t'u llogaritur në bast. Vetëm bastet e vendosura në ngjarje të ndryshme do të jenë të pranueshme.

Kushtet e tjera për bonusin Sport Boost përfshijnë:

  • Pjesëmarrësit nuk mund të vendosin baste në disa tregje brenda të njëjtit event.
  • Vetëm fondet e llogarisë kryesore mund të përdoren për të përmbushur kërkesat e bastit.
  • Bastet fituese dhe të humbura llogariten në vënien e basteve të krediteve të basteve falas.
  • Bastet e anuluara dhe Baste sportive virtuale nuk i plotëson kërkesat.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?
2024-04-13

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?

Lajme