Lajme

October 10, 2023

Depozitoni nëpërmjet Skrill ose Neteller në Betandyou për të marrë 20% kthim parash

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Betandyou është një faqe bastesh sportive e vitit 2010 në pronësi të Tixi Multimedia BV. Kjo platformë bastesh ofron shanse konkurruese në tregje dhe sporte të shumta, duke përfshirë futbollin, basketbollin, netballin dhe më shumë. Për ta bërë përvojën tuaj të basteve edhe më shpërblyese, Betandyou kryen promovime të shumta, duke përfshirë bonusin e kthimit të parave prej 20%. Pra, si funksionon?

Depozitoni nëpërmjet Skrill ose Neteller në Betandyou për të marrë 20% kthim parash

Cili është bonusi 20% i kthimit të parave në Betandyou?

Ky promovim është më shumë një bonus depozite sesa një bonus i kthimit të parave. Të gjithë bastorët mund të depozitojnë të paktën 10 € duke përdorur Skrill ose Neteller për t'u kualifikuar për një kthim parash prej 10%. Kjo e bën këtë promovim unik, duke pasur parasysh se shumica e faqeve të basteve nuk shpërblejnë depozitat nëpërmjet këtyre opsioneve të njohura të pagesave. 

Më poshtë janë hapat e shpejtë dhe të thjeshtë për të kërkuar këtë ofertë:

  • Hyni në tuaj Betandy ju llogari.
  • Hapni arkëtarin dhe zgjidhni Neteller ose Skrill.
  • Vazhdoni të depozitoni të paktën 10 € pa ndonjë kod të veçantë promocional. 
  • Kjo faqe bastesh do të kreditojë automatikisht bonusin e kthimit të parave në llogarinë tuaj.

Gjëra të rëndësishme që duhet të dini për këtë bonus

Së pari, kjo është një bonus ditor i rimbushjes për të kërkuar nga 25 janari 2023 deri më 25 janar 2024. Ju keni të drejtë vetëm për një 20% bonus i kthimit të parave çdo ditë, me një bonus maksimal prej 47 €. Mbani mend, duhet të aktivizoni bonusin nën cilësimet "Llogaria ime" për ta kërkuar atë. 

Ndërkohë, kjo faqe e rregulluar e basteve sportive thotë se lojtarët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 10x përpara se të tërheqin bonusin dhe çdo fitim. Ju duhet të përmbushni normën e basteve në bastet akumuluese që përmbajnë katër ose më shumë zgjedhje, ku çdo pjesë ka koeficient 1.40 ose më të lartë. Nuk ka tërheqje përpara përfundimit të normës së rikthimit!

Siç pritej, kjo bonus libër sportiv nuk mund të përdoret së bashku me të tjera bonuse dhe promovime. Me fjalë të tjera, duhet të përdorni çdo bonus aktiv të basteve sportive në llogarinë tuaj përpara se të kërkoni shpërblimin. Në përgjithësi, është një bonus mjaft i thjeshtë bastesh për të kërkuar këtë muaj.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?
2024-04-13

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?

Lajme