Lajme

August 29, 2023

CyberBet ofron oferta të shkëlqyera për adhuruesit e sportit

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

CyberBet është një sajt i lojërave të fatit me vlerësimin më të lartë i lançuar në vitin 2018. Është një faqe interneti gjithëpërfshirëse për baste mbi sportet, e-sportet dhe lojërat e kazinosë. Libri i sporteve është i njohur për shumë gjëra, duke përfshirë mbështetjen e bisedës live 24/7, një aplikacion të dedikuar Android dhe bonuse konkurruese të basteve sportive.

CyberBet ofron oferta të shkëlqyera për adhuruesit e sportit

Pra, rishikimi i bonusit të kësaj jave do të fokusohet në Ofertën e basteve të CybetBet. Do të zbuloni pagesat e bonusit, kodet promovuese, kërkesat e basteve dhe më shumë. 

Çfarë është Promocioni i Ofertës së Basteve të CyberBet?

Oferta e basteve është unike bonus libër sportiv nuk do ta gjeni lehtësisht në industrinë e basteve online. Është një bonus depozite ku bastorët duhet të bëjnë një depozitë minimale për të kërkuar një shpërblim. Oferta e basteve është një koleksion i marrëveshjeve të shkëlqyera të basteve sportive.

Më poshtë është se si CyberBet jep bonuset në varësi të shumës së depozitës:

 • 25% bonus ringarkimi për një depozitë $2-$9,99.
 • Bast falas prej 10 dollarësh për një depozitë prej 10-29,99 dollarësh.
 • 50% bonus + 15 dollarë bast falas për një depozitë 30-59,99 dollarë.
 • 80% bonus + 20 $ bast falas për një depozitë $60-$99,99.
 • 100% bonus + 25 dollarë bast falas + 10% kthim parash për një depozitë prej të paktën 100 dollarë.

vend i rregulluar i basteve këshillon bastorët që të fusin një kod promocional përpara se të kërkojnë bonusin e depozitës. Megjithatë, BettingRanker nuk gjeti asnjë kod promocional kur shkruante këtë rishikim bonus, me titullarin që tha se kodi nuk është i disponueshëm në të gjitha vendet. Pra, sigurohuni që të konfirmoni nëse ka ndonjë kod bonus përpara se të depozitoni fonde për ta kërkuar atë.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Përqindja maksimale e bonusit është 100%, me një bonus maksimal prej $400. Kjo do të thotë që bastorët duhet të depozitojnë të paktën 400 dollarë për të kërkuar çmimin më të lartë të mundshëm. Mos harroni se depozita minimale kualifikuese është 10 dollarë ose ekuivalente në monedhën që keni zgjedhur gjatë regjistrimit.

Lidhur me kërkesat e basteve, krijuesi i basteve thotë se bastorët duhet të përmbushin një rikthim 30 herë të shumës së bonusit, pavarësisht nga rezultati i bastit falas. Gjithashtu, bastet e bonusit llogariten në përmbushjen e kërkesave të basteve, që është një plus i rëndësishëm nëse pyet BettingRanker.

Kushtet shtesë për bonusin përfshijnë:

 • bonus i kthimit të parave është në dispozicion nga e enjtja deri të premten.
 • Bonusi minimal i kthimit të parave është 1 $.
 • Lojtarët mund të kërkojnë bonusin e kthimit të parave dy herë të premten dhe të shtunën.
 • Kërkesa e bastit për kthimin e parave duhet të përmbushet brenda 3 ditëve.
 • Shuma maksimale e fitimit duke përdorur çmimin është 800 dollarë.
 • Shanset minimale të basteve duke përdorur bonusin janë 1.85.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Ngritni lojën tuaj të basteve: Zgjedhjet e brendshme, statistikat dhe vlerësimet e besuara
2024-06-02

Ngritni lojën tuaj të basteve: Zgjedhjet e brendshme, statistikat dhe vlerësimet e besuara

Lajme