Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj

Lajme

2022-04-06

Ky është një veprim i shkëlqyeshëm tani që ka një grup kumarxhinjsh që merren me lojërat e kazinosë dhe bastet sportive. Për lojtarë të tillë, kalimi midis kazinove dhe basteshkruesve në internet mund të jetë i ndërlikuar. Por tani, gjithçka është nën një çati. Është interesante që libralidhësi mbulon të gjitha sportet, plus shtesat.

Casumo shton bastet sportive në portofolin e saj

E themeluar në vitin 2012, Casumo njihet më së shumti për lojërat e saj fantastike të kazinosë, por me përfshirjen e një libri sportiv, kompania shpreson të rrëmbejë të gjithë lojtarët që dikur luani lojëra kazino në Casumo dhe drejtohuni drejt markave të tjera në kërkim të shërbimeve të basteve sportive. Përveç kësaj, kompania malteze shpreson të tërheqë lojtarë të rinj.

Që nga prezantimi i basteve sportive në internet, Casumo ka dëshmuar një rritje të numrit të lojtarëve në faqe. Kjo është për shkak të shqyrtimit të kujdesshëm të nevojave të lojtarëve nga operatori. Nga të gjitha indikacionet, Casumo do të jetë kazinoja dhe libri sportiv që do të mundet këtë vit. Më poshtë janë disa nga arsyet e suksesit të Casumo në industrinë e basteve sportive online?

Mbulim Gjithëpërfshirës Sportiv

Fuqia më e madhe e Casumo është mbulimi gjithëpërfshirës sportiv. Kompania përpiqet t'u ofrojë lojtarëve tregje bastesh në të gjitha sportet. Kjo është ndryshe nga shumë të tjera faqet e basteve që kanë vetëm tregje për sporte të njohura ose turne të nivelit të lartë.

Të gjitha tregjet e basteve sportive

Casumo ka tregje për të gjitha ligat e futbollit më të mirë në nivel global për t'u kujdesur për numrin në rritje të entuziastëve të basteve të futbollit. Lojtarët mund të bastojnë në ndeshjet në Premier League Barclays, La Liga Spanjolle, Serie A italiane, Major League Soccer (MLS), Bundesliga Gjermane dhe shoqata të tjera të futbollit.`Ajo gjithashtu ka tregje për ndeshjet ndërkombëtare të futbollit. Përveç futbollit, lojtarët mund të bastojnë në basketboll, futboll amerikan, hokej, motorsport, golf, tenis, MMA dhe më shumë.

Sportet virtuale dhe eSports

Përveç sporteve të rregullta, Casumo ka sporte virtuale, të cilat në thelb janë ngjarje të krijuara nga kompjuteri. Disa nga sportet virtuale më të mira për t'u provuar në 2022 përfshijnë zagarët, futbollin virtual, garat me kuaj dhe Formula 1.

Interesante, Casumo është gjithashtu një faqe bastesh eSports me shumë lojëra eSports për të bastuar. Për momentin, lojtarët mund të bastojnë në lojëra të tilla si Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends, Tom Clancy's Rainbow Six Siege, Dota 2 dhe Call of Duty. Gjëja e mirë për Casumo është se ai mbulon të gjitha turnet konkurrues eSports, kështu që lojtarët kanë tregje bastesh gjatë gjithë vitit.

Bonuset dhe promovimet fantastike

Për të qëndruar përpara konkurrencës, Casumo ka një strategji fantastike marketingu - stimuj. Ka shumë promovime për lojtarët e rinj dhe ekzistues.

Lojtarët e rinj mund të kërkojnë një bonus depozite që përputhet me depozitën e tyre gjatë depozitimit të parë, të dytë dhe të tretë. Për momentin, prezantuesi po ekzekuton një bonus depozite 100%, kështu që nëse një lojtar depoziton një total prej $300 në tre depozitat e para, ai merr 600 $. Përveç bonusit të mirëseardhjes, entuziastët e basteve kanë gjithashtu bonuse të ringarkimit për të kërkuar në ditë të caktuara.

Natyrisht, kumarxhinjtë i duan bonuset dhe kjo është pikërisht ajo që ofron libri sportiv Casumo. Bonuset kanë kontribuar ndjeshëm në lulëzimin e kësaj faqeje bastesh.

Opsione fleksibile bankare

Casumo gjithashtu mbështetet në opsionet e saj fleksibël bankare për të drejtuar më tej markën. Kumarxhinjtë janë gjithmonë në kërkim të faqeve të basteve me metoda fleksibël të depozitimit dhe tërheqjes. Casumo bookie ka bashkëpunuar me të gjitha metodat e njohura të pagesave në internet. Depozitat dhe tërheqjet mund të bëhen përmes Visa, Interac, Mastercard, Paysafecard, ecoPayz, MuchBetter, Neteller, Skrill, Apple Pay, etj.

Përveç përdorimit të dhjetëra mënyrave të pagesës, bastorët e duan Casumo sepse transaksionet përpunohen shpejt. Ndryshe nga shumë operatorë atje, ky bastvënës drejtohet nga operatorë të besuar të cilët përpiqen të paguajnë të gjithë lojtarët për sa kohë që ata kanë përmbushur kërkesat e basteve nëse ka. Cfare ka me shume? Casumo sigurohet duke përdorur kriptimin më të fundit të shkallës ushtarake, kështu që siguria është e fortë.

Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit

Casumo po përdor gjithashtu përvojën e saj të shkëlqyer të përdoruesve për të pohuar veten si një nga faqet më të mira të basteve në vitin 2022. Procesi i regjistrimit është i shkurtër dhe mjaft i drejtpërdrejtë, ndërsa ndërfaqja e sajtit është shumë intuitive. Në këtë mënyrë, është e lehtë edhe për lojtarët e papërvojë të fillojnë dhe të vendosin baste. Nëse lojtarët kanë ngecur, ata gjithmonë mund t'u referohen udhëzuesve të basteve dhe FAQ-ve ose të kontaktojnë mbështetjen e klientit nëpërmjet bisedës së drejtpërdrejtë.

Në të vërtetë, ka shumë që Casumo po bën për të siguruar që është një hap përpara konkurrencës. Nga pamja e gjërave, të gjitha përpjekjet e kompanisë po japin rezultat tani që sot, marka është një nga kazinotë më të kërkuara me libra sportive.

Në lajme të tjera, Casumo ka marrë përgjegjësinë e lojërave të fatit një nivel më të lartë duke u bashkuar me Neccton për të përmirësuar mbrojtjen e lojtarëve. Kjo është diçka e mirë për lojtarët që janë të varur nga bastet ose nuk mund të bastojnë me përgjegjësi. Casumo do të vendosë Neccton's Mentor, një zgjidhje e bazuar në AI, e krijuar për të analizuar sjelljen e lojtarëve dhe për të identifikuar tiparet e kumarxhinjve kompulsivë.

Lajmi i fundit

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh
2022-09-25

Debutimi i madh i TonyBet në Letoni pas investimit prej 1.5 milion dollarësh

Lajme