Bonuset më të njohura që ofrojnë libralidhësit në 2021

Lajme

2021-12-01

Bastet sportive në internet janë rritur në popullaritet me kalimin e viteve, falë mundësive për të fituar shuma të mëdha parash dhe dashurisë për sportin mes lojtarëve të lojërave online. Bookmakers po ofrojnë një sërë bonusesh për të tërhequr më shumë lojtarë të rinj ose për të mbajtur ata ekzistues.

Bonuset më të njohura që ofrojnë libralidhësit në 2021

Pas regjistrimit, lojtarët mund t'i gjejnë këto bonuse në formën e a bonus mirëseardhjeje. Kur ata vazhdojnë të luajnë me basteshkruesit online, ata ka të ngjarë të marrin më shumë bonuse për të qenë klientë besnikë. Këtu janë bonuset e njohura që ofrojnë bastesh në vitin 2021.

Bonusi i regjistrimit ose i mirëseardhjes Një libralidhës në internet do t'ia ofrojë këtë bonus një lojtari të ri pas regjistrimit. Në shumicën e rasteve, lojtarët do të kënaqen duke përdorur bonusin e mirëseardhjes pasi të bëjnë depozitat e tyre të para. Qëllimi këtu është të ndihmojmë lojtarin e ri të fillojë të bastojë me një bankroll më të madh dhe të krijojë shanse për të fituar të mëdha.

baste sportive në internet, shumica e bastebërësve do të ofrojnë informacion të detajuar se si ata ofrojnë bonuset e tyre të regjistrimit. Megjithatë, lojtarët duhet të kuptojnë të gjitha kërkesat e basteve përpara se të përdorin bonuset e regjistrimit.

Bonus pa depozitë

Kjo është një nga ofertat më të mira të bonusit të pëlqyera nga shumica e lojtarëve në internet. Nr bonus depozite u ofron lojtarëve një mundësi për të vendosur disa baste pas regjistrimit edhe pa depozituar para në llogaritë e tyre. Bonusi pa depozitim është si para falas.

Një lojtar mund ta përdorë këtë mundësi për të përcaktuar nëse bastebërësi në internet është ideal për baste online pa rrezikuar paratë e tij. E vetmja gjë që bastorët duhet të dinë është se bonuset pa depozite vijnë me kërkesa të mëdha bastesh. Mund të jetë sfiduese të fitosh lojëra për shkak të kërkesave të basteve dhe normave të larta të rikthimit.

Bonuset e kthimit të parave

Kur bast online, është e zakonshme të humbasësh. Megjithatë, shumica e basteshkruesve online do të duan të sigurojnë që klientët e tyre të rikthehen në këmbë pas humbjes. Këta bastvënës do të ofrojnë bonuse për kthimin e parave të gatshme ose shpërblime për humbjet që bastorët pësojnë në bastet e tyre.

Bonusi i kthimit të parave llogaritet si përqindje e parave të gatshme që humbi një lojtar. Gjëja e mirë për bonusin e kthimit të parave është se nuk vjen me rreziqe minimale. Bookmakers duan që klientët e tyre të buzëqeshin përsëri dhe të krijojnë shanse për të fituar përsëri.

Bonuset e basteve falas

Kjo është si t'ju ofrohen para falas. Këtu, bastorët në internet mund të vendosin baste pa rrezikuar të humbasin paratë e tyre të fituara me vështirësi. Libërbërësit në internet do të ofrojnë baste falas pasi një lojtar ka vendosur një ose disa baste në ndonjë ngjarje sportive.

Bonuset e besnikërisë

Ky është një bonus special i ofruar nga bastebërësit në bastet sportive në internet. Bonusi u ofrohet klientëve besnikë për t'i mbajtur dhe inkurajuar ata të vazhdojnë të luajnë. Pasi lojtarët në internet të kenë një numër të caktuar pikësh besnikërie, ata mund t'i shlyejnë ato për baste falas ose para.

Rifresko Bonuset

Pasi të regjistrohet në një bastvënës të ri, një lojtar në internet mund të marrë më shumë bonuse në formën e bonuseve të ringarkimit për çdo depozitë të bërë. Depozita vjen pasi një lojtar ka marrë bonusin e parë të regjistrimit. Bonuset e rimbushjes do të ofrohen gjatë promovimeve speciale pasi bastorët të kenë depozituar para në llogaritë e tyre.

Këto bonuse do të jenë të dobishme sa herë që bastorët bashkohen dhe vazhdojnë të luajnë kumar në bastet sportive në internet. Një libralidhës në internet do t'i ofrojë këto bonuse për të joshur bastorët që të vazhdojnë të vendosin më shumë baste. Nga ana tjetër, bastorët mund të përfitojnë nga këto bonuse për të vënë bast në ndeshjet e tyre të preferuara dhe për të fituar më shumë para.

Lajmi i fundit

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit
2022-09-28

Zgjedhja e faqeve më të mira të basteve të basketbollit

Lajme