Lajme

May 2, 2023

Betmaster shpërblen besnikërinë me deri në 10% kthim parash javore

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserArdit KrasniqiLocaliser

Tifozët e zjarrtë të basteve sportive kërkojnë gjithmonë bonuse dhe promovime për t'i shtuar koleksionit të tyre. Këto promovime jo vetëm që ju lejojnë të vendosni baste falas, por gjithashtu mund të fitoni një pagesë të bukur në një ditë me fat. Për këto arsye, BettingRanker ka identifikuar kthimin e parave javore prej 10% të Betmaster si një ofertë të shkëlqyer për bastorët besnikë. Këtu është përmbledhja e plotë e këtij bonusi të librit sportiv!

Betmaster shpërblen besnikërinë me deri në 10% kthim parash javore

Cili është bonusi javor i kthimit të parave prej 10% të Betmaster?

Kthim parash është një bonus relativisht i zakonshëm i lojërave të fatit në internet. Në thelb është një rimbursim i përqindjes së basteve tuaja të humbura gjatë një periudhe të caktuar. Faqet e rregulluara të basteve ofroni këtë shpërblim për bastorët nga përvoja e dhimbshme e humbjes së një basti. 

Betmaster u ofron lojtarëve të librave sportiv dhe kazinove 5% deri në 10% kthim parash javore. Madje, prodhuesi i basteve e quan atë një "rimbushje të blicit të ndriçimit 10 milion volt". Për të kërkuar këtë promovim, ju duhet vetëm të vendosni një bast me para të vërteta nga e hëna 00:00 UTC deri të dielën 23:59 UTC. 

Kushtet dhe kushtet e kthimit javor të parave të Betmaster 10%

Betmaster ka bashkangjitur disa terma dhe kushte për këtë bonus për të rregulluar mënyrën se si lojtarët mund ta përdorin atë. Bastorët duhet të plotësojnë një kërkesë bastesh 1x në baste me koeficient minimal prej 1.40 për të tërhequr shpërblimin. Për lojtarët e kazinosë, kërkesa për bast është 5x për të tërhequr çdo fitim bonus. Sido që të jetë, këto kërkesa për baste janë shumë konkurruese dhe miqësore. 

Përveç kërkesave të basteve, bonusi përfshin edhe kushtet e mëposhtme:

  • Mund të fitoni vetëm një cashback javor.
  • Pagesat e bonusit bëhen brenda 48 orëve pas përfundimit të promovimit.
  • Kthimi minimal dhe maksimal i parave janë respektivisht 1 dhe 2000 dollarë. 
  • Bastorët duhet të përdorin të gjithë kthimin e parave deri të dielën në vijim, 23:59 UTC.

70% deri në 500 € Relaksimi i së dielës

Këtu është një tjetër bonus që ia vlen të shikoni në Betmaster. Bookie ju siguron të shijoni një të diel të bukur ndërsa pushoni në karrigen tuaj të rehatshme me 70% deri në 500 € bonus depozite. Klikoni "Çfarë dite e mrekullueshmeButoni !" për t'iu bashkuar promovimit nga ora 03:00 e datës 7 maj deri në orën 03:00 të datës 8 maj. 

Ashtu si kthimi i parave javore 10%, ky bonus gjithashtu ka disa kushte, duke përfshirë:

  • Bastet duhet ta përdorin çmimin brenda 3 ditëve nga marrja e tij. 
  • Bonusi duhet të luhet 5 herë me koeficient të paktën 1.90.
  • Ju mund të kërkoni shpërblimin vetëm një herë.
  • Lojtarët nuk mund të tërheqin më shumë se 5 herë shumën e bonusit.
About the author
Matteo Bianchi
Matteo Bianchi

Matteo "Teo" Bianchi, i përshëndetur si "Data Dynamo" i BettingRanker, është kombinimi thelbësor i një entuziasti sportiv dhe një fantazmë numrash. Hulumtimi i tij i përpiktë siguron që bastorët janë gjithmonë një hap përpara, duke e bërë atë një gur themeli të platformës.

Send email
More posts by Matteo Bianchi

Të rejat e fundit

Si të përballeni me vrapimet e këqija në baste
2023-11-20

Si të përballeni me vrapimet e këqija në baste

Lajme