Lajme

August 15, 2023

Bashkojuni bastit N1 për të filluar të shijoni kthimin e parave të personalizuara javore deri në 15%

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Nisur në vitin 2021, N1 Bet është një faqe e re bastesh sportive me shanse konkurruese dhe qindra tregje. Ky bastvënës pranon gjithashtu baste nga shumë rajone, falë licencës së tij Curacao. Dhe për të tërhequr më shumë bastore, N1 Bet kryen bonuse dhe promovime të shumta, duke përfshirë bonusin e personalizuar të kthimit të parave javore.

Bashkojuni bastit N1 për të filluar të shijoni kthimin e parave të personalizuara javore deri në 15%

Pra, çfarë është ky promovim besnikërie dhe pse duhet të jeni të interesuar për të? Ky rishikim bonus do të zhvesh nga kutia e shpërblimit për t'ju ndihmuar të kuptoni gjithçka rreth tij.

Cili është bonusi javor i personalizuar i kthimit të parave në bastin N1?

Ky është një bonus tipik i kthimit të parave të gatshme që do të merrnit në të tjera faqet e basteve sportive. N1 Bet ofron për të rimbursuar një pjesë të humbjeve aktuale të basteve tuaja të parave. Të bonus i kthimit të parave është 15% e basteve tuaja javore të humbura deri në 100 €. Mbani mend, kthimi i parave është përqindja e rimbursimit për bastet e humbura në 7 ditët e fundit.

Për shembull, mund të vini bast 500 dollarë duke përdorur para reale këtë javë dhe të humbni gjysmën e shumës. Në atë rast, Bast N1 do të kthejë 15% të shumës së bonusit, që është 37,5 € (15% x 250 €). Shuma maksimale e bonusit që mund të merrni në javë është 100 €.

Çfarë tjetër duhet të dinë bastorët

Çdo bonus libër sportiv ka terma dhe kushte, dhe bast N1 bonus javor nuk është përjashtim. Për ata që nuk e dinë, T&C reduktojnë abuzimin e bonuseve dhe ndihmojnë faqen e basteve sportive dhe bastorët të maksimizojnë shpërblimin.

Bonusi i kthimit të parave prej 15% mund të kërkohet vetëm nga një llogari një herë në javë. Siç u tha më parë, bonusi zbatohet për humbjet tuaja në listat sportive me para të vërteta gjatë 7 ditëve të fundit dhe kreditohet çdo të hënë në orën 00:00 UTC. 

Kushtet e tjera për këtë promovim përfshijnë:

  • Bastorët duhet të plotësojnë një kërkesë 3x të basteve për të tërhequr fitimet.
  • Kërkesa e basteve plotësohet vetëm në baste sportive.
  • Kthimi i parave është i disponueshëm për bastorët me të paktën një depozitë të vetme.
  • Bonusi i kthimit të parave skadon pas 24 orësh pasi një bastues e ka kërkuar atë.

Ky është padyshim një bonus i shkëlqyer i besnikërisë për bastet sportive për të kërkuar. BettingRanker mendon se përqindja e kthimit të parave është e pranueshme dhe N1 Bet ka shtuar kërkesa miqësore për bast. Por sigurohuni që të përdorni bonusin brenda 24 orëve ose rrezikoni ta humbni atë.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?
2024-04-13

Gara emocionuese për Këpucën e Artë të Premierligës angleze: Kush do të pretendojë fitoren?

Lajme