Lajme

August 2, 2023

3 bonuset kryesore të mirëseardhjes së basteve sportive për pagesat me Visa/Mastercard

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher

Kur kërkoni një libër sportiv për t'u bashkuar, është jetike të merrni parasysh opsionet e pagesës dhe ofertat e mirëseardhjes në dispozicion. Fatmirësisht, shumica e bastebërësve ofrojnë pagesa me kartë debiti/kredi përmes Mastercard ose Visa. Edhe më mirë, ju do të merrni një bonus libër sportiv pasi të keni depozituar fonde dhe, në disa raste, të bëni bastin tuaj të parë aktual të parave.

3 bonuset kryesore të mirëseardhjes së basteve sportive për pagesat me Visa/Mastercard

Por zgjedhja e bonusit ideal të mirëseardhjes së basteve sportive mund të ketë nevojë për disa njohuri eksperte. BettingRanker është i përkushtuar t'ju ndihmojë të gjeni ofertat më të mira të mirëseardhjes në libraritë e rregulluar në mbarë botën. Pra, ku mund të gjejnë lojtarët e kartave të kreditit/debitit ofertat më të mira të mirëseardhjes në gusht 2023? Lexoni për të zbuluar!

Oferta e bastit të përputhur deri në 100 dollarë në BetVictor

Nisur në vitin 2000 nga BV Gaming Limited, BetVictor është ndër më të respektuarit faqet e basteve sportive sot. Bookie është i njohur për paraqitjen e tij moderne dhe qindra ndeshje ditore me shanse konkurruese.

BetVictor gjithashtu ofron një fantastike bonus mirëseardhjeje prej 100% deri në 100 dollarë në baste falas pasi të keni bërë një depozitë nëpërmjet PayPal ose karta krediti/debiti dhe vendosja e një basti me koeficient 2.00 ose më shumë. Vini re se duhet të depozitoni fondet brenda 7 ditëve nga hapja e llogarisë.

Më poshtë janë kushtet:

 • Bonusi i mirëseardhjes mund të përdoret në çdo sport.
 • Bastet e bonusit nuk mund të arkëtohen.
 • Bonusi skadon në 7 ditë nëse nuk përdoret.
 • Nuk ka kërkesa për baste.

50% deri në 200 € Bast Falas në Bastin N1

Bast N1 është një faqe bastesh me vlerësime më të mira që pranon lojtarë nga shumë vende falë licencës Curacao. Faqja e internetit krenohet me një nga ndërfaqet më intuitive dhe moderne në skenën e basteve sportive, veçanërisht kur përdorni versionin celular.

Në N1 Bet, bastorët e rinj marrin 50% deri në 200 € në kredite bastesh falas. Ja çfarë duhet të bëni për të marrë bonusin:

 1. Regjistrohuni në N1 Bet dhe depozitoni fonde duke përdorur Visa ose Mastercard. 
 2. Mos harroni të futni në E PARA kodi i bonusit. 
 3. Libërtari do t'ju shpërblejë me një bonus mirëseardhjeje prej 50% deri në 200 €.

Kushtet shtesë për këtë bonus të librit sportiv përfshijnë:

 • Bastet falas mund të përdoren në të gjitha ngjarjet.
 • Bastet falas mund të përdoren në zgjedhjet live dhe para ndeshjes.
 • Basti i bonusit duhet të ketë koeficient nga 1.01 deri në 2.00.

20 € në baste falas në Casumo

Casumo është më i popullarizuar në mesin e lojtarëve të kazinosë sesa bastorëve sportivë. Por prodhuesi i basteve po e kryen biznesin e tij të basteve sportive në heshtje dhe me efikasitet. Në Kazumo, ju do të shijoni një faqe të thjeshtë bastesh me mijëra shanse konkurruese para ndeshjes dhe të drejtpërdrejta. Pasi të keni një llogari bastesh, depozitoni fonde duke përdorur opsionet e disponueshme të pagesës dhe bëni një bast me vlerë të paktën 10 € për të kërkuar ofertën e mirëseardhjes prej 20 €. Ju duhet të vendosni bastin brenda 10 ditëve nga regjistrimi, dhe basti duhet të ketë koeficient minimal prej 1.6.

Kushtet e tjera janë:

 • Oferta është në dispozicion për lojtarët nga Irlanda vetëm.
 • Para-ndeshja dhe bastet live kualifikohen për promovim.
 • Bastet falas ofrohen në çdo treg sportiv.
 • Nuk ka para të pjesshme për baste bonus.
About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Ngritni lojën tuaj të basteve: Zgjedhjet e brendshme, statistikat dhe vlerësimet e besuara
2024-06-02

Ngritni lojën tuaj të basteve: Zgjedhjet e brendshme, statistikat dhe vlerësimet e besuara

Lajme