Ivip9

Age Limit
Ivip9
Ivip9 is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
PAGCORCuracao

Ivip9

Bookie online iVIP9 është një nga disa faqet e reja të lojërave të fatit që u krijuan në vitin 2018. Kjo platformë e fundit e basteve sportive operon nën ombrellën e Azisë: Singapore Online Casino, një nga agjencitë më të mëdha në të gjithë Azinë.

Faqja është e besueshme falë sigurisë së ofruar nga iTech Labs. Është e drejtë të thuhet se numri i librave sportiv brenda Azisë është dërrmues. Kumarxhinjtë mund ta kenë të vështirë të zgjedhin atë të duhurin. iVIP9 arrin të dallohet falë politikave të arsyeshme dhe natyrës progresive të tregjeve të tyre të basteve.

Libri i librave është i licencuar nga qeveria e Curaçao dhe nga Korporata e Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). Është jetike që lojtarët të zgjedhin faqet me autoritete të besueshme licence. Nëse jo, ata mund të përfundojnë duke rrezikuar fondet dhe të dhënat e tyre. Për fat të mirë, ky ofrues me bazë në Singapor u jep klientëve të tij një nivel të mirë sigurie. Ai fokusohet në përdoruesit e vendosur në Tajlandë, Singapor dhe Malajzi. Rrjedhimisht, ndërfaqja është e disponueshme në anglisht, malajzianisht dhe tajlandisht.

Nëse një lojtar arrin të fitojë një bast, pagesat e tij verifikohen nga TST Global. Njerëzit që gëzojnë një përvojë të larmishme të lojërave të fatit duhet të kenë parasysh se iVIP9 filloi si një kazino në internet. Ai përfundimisht u zgjerua në një ofruesi i faqes së internetit të basteve në internet.

Sporte për të bastuar në iVIP9

Bastet iVIP9 në internet u japin lojtarëve shumë mundësi për të zgjedhur. Janë mbi 50 kategori të ndryshme të lojërave sportive. Shumëllojshmëria e tregjeve me siguri do të jetë tërheqëse për ata që kërkojnë një përzgjedhje sa më të gjerë që të jetë e mundur. Megjithatë, kjo nuk do të thotë domosdoshmërisht që faqja ka shanset më të mira të basteve. Ato mund të ndryshojnë shumë në varësi të kohës dhe rrethanave të një ndeshjeje.

Disa nga sportet më të njohura që ofrohen nga iVIP9 përfshijnë sa vijon:

 • Futbolli
 • Basketboll
 • Futboll amerikan
 • Bejsbolli
 • Hokej në akull
 • Tenis
 • Golf
 • Kriket
 • Hendboll
 • Boks
 • Hokej

Seksioni i sporteve përmban ofrues me emra të mëdhenj si MD368, M8BET dhe Betradar. Kjo platformë mbështetet nga një rrjet tregtarësh të verifikuar që menaxhojnë ekskluzivisht përmbajtjen e saj të librave sportiv. Ka mundësi bastesh për turnetë e ligave kryesore nga e gjithë bota. Sa i përket llojeve të basteve, iVIP9 ofron një numër të mirë opsionesh të ndryshme parashikimi. Kjo do të varet kryesisht nga sporti specifik. Për shembull, bastet e volejbollit përfshijnë rezultatin mbi/nën ose me kohë të plotë.

Baste sportive celulare dhe live

Ata që angazhohen rregullisht në baste sportive në internet, mund të dëshirojnë ta bëjnë këtë në lëvizje. Nëse ky është rasti, ata mund të zgjedhin bastet në celular. iVIP9 i lejon përdoruesit të shkarkojnë një aplikacion në pajisjet e tyre inteligjente. Pasi të jetë konfiguruar, ai u jep lojtarëve akses në librin sportiv kudo që ka një lidhje interneti. Bastet sportive portative e kanë ndryshuar industrinë për mirë.

Libërbërësi më i mirë në internet do të ketë gjithashtu veçori të basteve live. Në rastin e iVIP9 ekziston një skedë që u jep përdoruesve informacion për rezultatet aktuale ndërsa ndeshjet përparojnë. Ky lloj i të dhënave është ideal për të krijuar strategji fituese. Sa më shumë analiza të ketë përdoruesi në majë të gishtave, aq më e lehtë do të jetë të parashikohet një fitues i mundshëm i ndeshjes. Aplikacioni madje luan pamjet video të ndeshjeve të zgjedhura në kohë reale.

Opsionet e pagesës në iVIP9

Kur vini baste për sporte me një bastevënës në internet, duhet të ketë po aq menyra pagese sa më shumë që të jetë e mundur. Në këtë mënyrë shumë lojtarë do të jenë të interesuar për të. Faqja gjithashtu duhet të japë kërkesa të drejta depozitash. Shuma minimale e depozitës dhe tërheqjes për iVIP9 është 20 dollarë dhe maksimumi është 50,000 dollarë. Prandaj, ky krijues i basteve do të tërheqë si lojtarë të rastësishëm, ashtu edhe me role të larta.

Metodat përfshijnë transferimin bankar, kriptovalutat dhe pagesën QR. Kur dikush regjistrohet, ai mund të depozitojë përmes sa vijon:

 • VaderPay
 • Banka CIMB
 • Maybank
 • Ambank
 • Banka RHB

Fondet do të shfaqen në llogarinë e tyre brenda 5 minutave. Depozitat mund të bëhen 24/7 në çdo kohë të ditës. Ashtu si shumica e ofruesve të librave sportiv, është një histori paksa e ndryshme kur përdoruesit duan të marrin para. Faqja pranon vetëm transferta bankare në internet si metodë tërheqjeje. Procesi tenton të përfundojë brenda 1 dite pune.

Faqja duhet të paguajë taksa mbi fitimet. Megjithatë, lojtarët jo. Rrjedhimisht, nuk ka tarifa të fshehura me të cilat duhet të merren përdoruesit. Platforma është gjithashtu shumë e sigurt, kështu që nuk ka rrezik që detajet financiare të rrjedhin te palët e treta.

Bonuset e ofruara në iVIP9

Faqja më e mirë e basteve në internet duhet të ketë mjaftueshëm bonuse dhe promovime në mënyrë që të zgjasin bankrollat fillestare të lojtarit. Kur bast online nëpërmjet faqes iVIP9, përdoruesit do të vërejnë se ofertat e përditshme promocionale janë mjaft joshëse për t'i mbajtur ata të kthehen për më shumë. Bastet në iVIP9 përfshijnë një ofertë mirëseardhjeje për lojtarët e sapo regjistruar. Bonusi 100% u jep përdoruesve një maksimum prej 800 dollarësh me një rikthim mbresëlënës 18 herë.

Përpara se të vendosë nëse kjo faqe është e duhura për ta, lojtari i kumarit duhet të kuptojë kushtet e promovimit. Mund të pretendohet vetëm një herë. Fondet e bonusit mbeten të vlefshme për një total prej 30 ditësh pas lëshimit. Tërheqjet lejohen vetëm pasi të jenë plotësuar kërkesat e bastit. Për më tepër, oferta e mirëseardhjes nuk mund të përdoret në lidhje me ndonjë ofertë tjetër promocionale.

Megjithatë, lojtarët do të duan më shumë sesa thjesht një paketë mirëseardhjeje. Ata gjithashtu do të dëshirojnë diçka që i inkurajon ata të bastojnë rregullisht në sport duke përdorur IVIP9. Ka një short që bëhet çdo të hënë. Çdo ditë është gjithashtu i disponueshëm një ringarkim 20%. Ekziston gjithashtu një ringarkim i rastësishëm 30% i pakufizuar. Në përgjithësi, ofertat promocionale në këtë faqe janë mjaft standarde, por ende mjaft tërheqëse për të përfituar.

Pse të vini bast në iVIP9?

Bastilistët më të mirë në internet u japin fansave të basteve një bollëk arsyesh për t'u regjistruar. Nëse njerëzit zgjedhin iVIP9 për bastet e tyre online, ata do të jenë në gjendje të aksesojnë disa nga llojet më të njohura të tregjeve sportive. Aftësia për të luajtur kumar nëpërmjet një aplikacioni të pajisjes inteligjente do të jetë veçanërisht tërheqëse.

Bastet iVIP9 në sportet online do të inkurajojnë bastet e rregullta falë promovimeve të shkëlqyera që janë në dispozicion. Oferta e mirëseardhjes mund të ndihmojë që depozitimi fillestar i përdoruesit të zgjasë. Duhet të theksohet gjithashtu se faqja është shumë e sigurt. Kumarxhinjtë mund t'i besojnë iVIP9 informacionin e tyre konfidencial bankar.

iVIP9 u drejtohet kryesisht njerëzve që banojnë brenda Azisë. Ky është një treg i madh i synuar. Faqja e internetit tashmë është vërtetuar të jetë shumë e njohur. Prandaj, sa herë që dikush regjistrohet, ata do të dinë se kanë zgjedhur një ofrues që tashmë ka kujdesur për një bazë të madhe klientësh.

Ekzistojnë metoda tradicionale dhe më të reja për depozitimin. Kohët e transferimit janë mbresëlënëse të shpejta dhe anëtarët nuk duhet të shqetësohen për tarifat e fshehura. Kur iVIP9 krahasohet me prodhuesit e tjerë të basteve aziatike, bëhet e qartë se kjo faqe është një nga opsionet më të mira të mundshme.

Total score7.5
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (4)
Bonus të mirëpritur
Bonusi i ditëlindjes
Bonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Indoneziane
Kineze
Tajlandeze
LojëraLojëra (30)
Baccarat
Basketboll
Bast në Futboll
Bejsbolli
Blackjack
Boks
Craps
Dragon Tiger
Dream Catcher
FutbollFutboll AmerikanGolfHendbollHokej mbi akullKriketi
Lotaria
Motorsport
Poker
Poker me tre letra
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SnookerTenis tavolineTenisiVaterpolo
Video Poker
VolejbolliÇiklizëm
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (3)
Debit Card
MasterCard
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Dollari i Singaporit
ShtetetShtetet (4)
Indonezia
Kamboxhia
Singapor
Tajlandë
SoftwareSoftware (10)
Allbet Gaming
Asia Gaming
DreamGaming
Evolution Gaming
Microgaming
Play'n GO
Playtech
Pragmatic Play
SA Gaming
Spadegaming