Vlerësimi i librave Ivibet

Age Limit
Ivibet
Ivibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Paysafe Card
Trusted by
Curacao

Ivibet

Ndërsa bota e basteve sportive vazhdon të rritet dhe të përmirësohet, kompanitë po sjellin lojën e tyre A për të krijuar platformat më të mira të basteve sportive. Një nga platformat që punon për këtë është Ivibet. Ivibet është një platformë e re lojrash në internet e lançuar në vitin 2022. Ajo drejtohet nga TechOptions Group BV, një kompani që ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Libërbërësi krenohet me ofrimin e përvojës më të mirë të lojërave për lojtarët. Libri sportiv është i hapur për lojtarë nga më shumë se 70 vende dhe mundësohet nga SoftLabs. Është shtëpia e më shumë se 30,000 ngjarjeve të drejtpërdrejta me një pagesë të përgjithshme prej 94.24%. Po kërkoni një platformë bastesh plot me ngjarje sportive dhe tregje të larmishme bastesh? Vazhdoni të lexoni këtë rishikim të basteve për të mësuar më shumë rreth platformave të Ivibet dhe asaj që ofron.

Libri Sportiv Ivibet: Përdorshmëria, Pamja dhe Ndjenja

Ivibet është një libër sportiv i gjithanshëm dhe lojtarët e basteve mund të luajnë në më shumë se dhjetë gjuhë, duke përfshirë anglisht, kanadez, hindu, spanjisht, finlandisht, frëngjisht, italisht, norvegjeze, polonisht, suedisht, portugalisht, greqisht, daneisht, çekisht dhe hungarisht. Bastet mund të kenë akses në një libër të pasur sportiv që përfshin Futboll, Basketboll, Hokej, Tenis dhe Esporte. Disa nga sportet elektronike që lojtarët mund të shijojnë dhe të bastojnë përfshijnë Esport FIFA, Esport NBA2K, Formula 1, League of Legends dhe më shumë. Lojtarët me përvojë që kthehen në Ivibet shpesh vendosin baste akumuluese, baste sistemore ose baste zinxhir, në varësi të sportit ose ofruesit.

Një ngjarje mesatare Ivibet ka më shumë se 30 tregje bastesh. Lojtarët mund të vendosin baste për fituesit e ndeshjeve, bastet e rezultateve totale, numrat e kartonit të verdhë/kuq, handikapet dhe më shumë. Kur bastni, mbani mend se Ivibet mbështet formate të ndryshme tek, të cilat mund të ndryshohen duke përdorur ikonën e cilësimeve në faqen kryesore. Formatet e çuditshme të mbështetura përfshijnë;

 • Formati dhjetor është
 • Formati Amerikan
 • Formati thyesor
 • Shanset Malajziane
 • Shanset indoneziane
 • Shanset e Hong Kongut

Withdrawals

Metodat e pagesave dhe të tërheqjes janë të ngjashme me ato të përdorura për depozitimin e fondeve. Bastorët kanë një kufi tërheqjeje prej $4000 në ditë. Në varësi të metodës suaj, përpunimi i tërheqjes zgjat nga një ditë në 7 ditë. Disa tërheqje i nënshtrohen miratimit të Ivibet. Nganjëherë lojtarëve u kërkohet të japin informacion shtesë pasi transaksionet janë shënuar. Kjo është në përputhje me politikat kundër pastrimit të parave. Nëse rasti juaj është i vërtetë, do të keni tërheqjet tuaja menjëherë pasi të verifikohet informacioni juaj. Metodat e disponueshme të tërheqjes përfshijnë;

 • Viza
 • Mastercard
 • Bitcoin
 • Skrill
 • Neteller
 • Ethereum
 • Tela bankare

Bonuses

Bonuset në Ivibet u ofrojnë bastorëve një mirëseardhje të ngrohtë dhe sigurojnë që ata të jenë të motivuar për të luajtur. Për të filluar, një bonus i depozitës së parë për bastet sportive ju jep 100% të depozitës suaj të parë, që është deri në 150 €/$. Duhet të depozitoni të paktën 10 €/$, të keni një llogari të regjistruar dhe të jeni të paktën 18 vjeç. Kjo ofertë është e kufizuar për bastorët nga Suedia. Gjithashtu, vini re se ky bonus nuk vlen për depozitat kripto. Bastorët në Ivibet janë gjithashtu në dispozicion për një sërë promovimesh. Ato përfshijnë:

Shanset e rritura

Ivibet u ofron bastorëve të futbollit shanse të shtuara çdo ditë. Ato aplikohen për liga të tilla si Premier League, Champions League, La Liga, Bundesliga dhe më shumë. Kontrolloni çdo ditë faqen kryesore për të përcaktuar se cilat lojëra kualifikohen për këtë promovim.

Parashikoni baste falas

Gjuajtësit janë gjithashtu në kërkim të disa të mirave me parashikimet e basteve falas. Kur mbushni llogarinë tuaj me 20 €/$, Ivibet ju kërkon të bëni parashikime për dhjetë ngjarje ku merrni pjesë. Nëse i merrni të dhjetë të sakta, ju merrni 1000 €/$; për 9, ju do të merrni €/$100, dhe për 8 €/$ 50 radhazi në baste falas.

Programi VIP

Programi i besnikërisë Ivibet është i hapur për të gjithë. Ai ofron gjashtë nivele bazuar në pikët e fituara nga bastet dhe bastet me koeficientin 1.30+. Në fillim të muajit, faqja llogarit pikët dhe i konverton në Baste Falas, të cilat skadojnë për 5 ditë.

Support

Në këtë libër sportiv të lançuar së fundmi, shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm për këdo që e kërkon atë. Ju mund të përdorni shërbimin ndaj klientit me email ose me bisedë të drejtpërdrejtë. Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është mjaft i menjëhershëm, ndërsa emailet mund të zgjasin një ditë, në varësi të zonës kohore ose disponueshmërisë së një agjenti. Një gjë e mirë në lidhje me shërbimin ndaj klientit është se ai ofrohet në shumë gjuhë, kështu që ju mund të merrni ndihmë aty ku ndiheni rehat.

Deposits

Kjo platformë bastesh ka një përzgjedhje të metodave të ndryshme që mund të përdorin bastorët, të cilat variojnë nga FIAT në kriptomonedhë. Bastorët duhet të bëjnë të paktën 10 dollarë ose ekuivalentin e tij në depozita përpara se të vendosin baste. Monedhat e pranuara përfshijnë ETH, EUR, USD, CAD, NZD, CHF, BRL, PLN, INR, HUF, JPY, CLP dhe PEN. Bastorët mund të bëjnë depozita duke përdorur kuletat në internet, kuletat kripto, kartat e debitit/kreditit ose transfertat bankare. Me një gamë të gjerë metodash depozitimi, lojtarët mund të plotësojnë lehtësisht llogaritë e tyre nga kudo në botë. Të gjitha pagesat menaxhohen nga TechOptions (CY) GROUP Ltd në emër të kompanisë mëmë. Metodat e depozitimit përfshijnë:

 • Transferte bankare
 • Neosurf
 • Viza
 • MasterCard
 • Jeton
 • eZeeWallet
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Dogecoin
 • Tether
 • Ripple
 • Tron

Lojtarët këshillohen të angazhojnë ekipin e mbështetjes së klientit nëse depozitat e tyre nuk reflektohen në llogaritë e tyre pas 24 orësh. Ata duhet të ofrojnë dëshmi të pagesës që problemi të zgjidhet menjëherë.

Security

Ivibet kërkon t'u japë përdoruesve të saj një mjedis të sigurt për t'i ndihmuar ata të luajnë, të bastojnë, të depozitojnë dhe të bëjnë tërheqje të sigurta. Platforma operohet nga TechOptions BV, e cila ka një licencë operimi nga Autoriteti i Lojërave Curacao. Platforma garanton gjithashtu siguri për këdo në platformë. Çdo e dhënë në platformë mbrohet nga një mur zjarri i rreptë softuerësh dhe një version 3 SSL me enkriptim 128-bit. Këta faktorë të kombinuar mund t'i qetësojnë bastuesit që të shijojnë sportet dhe shpërblimet pa u shqetësuar për sigurinë.

shënim: Ivibet nuk vendos asnjë tarifë për lojtarët e saj. Megjithatë, disa autoritete lokale kërkojnë që lojtarët të paguajnë taksa për fitimet e basteve. Lojtarët duhet të respektojnë rregullat në aktivitetet e basteve sportive të vendit të tyre.

Përmbledhje e Librit Sportiv të Ivibet

Edhe pse është një libër i ri sportiv, ju mund të përdorni disa nga sportet dhe shanset më të mira për të vënë bast. 

Ivibet është një libër i ri sportiv i lançuar në vitin 2022 dhe synon të ofrojë eksperienca lojërash të tipit aziatik dhe evropian të bastvënësve. Ivibet është ideja e një ekipi entuziastësh të basteve sportive që synojnë të krijojnë një libralidhës të nivelit më të lartë për të gjithë bastorët në mbarë botën. Sot, lojtarët nga mbi 70 vende mund të bastojnë këtu dhe të shijojnë më shumë se 40 sporte, shanse konkurruese dhe transmetime të drejtpërdrejta. Ivibet gjithashtu ofron baste të ndryshme sportive me opsione të plota dhe të pjesshme të parave.

Depozitat dhe tërheqjet janë diversifikuar për të akomoduar mënyra të shumta pagese. Ivibet mbështet si monedhat fiat ashtu edhe opsionet e kriptomonedhave. Depozitat ose tërheqjet mund të plotësohen duke përdorur karta krediti/debiti, kuleta elektronike, transferta bankare dhe kriptovaluta të njohura. Kjo e bën të lehtë depozitimin dhe tërheqjen e fondeve. Të gjitha transaksionet janë të siguruara duke përdorur teknologjinë më të lartë të kriptimit për të mbrojtur lojtarët. Me mbështetjen e besueshme të shërbimit ndaj klientit, lojtarët gëzojnë një përvojë të jashtëzakonshme lojrash. Lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës përmes bisedës së drejtpërdrejtë, formularit të kontaktit në internet ose emailit dhe të marrin ndihmën në kohë. Shërbimet mbështetëse janë të disponueshme në shumë gjuhë. Ivibet është një degë e organizatave përgjegjëse të lojërave të fatit që ndihmojnë lojtarët me çështjet e varësisë nga kumari.

Kumari është i varur. Luaj me përgjegjësi.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
Bonusi VIP
Bonusi i besnikërisëBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (9)
Angleze
Franceze
Gjermane
Hindi
Hungareze
Italiane
Japoneze
Polake
Portugeze
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (7)
Bitcoin
MasterCard
Neteller
Payeer
Perfect Money
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (12)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Forintë Hungarisht
Franga Zvicerane
Jeni Japonez
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Reali Brazilian
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (4)
Brazili
Filipinet
Kanadaja
Portugalia
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Apex Gaming
Apollo Games
Aspect Gaming
Atmosfera
BGAMING
Blueprint Gaming
CQ9 Gaming
Cozy Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Ezugi
Future Gaming Solutions
Hacksaw Gaming
HoGaming
Igrosoft
Microgaming
NetEnt
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Quickspin
iSoftBet
SportiveSportive (31)