Gunsbet Rishikimi i librave 2024 - Withdrawals

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusDeri në 300 € + 100 rrotullime falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Nuk është vetëm emocioni i shikimit dhe basteve në sport që e bën lojën magjepsëse; është emocioni i fitores. Është koha për të arkëtuar kur keni vënë bast, keni rrezikuar pagesën dhe keni fituar një shumë të arsyeshme parash në llogarinë tuaj. Shumë klientë të rinj të GunsBet nuk janë të sigurt se si t'i nxjerrin paratë e tyre menjëherë nga faqja.

Metodat e Tërheqjes të Pranuara në GunsBet

Tërheqja e fitimeve tuaja nga GunsBet është po aq e thjeshtë sa të bësh një bast. Por mbani në mend se ju mund të tërhiqni para vetëm duke përdorur të njëjtat metoda depozitimi. Shqyrtoni procedurën e tërheqjes në më shumë detaje.

Më poshtë janë metodat e tërheqjes të lejuara nga GunsBet:

Mënyra e TërheqjesKoha e përpunimitTërheqja minimaleTërheqja maksimaleTarifat
Viza1 deri në 3 ditë30 €5000 €Falas
MasterCard1 deri në 3 ditë5000 €Falas
Përpunimi i Kriptove nga CoinsPaidE menjëhershme

0,0005 BT

30 USDT

0,15 LTC

0,006 ETH

0,05 BCH

120 QEN

30 XRP

0.4 BTCFalas
SkrillE menjëhershme30 €5000 €Falas
NetellerE menjëhershme30 €5000 €Falas
Transferte bankare1 deri në 3 ditë bankare

500 €

750 AUD

5000 NOK

20,000 €

7,500 AUD

50 000 NR

25 €

37,5 AUD

250 NOK

Transferte bankare1 deri në 3 ditë bankare

500 €

300 AUD

500 CAD

399 NZD

59,500 JPY

7500 €

7,500 AUD

7,500 CAD

7500 NZD

490,000 JPY

2.5%
iDebit (vetëm CAD)E menjëhershme45 CAD5000 CADFalas
InstaDebit (vetëm CAD)E menjëhershme45 CAD5000 CADFalas
WebMoneyE menjëhershme30 €5000 €2.5%
ecoPayzE menjëhershme30 €1000 €Falas
Transferim i ShpejtëE menjëhershme30 €5000 €Falas
SticPayE menjëhershme30 €5000 €Falas
NeoSurf (vetëm rajoni SEPA)E menjëhershme30 €5000 €Falas
Pika e VenusitE menjëhershme30 €5000 €Falas
Interac OnlineE menjëhershme45 CAD7,500 CADFalas
AstroPay DirectE menjëhershme30 €500 €Falas
Karta AstroPayE menjëhershme30 €500 €Falas
UPayCardE menjëhershme30 €5000 €Falas
Kartë PaySafeE menjëhershme30 €250 €Falas
Shumë më mirëE menjëhershme30 €5000 €Falas

Si të tërhiqeni

Hyrja në llogarinë e Gunsbet është hapi i parë.

Shkoni te skeda "Pagesat" e shiritit anësor në të majtë.

Vendosni se si dëshironi t'i ktheni paratë tuaja. Vini re se duhet të përdorni të njëjtën mënyrë pagese si për depozitim ashtu edhe për tërheqje.

Kliko konfirmo pasi të kesh futur shumën e dëshiruar të tërheqjes. Mund të duhen nga disa sekonda deri në tre ditë pune që fondet të depozitohen në llogarinë tuaj.

Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.