Gunsbet Rishikimi i librave 2024 - Tips & Tricks

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Tips & Tricks

Tips & Tricks

Do të kaloni një kohë të mirë duke vënë baste në sport. Gjithashtu, ju mund të fitoni para duke vënë baste në lojërat tuaja të preferuara sportive.

Ju mund të pyesni veten nëse ka ndonjë gjë që mund të bëni për t'i përmirësuar gjërat. Përdorni këto këshilla dhe truke për të përfituar sa më shumë nga bastet sportive GunsBet.

Turne Jackpot Çdo DitĂ«

Nëse dëshironi të merrni më shumë fonde për të bastuar në sport, duhet të mbani një sy në Turneun e Jackpot Every Day. Siç sugjeron emri, ju mund të fitoni shumë para çdo ditë.

Çdo ditĂ«, bastet e parave tĂ« klientĂ«ve tĂ« GunsBet nĂ« tĂ« gjitha automatet e faqes shkojnĂ« nĂ« njĂ« tenxhere tĂ« pĂ«rdorur pĂ«r tĂ« ndĂ«rtuar njĂ« çmim i parĂ«. Lojtari merr njĂ« pikĂ« pĂ«r çdo euro (ose shumĂ« ekuivalente nĂ« monedha tĂ« tjera) qĂ« ai bast. Renditja aktuale tregohet nĂ« tabelĂ«n e turneut.

Çdo ditĂ«, tre fitues marrin secili njĂ« pjesĂ« tĂ« grupit tĂ« çmimeve me vlerĂ« 70%, 20% dhe 10%, respektivisht.

Përmbushni KYC-në tuaj

GunsBet, si të gjitha faqet më të mira të basteve sportive në treg, kërkon një kontroll KYC (Njih klientin tënd), i cili përfshin verifikimin e emrit dhe adresës suaj.

Po nëse nuk e përfundoni procesin KYC? Nëse kjo ndodh, ju nuk do të jeni në gjendje të vendosni para ose t'i hiqni ato, gjë që është një argument i fortë më vete.

Një arsye tjetër për të përfunduar procesin e KYC është të mbroheni nga njerëzit që duan të vjedhin paratë tuaja. Mashtruesit në internet janë një problem për të gjithë bastebërësit në internet, përfshirë GunsBet.

Mashtruesit bashkohen me libralidhësin për të kryer mashtrime, mashtrime ose për të thyer rregullat e libralidhësve. Për shkak se këta artistë mashtrues synojnë si bastorët ashtu edhe bastorët, ata mund t'i dëmtojnë të dy.

Përdorni burimet e të dhënave dhe faqet e statistikave për të mësuar rreth tendencave sportive

Kumarxhinjtë inteligjentë dhe krijuesit e shanseve përdorin softuer për të analizuar të dhënat dhe modelet, që është një nga pjesët më të rëndësishme. Bastorët mund t'i marrin këto shërbime nga disa faqe interneti falas ose për një tarifë të vogël.

Bastorët do të duhet të punojnë në fillim për të kuptuar se si t'i përdorin këto mjete. Megjithatë, ata do të jenë shumë më të mirë në fitimin e basteve sapo t'i bëjnë.

Bastorët në sport mund të përcaktojnë se si gjenden dhe përdoren tendencat më të zakonshme. Megjithatë, ata mund të testojnë idetë e tyre rreth tendencave dhe të gjejnë një avantazh që librave sportiv dhe bastorëve të tjerë u ka munguar.

Ju nuk keni asnjë mënyrë për të ditur me siguri se çfarë do të gjeni. Në Ligën Kombëtare të Hokejit, skuadrat e pakëndshme që nisin portierin e tyre rezervë në ndeshjen e parë të një grupi të dyfishtë mund të kenë më shumë gjasa të mbrojnë linjën e topit pas një qëndrimi të gjatë në shtëpi.

Bastorët mund të përdorin mjete për analizën e të dhënave për të gjetur tendenca të vërteta që mund t'i ndihmojnë ata të vendosin se si të bastojnë, edhe nëse duket e rastësishme.

Udhëtim me vijat fituese

Në sport, mënyra se si vepron një ekip ose një lojtar i vetëm mund të ndryshojë shumë. Kur lojtarët janë në zonë, ata nuk mund të humbasin një goditje. Kur nuk janë në zonë, janë të bardhë si bora. Bastorët mund të përfitojnë maksimumin nga bastet e tyre duke mposhtur kundërshtarët duke kërkuar vija të nxehta dhe të ftohta.

Mendoni për shanset dhe shikoni gjithçka me një mendje të hapur për të siguruar që bastet tuaja po ju japin një kthim të drejtë. Ju mund të mos dëshironi të hidheni në lëvizje nëse një ekip ka fituar në shtëpi kundër disa skuadrave të nivelit më të ulët.

Mbani një sy në orarin tuaj dhe çfarë mund t'ju ndihmojë të vazhdoni të fitoni. Kur vini baste për një ekip, është gjithashtu e rëndësishme të shikoni se sa mirë kanë bërë ata kundër përhapjes në ndeshjet e tyre të fundit.

Bast në sportet e njohura

Bastorët që sapo kanë filluar duhet të dinë se është më mirë të vihen bast për sportet për të cilat dinë shumë. Nëse e bëjnë këtë, do të kenë më shumë gjasa të marrin vendime të mira bastesh sesa nëse bastojnë për sportet për të cilat nuk dinë shumë ose asgjë për të cilat nuk dinë fare. Nëse ata marrin vendime më të mira, ata duhet të fitojnë më shumë nga bastet e tyre.

Kur sapo po filloni, mund të jetë joshëse të dëshironi të bastoni në shumë sporte të ndryshme. Kur një lojtar bast regjistrohet në një libër sportiv në internet, duke parë të gjitha mënyrat e ndryshme që ata mund të bastojnë mund t'i bëjë ata të dëshirojnë të bastojnë shumë. Por ata nuk duhet të bastojnë për sportet e tjera derisa të jenë të aftë në bastet për sportet që njohin mirë.

Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.