Vlerësimi i librave Gunsbet - Tips & Tricks

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Tips & Tricks

Do të kaloni një kohë të mirë duke vënë baste në sport. Gjithashtu, ju mund të fitoni para duke vënë baste në lojërat tuaja të preferuara sportive.

Ju mund të pyesni veten nëse ka ndonjë gjë që mund të bëni për t'i përmirësuar gjërat. Përdorni këto këshilla dhe truke për të përfituar sa më shumë nga bastet sportive GunsBet.

Turne Jackpot Çdo Ditë

Nëse dëshironi të merrni më shumë fonde për të bastuar në sport, duhet të mbani një sy në Turneun e Jackpot Every Day. Siç sugjeron emri, ju mund të fitoni shumë para çdo ditë.

Çdo ditë, bastet e parave të klientëve të GunsBet në të gjitha automatet e faqes shkojnë në një tenxhere të përdorur për të ndërtuar një çmim i parë. Lojtari merr një pikë për çdo euro (ose shumë ekuivalente në monedha të tjera) që ai bast. Renditja aktuale tregohet në tabelën e turneut.

Çdo ditë, tre fitues marrin secili një pjesë të grupit të çmimeve me vlerë 70%, 20% dhe 10%, respektivisht.

Përmbushni KYC-në tuaj

GunsBet, si të gjitha faqet më të mira të basteve sportive në treg, kërkon një kontroll KYC (Njih klientin tënd), i cili përfshin verifikimin e emrit dhe adresës suaj.

Po nëse nuk e përfundoni procesin KYC? Nëse kjo ndodh, ju nuk do të jeni në gjendje të vendosni para ose t'i hiqni ato, gjë që është një argument i fortë më vete.

Një arsye tjetër për të përfunduar procesin e KYC është të mbroheni nga njerëzit që duan të vjedhin paratë tuaja. Mashtruesit në internet janë një problem për të gjithë bastebërësit në internet, përfshirë GunsBet.

Mashtruesit bashkohen me libralidhësin për të kryer mashtrime, mashtrime ose për të thyer rregullat e libralidhësve. Për shkak se këta artistë mashtrues synojnë si bastorët ashtu edhe bastorët, ata mund t'i dëmtojnë të dy.

Përdorni burimet e të dhënave dhe faqet e statistikave për të mësuar rreth tendencave sportive

Kumarxhinjtë inteligjentë dhe krijuesit e shanseve përdorin softuer për të analizuar të dhënat dhe modelet, që është një nga pjesët më të rëndësishme. Bastorët mund t'i marrin këto shërbime nga disa faqe interneti falas ose për një tarifë të vogël.

Bastorët do të duhet të punojnë në fillim për të kuptuar se si t'i përdorin këto mjete. Megjithatë, ata do të jenë shumë më të mirë në fitimin e basteve sapo t'i bëjnë.

Bastorët në sport mund të përcaktojnë se si gjenden dhe përdoren tendencat më të zakonshme. Megjithatë, ata mund të testojnë idetë e tyre rreth tendencave dhe të gjejnë një avantazh që librave sportiv dhe bastorëve të tjerë u ka munguar.

Ju nuk keni asnjë mënyrë për të ditur me siguri se çfarë do të gjeni. Në Ligën Kombëtare të Hokejit, skuadrat e pakëndshme që nisin portierin e tyre rezervë në ndeshjen e parë të një grupi të dyfishtë mund të kenë më shumë gjasa të mbrojnë linjën e topit pas një qëndrimi të gjatë në shtëpi.

Bastorët mund të përdorin mjete për analizën e të dhënave për të gjetur tendenca të vërteta që mund t'i ndihmojnë ata të vendosin se si të bastojnë, edhe nëse duket e rastësishme.

Udhëtim me vijat fituese

Në sport, mënyra se si vepron një ekip ose një lojtar i vetëm mund të ndryshojë shumë. Kur lojtarët janë në zonë, ata nuk mund të humbasin një goditje. Kur nuk janë në zonë, janë të bardhë si bora. Bastorët mund të përfitojnë maksimumin nga bastet e tyre duke mposhtur kundërshtarët duke kërkuar vija të nxehta dhe të ftohta.

Mendoni për shanset dhe shikoni gjithçka me një mendje të hapur për të siguruar që bastet tuaja po ju japin një kthim të drejtë. Ju mund të mos dëshironi të hidheni në lëvizje nëse një ekip ka fituar në shtëpi kundër disa skuadrave të nivelit më të ulët.

Mbani një sy në orarin tuaj dhe çfarë mund t'ju ndihmojë të vazhdoni të fitoni. Kur vini baste për një ekip, është gjithashtu e rëndësishme të shikoni se sa mirë kanë bërë ata kundër përhapjes në ndeshjet e tyre të fundit.

Bast në sportet e njohura

Bastorët që sapo kanë filluar duhet të dinë se është më mirë të vihen bast për sportet për të cilat dinë shumë. Nëse e bëjnë këtë, do të kenë më shumë gjasa të marrin vendime të mira bastesh sesa nëse bastojnë për sportet për të cilat nuk dinë shumë ose asgjë për të cilat nuk dinë fare. Nëse ata marrin vendime më të mira, ata duhet të fitojnë më shumë nga bastet e tyre.

Kur sapo po filloni, mund të jetë joshëse të dëshironi të bastoni në shumë sporte të ndryshme. Kur një lojtar bast regjistrohet në një libër sportiv në internet, duke parë të gjitha mënyrat e ndryshme që ata mund të bastojnë mund t'i bëjë ata të dëshirojnë të bastojnë shumë. Por ata nuk duhet të bastojnë për sportet e tjera derisa të jenë të aftë në bastet për sportet që njohin mirë.

Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.