Gunsbet - Deposits

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Faqja e internetit e GunsBet është e përshtatshme për përdoruesit e basteve sportive, duke përfshirë zgjedhjet e depozitave. GunsBet pranon një mori metodash depozitimi nga klientët e saj. Për shkak të kësaj, vendndodhja gjeografike e një lojtari ka një ndikim të rëndësishëm në taktikat e disponueshme për ta. Si rezultat, trajtimet e ofruara në një vend mund të mos jenë të disponueshme në një tjetër.

Metodat e pagesës të pranuara në GunsBet

Depozitat janë falas dhe të shpejta pavarësisht nga metoda e përdorur. Në varësi të bonusit, bastorët mund të duhet të përdorin një metodë të caktuar depozitimi për ta marrë atë. Prandaj, bastorët duhet të lexojnë dhe kuptojnë plotësisht termat dhe kushtet përpara se të depozitojnë para.

Më poshtë janë metodat e depozitimit të lejuara nga GunsBet:

Metoda e depozitimitDepozita minimaleDepozita maksimaleKoha për depozitimTarifat
Viza20 €5000 €E menjëhershmeFalas
MasterCard20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Neteller20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Skrill20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Karta Paysafe20 €5000 €E menjëhershme2.5%
EcoPayz20 €1000 €E menjëhershme2.5%
WebMoney20 €5000 €E menjëhershme2.5%
Paratë Yandex10 €5000 €E menjëhershmeFalas
Transferim i Shpejtë20 €1000 €E menjëhershmeFalas
Interac Online30 CAD7,500 CADE menjëhershmeFalas
Zimpler20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Pika e Venusit20 €5000 €E menjëhershmeFalas
iDebit30 CAD6,000 CADE menjëhershmeFalas
Sticpay20 €3000 €E menjëhershmeFalas
Neosurf20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Siru Mobile5 €15 €E menjëhershmeFalas
Shumë më mirë20 €5000 €E menjëhershmeFalas
Përpunimi i Kriptove nga CoinsPaid

0,0001 BTC

0,01 USDT

0,01 LTC

0,01 ETH

0,001 BCH

1 QEN

0,01 XRP

Pa kufiE menjëhershmeFalas
AstroPay Direct20 €500 €E menjëhershme2.5%
Karta AstroPay20 €500 €E menjëhershme2.5%

Si të depozitoni para

Këtu është një udhëzues i thjeshtë hap pas hapi për financimin e llogarisë suaj GunsBet:

Hyni në llogarinë tuaj në GunsBet.

Mund të gjeni butonin e gjelbër të Depozitës në shiritin anësor të majtë, pikërisht poshtë avatarit tuaj. Ju gjithashtu mund të klikoni në butonin Pagesat në fund të shiritit anësor në të majtë për të kryer një pagesë.

Vendosni për formën tuaj të dëshiruar të pagesës dhe monedhën. Depozitoni duke ndjekur udhëzimet në anën e djathtë të faqes. Plotësoni të gjitha informacionet e nevojshme me saktësi dhe vërtetësi.

Në varësi të vendit ku jetoni, mund të mos jeni në gjendje të përdorni të gjitha opsionet e depozitave të disponueshme për ju.

 1. Transaksioni është kryer me sukses. Ai do të kreditohet menjëherë në llogarinë tuaj GunsBet nëse kalon.

Monedhat e pranuara në GunsBet

Këtu është një listë gjithëpërfshirëse e monedhave që GunsBet pranon:

 • USD
 • NOK
 • AUD
 • CAD
 • NZD
 • PLN
 • CZK
 • ZAR
 • JPY
 • INR
 • KRW
 • BRL
 • VND
 • BTC
 • ETH
 • LTC
 • BCH
 • QEN
 • XRP
 • USD
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet