Gunsbet Rishikimi i librave 2024 - Countries

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Nuk është për t'u habitur që GunsBet tërheq kumarxhinj nga të gjitha sferat e jetës, nga fillestarët tek veteranët me përvojë, falë dizajnit të pastër dhe motivit perëndimor të ekzekutuar mirë.

GunsBet ofron shërbimet e saj të basteve sportive në shumicën e vendeve. Megjithatë, disa rajone mund të mos jenë në gjendje të përdorin faqen e internetit për arsye të ndryshme. GunsBet është mjaft i rreptë për ndjekjen e këtyre rregullave si për klientët ashtu edhe për firmën.

Vendet e pranuara

Ne kemi vendosur një listë të kombeve që janë ose të ndaluara ose të pakufizuara për baste sportive në GunsBet.

Më poshtë është një listë e vendeve ku bastorët mund të shijojnë GunsBet.

 • Australia
 • Bullgaria
 • Kanadaja
 • Republika Çeke
 • Kinë
 • Estonia
 • Finlanda
 • Hungaria
 • Japonia
 • Kore, Republika e
 • Zelanda e Re
 • Norvegjia
 • Filipinet
 • Afrika e Jugut
 • Zvicra

Vendet e kufizuara

Një listë e plotë e kombeve të ndaluara nga Gunsbet është paraqitur më poshtë. Për ata në këto shtete, opsionet e basteve të faqes së internetit nuk janë të disponueshme.

 • Angola
 • Shqipëria
 • Barbados
 • Belgjika
 • Burkina Faso
 • Ishujt Kajman
 • Curacao
 • Republika e Afrikës Qendrore
 • Côte d'Ivoire
 • Kongo
 • Inditë perëndimore holandeze
 • Eritrea
 • Etiopia
 • Franca dhe territoret e saj përtej detit
  • Guadelupe
  • Martinika
  • Guiana Franceze
  • Réunion
  • majota
  • Shën Martin
  • Polinezia Franceze
  • Wallis dhe Futuna
  • Kaledonia e Re
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Haiti
 • Spanja
 • Holanda
 • Izraeli
 • Iraku
 • Republika Islamike e Iranit
 • Xhamajka
 • Xhersi
 • Libani
 • Libinë
 • Lituania
 • Liberia
 • Mali
 • Mauritius
 • Mianmar
 • Nikaragua
 • Korea e Veriut
 • Pakistani
 • Panamaja
 • Portugalia
 • Federata Ruse
 • Ruanda
 • Sllovenia
 • Somali
 • Sudani i Jugut
 • Sierra Leone
 • Sudani
 • Republika Arabe Siriane
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Uganda
 • Ukrainë
 • Jemeni
 • Zimbabve
Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.