Vlerësimi i librave Gunsbet - Affiliate Program

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Affiliate Program

Alpha Affiliates, rrjeti i filialeve që përdor GunsBet, ka një histori të dalluar arritjesh në industrinë e lojrave. Që nga viti 2012, Alpha Affiliates ka vepruar si filial për shumë kazino online. Komisioni i Lojërave të Curacao ka autoritetin për të ofruar licenca që i mundësojnë një entiteti të ofrojë shërbime të lojërave në internet.

Besueshmëria, qëndrueshmëria dhe fokusi qendror në kërkesat e lojtarëve garantohen të gjitha nga Filialet Alpha.

Pse të bashkoheni me bashkëpunëtorët Alpha?

Programi i Filialeve GunsBet ofron një potencial fitimprurës fitimi që është thelbësor dhe tërheqës. Nëse i referoni lojtarët e rinj në program duke përdorur një lidhje që ju jepet nga programi, ju keni potencialin të fitoni një pjesë të të ardhurave deri në pesëdhjetë për qind të parave të gjeneruara nga ata lojtarë.

Tabela e mëposhtme jep një tregues të shkallës së komisionit tuaj, i cili bazohet në rekomandimet që bëni:

Numri i Referimeve

Norma mbi të ardhurat neto të gjeneruara

0

25 %

1 – 5

30%

6 – 10

35%

11-20

40%

21-30

45%

31 e lart

50%

Filialet kanë mundësinë të fitojnë një komision shtesë prej 5% për shitjet e bëra duke referuar njerëz të rinj në programin e filialeve. Përveç kësaj, nuk ka bartje negative dhe pagesat e shpejta bëhen në datën 15 të çdo muaji.

Markat nga Filialet Alpha

Markat e mëposhtme janë nën programin e filialeve të GunsBet Casino:

 • Evospin
 • Bastet.io
 • Kazino LOKI
 • Euro Slot Kazino Online
 • Webby Slot
 • Kazino Golden Star
 • Mega Pari
 • Dhelpra e çmendur

Si të bashkoheni me bashkëpunëtorët e Alpha

 1. Vizitoni faqen e internetit https://alpha-affiliates.com dhe kërkoni butonin portokalli të etiketuar "Filloni të fitoni" në anën e sipërme të djathtë të faqes.
 2. Plotësoni formularin me të gjithë informacionin e kërkuar. Mbani në mend se nuk do të mund të vazhdoni derisa të keni plotësuar të gjitha fushat thelbësore.
 3. Prisni moderim. Koha e nevojshme për moderim mund të variojë nga disa orë deri në dy ditë.
 4. Pasi procesi i moderimit të ketë përfunduar me sukses, kontrolloni emailin tuaj për udhëzime të mëtejshme në lidhje me llogarinë tuaj.
Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.