Gunsbet Rishikimi i librave 2024 - Affiliate Program

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Alpha Affiliates, rrjeti i filialeve që përdor GunsBet, ka një histori të dalluar arritjesh në industrinë e lojrave. Që nga viti 2012, Alpha Affiliates ka vepruar si filial për shumë kazino online. Komisioni i Lojërave të Curacao ka autoritetin për të ofruar licenca që i mundësojnë një entiteti të ofrojë shërbime të lojërave në internet.

Besueshmëria, qëndrueshmëria dhe fokusi qendror në kërkesat e lojtarëve garantohen të gjitha nga Filialet Alpha.

Pse të bashkoheni me bashkëpunëtorët Alpha?

Programi i Filialeve GunsBet ofron një potencial fitimprurës fitimi që është thelbësor dhe tërheqës. Nëse i referoni lojtarët e rinj në program duke përdorur një lidhje që ju jepet nga programi, ju keni potencialin të fitoni një pjesë të të ardhurave deri në pesëdhjetë për qind të parave të gjeneruara nga ata lojtarë.

Tabela e mëposhtme jep një tregues të shkallës së komisionit tuaj, i cili bazohet në rekomandimet që bëni:

Numri i Referimeve

Norma mbi të ardhurat neto të gjeneruara

0

25 %

1 – 5

30%

6 – 10

35%

11-20

40%

21-30

45%

31 e lart

50%

Filialet kanë mundësinë të fitojnë një komision shtesë prej 5% për shitjet e bëra duke referuar njerëz të rinj në programin e filialeve. Përveç kësaj, nuk ka bartje negative dhe pagesat e shpejta bëhen në datën 15 të çdo muaji.

Markat nga Filialet Alpha

Markat e mëposhtme janë nën programin e filialeve të GunsBet Casino:

 • Evospin
 • Bastet.io
 • Kazino LOKI
 • Euro Slot Kazino Online
 • Webby Slot
 • Kazino Golden Star
 • Mega Pari
 • Dhelpra e çmendur

Si të bashkoheni me bashkëpunëtorët e Alpha

 1. Vizitoni faqen e internetit https://alpha-affiliates.com dhe kërkoni butonin portokalli të etiketuar "Filloni të fitoni" në anën e sipërme të djathtë të faqes.
 2. Plotësoni formularin me të gjithë informacionin e kërkuar. Mbani në mend se nuk do të mund të vazhdoni derisa të keni plotësuar të gjitha fushat thelbësore.
 3. Prisni moderim. Koha e nevojshme për moderim mund të variojë nga disa orë deri në dy ditë.
 4. Pasi procesi i moderimit të ketë përfunduar me sukses, kontrolloni emailin tuaj për udhëzime të mëtejshme në lidhje me llogarinë tuaj.
Lajmet më të fundit të GunsBet
2022-10-26

Lajmet më të fundit të GunsBet

SoftSwiss njoftoi fillimin e një nisme të re bastesh që do të përdorë Platformën e sapolançuar të Sporteve. GunsBet Sportsbook, një ndarje e GunsBet Casino, është klienti më i fundit i SoftSwiss Sportsbook. Projekti i basteve sportive në internet GunsBet u ofron përdoruesve akses në mijëra ngjarje të drejtpërdrejta.