Vlerësimi i librave Gunsbet - About

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

GunsBet ka qenë një ndeshje e bettingranker.com/që kur u themelua në vitin 2017. Që atëherë, kjo ka qenë një nga platformat më të njohura dhe me reputacion të basteve sportive, duke luftuar rrugën e saj drejt majës.

E themeluar dhe e regjistruar në Curacao, Direx NV dhe filiali i saj plotësisht në pronësi Direx Limited drejtojnë këtë platformë bastesh. Curacao dhe Netincom NV u kanë dhënë licenca.

Gjithçka që duhet të dini rreth basteve në GunsBet

Ato janë zhvilluar në platformën SoftSwiss, një nga sistemet më të njohura dhe me reputacion të botës së lojërave të fatit. Ata që kanë luajtur me ta thonë se janë të besueshëm dhe kanë shumë për të ofruar në pjesën e tyre të perëndimit të egër.

GunsBet meriton vëmendjen tuaj si ofrues i mundshëm i basteve. Pavarësisht rinisë së saj, ajo tashmë është një forcë për t'u llogaritur ndër librat më të mëdhenj të sportit. Është e sigurt të thuhet, bazuar në gjetjet tona, se GunsBet është një faqe e besueshme me tërheqje të shpejta dhe të thjeshta. Pra, ju mund të bashkoheni në GunsBet, të vendosni baste në një gamë të gjerë tregjesh sportive dhe të dëshmoni se sa shpejt ndryshojnë gjërat për mirë.

Të gjithë kanë një vend të veçantë në zemrën e tyre për faqet e lojërave të fatit të dizajnuara mirë dhe kohezive. Gunsbet ka të bëjë me perëndimin e egër dhe objektivi juaj është të fitoni të mëdha dhe të merrni në shtëpi arin. Pamjet me tematikë perëndimore dhe sallone zbukurojnë ndërfaqen e sajtit. Gjithçka duket e lëmuar dhe e punuar mirë, nga dizajni te grafika te faqosja. Shumë lojtarë të bixhozit tundohen të rrinë, të ngarkojnë dhe të shohin se çfarë ndodh.

Për më tepër, kazino ka një version në internet dhe një aplikacion celular për ata që duan të luajnë në lëvizje.

Bastorët duhet t'i kushtojnë vëmendje përmbajtje të gjerë bonus sepse ofron pothuajse çdo bonus të ofruar në industri, duke përfshirë kthimin e parave dhe rrotullimet e panumërta falas.

Pse të luani në Gunsbet?

Për të qenë të sigurt, GunsBet ka një motiv unik perëndimor, por mos u mashtroni; ky është një shërbim vërtet serioz i basteve sportive që nuk është vetëm për shfaqje. Çdo aspekt i GunsBet është i nivelit të lartë.

Ka një gamë të gjerë lojërash për të zgjedhur dhe disa promovime aktuale dhe mënyra të përshtatshme për të financuar llogarinë tuaj. Edhe pse GunsBet ka një ndjekës të dedikuar të lojtarëve të rinj dhe me përvojë, ka disa fusha që kazinoja mund të përmirësojë në të ardhmen.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjesBonusi me depozitëKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Curacao
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
DogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
Playson
Playtech
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet