Libëristët më të mirë me Fastpay

Fastpay është një lloj shërbimi i lojërave të fatit dhe basteve sportive që premton pagesa të shpejta përmes metodave të përshtatshme, duke përfshirë kriptovalutat dhe kuletat elektronike. Kjo metodë është krijuar në vitin 2018 dhe operatori i saj Direx NV është i licencuar nga Curacao Gaming. Një sajt bastesh me pagesë të shpejtë i josh lojtarët me dizajne të internetit tërheqëse, miqësore për përdoruesit dhe një përzgjedhje të madhe lojërash.

Gjithsej 51 ofrues softuerësh sponsorizojnë opsionet e basteve sportive dhe lojërat online. Shembuj janë Blueprint, Bet2tech, Arcadem, Booongo, Netent, Igrosoft, Gamebeat, Provisiongaming, CT GAMING, Microgaming, Oryx, etj. Kompania kujdeset për një audiencë ndërkombëtare; dhe faqet janë të disponueshme në më shumë se një duzinë gjuhë.

Flag

Kazinotë më të mira

al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 100 dollarë në depozitën e parë
Shfaq më pakShfaq më shumë
Luaj tani
 • Kazino me rul tĂ« lartĂ«
 • Luajtur nĂ« shumĂ« vende
 • Zgjedhja mĂ« e mirĂ« e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul tĂ« lartĂ«
 • Luajtur nĂ« shumĂ« vende
 • Zgjedhja mĂ« e mirĂ« e basteve

1xBet funksionon që nga viti 2007. Filloi si një faqe interneti bastesh në Evropën Lindore dhe shpejt fitoi popullaritet. Që atëherë, kazinoja ka zgjeruar ndjeshëm bastet e saj në internet.

Bonus100% deri nĂ« 100 € + 150 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe lojĂ«rash
 • ShpĂ«rblime bujare
 • MbĂ«shtetje e mirĂ« e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe lojĂ«rash
 • ShpĂ«rblime bujare
 • MbĂ«shtetje e mirĂ« e klientit

Duke marrë parasysh që Betwinner sapo u hap për biznes në 2018, rritja e shpejtë e kompanisë është mjaft befasuese. Edhe nëse nuk janë ende ndër prodhuesit më të mirë të basteve në treg, ata po përparojnë me shpejtësi në atë drejtim.

BonusDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerĂ« e pagesave
 • 12000+ lojĂ«ra elektronike
 • NĂ« dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerĂ« e pagesave
 • 12000+ lojĂ«ra elektronike
 • NĂ« dispozicion bastet sportive

22Bet është një shtesë relativisht e fundit në tregun evropian të lojërave. Që nga viti 2018, ofruesi i lojërave të fatit është rritur ndjeshëm, duke arritur një numër tregjesh të ndryshme në mbarë botën dhe duke zgjeruar bazën e klientëve. Kompania është e ndërtuar mbi baste sportive, por gjithashtu pret një shumëllojshmëri produktesh të tjera. Lojtarët mund të lidhen me lojërat e kazinosë në internet si lojëra elektronike dhe tavolina, përveç basteve në sport.

BonusDeri në 300 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • MbĂ«shtetja e drejtpĂ«rdrejtĂ« e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojĂ«ra elektronike
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Jackpote ditore
 • MbĂ«shtetja e drejtpĂ«rdrejtĂ« e disponueshme 24/7
 • 1000+ lojĂ«ra elektronike

BetVictor është një emër i njohur në industrinë e basteve sportive. E themeluar në vitin 1946, kompania filloi nga William Chandler dhe aktualisht drejtohet nga Andreas Meinrad, CEO.

Bonus20% Cashback
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • NjĂ« pĂ«rzgjedhje e gjerĂ« e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpĂ«rdrejta dhe statistikat e drejtpĂ«rdrejta
 • Kazino online dhe live
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • NjĂ« pĂ«rzgjedhje e gjerĂ« e basteve sportive
 • Rezultatet e drejtpĂ«rdrejta dhe statistikat e drejtpĂ«rdrejta
 • Kazino online dhe live

Të pretendosh se Parimatch e di se çfarë po bën do të ishte një nënvlerësim, duke pasur parasysh 25+ vitet e saj në industri. Ky libër sportiv është i pëlqyer në rajonin e CIS për shumëllojshmërinë e tij të gjerë emocionuese opsionet e basteve sportive në internet dhe lojëra argëtuese kazino.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • GamĂ« e gjerĂ« softuerĂ«sh
 • ShpĂ«rblime tĂ« larta
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino bastesh sportive
 • GamĂ« e gjerĂ« softuerĂ«sh
 • ShpĂ«rblime tĂ« larta

Një nga lojtarët më të shquar të pokerit i ka dhënë faqes së internetit emrin: Antanas Guoga (i njohur zakonisht si Tony G).

 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe e metodave tĂ« depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse tĂ« mĂ«dha esport
 • ShumĂ«llojshmĂ«ri e madhe e metodave tĂ« depozitimit
 • Bonuset ekskluzive
 • Shanse tĂ« mĂ«dha esport
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • BisedĂ« e drejtpĂ«rdrejtĂ« shumĂ«gjuhĂ«she 24/7
 • LojĂ«ra miqĂ«sore me celular
 • Opsione tĂ« shumta pagese
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • BisedĂ« e drejtpĂ«rdrejtĂ« shumĂ«gjuhĂ«she 24/7
 • LojĂ«ra miqĂ«sore me celular
 • Opsione tĂ« shumta pagese

Arlekin Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Arlekin Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri nĂ« 100,000 dollarĂ«
 • Platforma e vetme nĂ« Azi me tryezĂ« tĂ« dedikuar pĂ«r lojĂ«ra evolucioni
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kthim i pakufizuar parash
 • Short javor me fat deri nĂ« 100,000 dollarĂ«
 • Platforma e vetme nĂ« Azi me tryezĂ« tĂ« dedikuar pĂ«r lojĂ«ra evolucioni

Që nga fillimi i tij në 2006, Maxim88 është bërë një nga platformat më të famshme të basteve në Azinë Juglindore. Bastorët nga Singapori dhe Malajzia trajtohen në një faqe moderne bastesh në internet me promovime dhe bonuse fitimprurëse. Maxim88 ka bashkëpunuar me faqet e basteve si CMD386, Maxbet dhe BTI-Sports për të siguruar që lojtarët të kenë një përvojë të shkëlqyer të lojërave. Mund të eksploroni lehtësisht tregjet e basteve CMD386 nga lidhja në platformën Maxim88. Ju duhet të identifikoheni për të eksploruar tregjet e basteve në 2 faqet e tjera. Në fillim të vitit 2022, faqja hyri në një partneritet 5 milion MYR (1.1 milion) me lojërat Evolution. Me radhitje të tilla strategjike, lojtarët mund të hyjnë në tregje të ndryshme të basteve sportive. Në rishikimin tonë të basteve Maxim88, ne do të shikojmë më shumë në këtë platformë bastesh, çfarë ofron dhe çfarë mund të presin bastorët nga këtu.

Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Justbit është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Justbit është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   FreshBet është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, FreshBet është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    Betandyou është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Betandyou është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • 150% bonus mirĂ«seardhjeje
    • Cashback pĂ«r depozitĂ«n e parĂ« dhe tĂ« dytĂ«!
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • 150% bonus mirĂ«seardhjeje
    • Cashback pĂ«r depozitĂ«n e parĂ« dhe tĂ« dytĂ«!

    VTBET88 është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, VTBET88 është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    BonusDeri në 200% + 200 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • MbĂ«shtetje 24/7
    • TĂ«rheqje tĂ« shpejta
    • Mbi 5000 lojĂ«ra
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • MbĂ«shtetje 24/7
    • TĂ«rheqje tĂ« shpejta
    • Mbi 5000 lojĂ«ra

    Volna Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Volna Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    BonusDeri në 100% + 500 rrotullime falas
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • MbĂ«shtetje 24/7
    • Verifikimi i shpejtĂ«
    • Mbi 5000 lojĂ«ra
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • MbĂ«shtetje 24/7
    • Verifikimi i shpejtĂ«
    • Mbi 5000 lojĂ«ra

    Legzo Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, Legzo Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Llogari shumĂ«valutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Llogari shumĂ«valutore
    • Bonuset sportive
    • Kthim parash javor

    ROX Casino është një ofrues i besuar i basteve sportive, që ofron një platformë miqësore për përdoruesit me një përzgjedhje gjithëpërfshirëse të opsioneve sportive dhe basteve. Me fokus në inovacionin dhe kënaqësinë e klientit, ROX Casino është bërë një emër i njohur në botën e basteve sportive, duke u ofruar lojtarëve një mjedis të sigurt dhe të sigurt për të vendosur bastet e tyre.

    Bonus100% deri nĂ« 150 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Opsione tĂ« shumta pagese
    • MbĂ«shtetje 24/7 e disponueshme
    • ShumĂ«llojshmĂ«ri lojĂ«rash
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Opsione tĂ« shumta pagese
    • MbĂ«shtetje 24/7 e disponueshme
    • ShumĂ«llojshmĂ«ri lojĂ«rash

    Ndërsa bota e lojërave të fatit vazhdon të zgjerohet, disa hyrje të reja krijojnë përvoja të shkëlqyera për bastorët. Një nga këto platforma bastesh është Zotabet, një libër sportiv miqësor ndaj kriptove, i zotëruar dhe i drejtuar nga Hollycorn NV. Përveç të qenit një rezervist miqësor ndaj kriptove, bastorët mund të shijojnë pagesa pa probleme dhe një përvojë pa vonesa. Zotabet përmban një sasi mbresëlënëse sportesh dhe esporte nga një treg global, duke u dhënë bastorëve opsione të shumta. Ka një aplikacion të dedikuar celular që lejon lojtarët celularë të bastojnë ekskluzivisht në të gjitha ngjarjet sportive pa shumë sherr.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • ShtĂ«pia e ofruesve kryesorĂ« tĂ« softuerit
    • Biseda e drejtpĂ«rdrejtĂ« Ă«shtĂ« e hapur 24/7
    • Dizajn miqĂ«sor pĂ«r celularin
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • ShtĂ«pia e ofruesve kryesorĂ« tĂ« softuerit
    • Biseda e drejtpĂ«rdrejtĂ« Ă«shtĂ« e hapur 24/7
    • Dizajn miqĂ«sor pĂ«r celularin

    Librat sportive ndërkombëtare po shfaqen pothuajse çdo ditë. Në përleshje, mund të jetë e vështirë të zgjedhësh një nëse nuk ngrihen më lart. Një nga prezantuesit që bëhet popullor në botën e lojërave të fatit është një institucion i vitit 2020 i quajtur Rolletto.

    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore pĂ«r kazino tĂ« drejtpĂ«rdrejta dhe lojĂ«ra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpĂ«timit
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • SGD 28 Bonus pa depozite + 300 SGD pas regjistrimit
    • Jackpote ditore pĂ«r kazino tĂ« drejtpĂ«rdrejta dhe lojĂ«ra elektronike
    • 500 SGD Bonusi javor i shpĂ«timit

    GemBet është një kazino aziatike që u lançua në vitin 2019. Ajo është në pronësi të Grand Complications Limited, një kompani që është e licencuar nën Bordin e Kontrollit të Lojërave të Curacao. Sportsbook ofron një treg të gjerë bastesh që fokusohet në tregje të ndryshme bastesh në mbarë botën dhe mbulon disa nga sportet më të spikatura si dhe ato të veçanta. Bastorët mund të shijojnë gjithashtu një përzgjedhje të esporteve të njohura nga ofruesit më të mirë. Dashamirët e sportit nga e gjithë Azia mund të shijojnë një përzgjedhje të mënyrave të pagesës që plotësojnë nevoja të ndryshme. Faqerojtësi është zhvilluar për përdorim optimal si me desktop ashtu edhe me përdorim celular. Edhe pse është kryesisht për bastorët e Azisë, është miqësor ndaj VPN për bastorët nga vendet e kufizuara. Faqerojtësi pranon monedha të ndryshme për transaksione, duke përfshirë kriptovalutat si Bitcoin. Bastorët mund të hyjnë gjithashtu në tavolinën e mbështetjes së klientit për të zgjidhur çdo problem që mund të kenë me faqeshënuesin. Në këtë përmbledhje, ne shikojmë në këtë faqeshënues, veçoritë ekskluzive të disponueshme dhe çfarë mund të presin bastorët këtu.

    BonusBast javor falas në tenis
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • TemĂ« e butĂ«
    • Kazino fituese e çmimeve
    • LojĂ«ra elektronike ekskluzive
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • TemĂ« e butĂ«
    • Kazino fituese e çmimeve
    • LojĂ«ra elektronike ekskluzive

    Megjithëse zoti Green filloi të ofrojë baste sportive vetëm në pranverën e vitit 2016, kompania tashmë ka arritur një popullaritet të madh mes lojtarëve të fatit, veçanërisht atyre në vendet evropiane. Për t'u ofruar konsumatorëve një përvojë bastesh më të individualizuar, operatori i basteve ka krijuar një partneritet me zhvilluesin e softuerit Kambi, i cili ndodhet në Maltë.

    BonusBast Falas për Anëtarët e Rinj
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    • Marka mĂ« e mirĂ«
    • Libri historik sportiv
    • TĂ«rheqje tĂ« pakufizuara
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë
    • Marka mĂ« e mirĂ«
    • Libri historik sportiv
    • TĂ«rheqje tĂ« pakufizuara

    Me një histori që daton që nga viti 1934, William Hills ka dëshmuar një zgjerim të konsiderueshëm në industrinë e lojrave. Përveç jetëgjatësisë së tyre, është e pabesueshme se si ata kanë qëndruar në vijën e parë gjatë gjithë kësaj kohe.

    Shfaq më shumë
    Shfaq më pak

    Theksi më i spikatur i faqeve të basteve Fastpay janë pagesat me kripto, dhe kështu ato kanë shumë lojëra kripto në portofol. Seksioni i lojërave ka një buton që e çon vizitorin drejtpërsëdrejti te lojërat kripto, të cilat kryesisht ofrohen nga Play n Go, Fugaso, Endorphina dhe Amatic. Ato përfshijnë tituj të tillë si Monkey Jackpot, Fruit Nova, Jolly Treasures, Book of Keno. Shumica e lojërave Bitcoin nga Fastpay janë lojëra elektronike.

    Section icon
    Faqet më të mira të basteve në internet Fastpay në 2021

    Faqet më të mira të basteve në internet Fastpay në 2021

    Libra të ndryshëm sportivë janë të lidhur me Fastpay. Kjo faqe u lejon lojtarëve të shikojnë paraprakisht faqet e basteve Fastpay dhe të zgjedhin më të mirën në varësi të oferta bonus dhe përfitime të tjera. Shumica e lojtarëve preferojnë platformat Fastpay për shkak të transaksioneve të tyre të shpejta.

    PĂ«rveç pagesave tĂ« shpejta, lojtarĂ«t e basteve duhet tĂ« marrin nĂ« konsideratĂ« se çfarĂ« thonĂ« komentet nĂ« internet pĂ«r kĂ«ta bastevĂ«nĂ«s. ËshtĂ« gjithashtu mirĂ« tĂ« kontrolloni nĂ«se platformat garantojnĂ« shanset mĂ« tĂ« mira pĂ«r bastet sportive. Konsiderata tĂ« tjera tĂ« rĂ«ndĂ«sishme janĂ« opsionet e transmetimit tĂ« drejtpĂ«rdrejtĂ« dhe ofertat falas tĂ« basteve. PĂ«r fat tĂ« mirĂ«, kjo faqe paraqet ato qĂ« shĂ«nojnĂ« shumĂ« nĂ« tĂ« gjitha aspektet e lojĂ«rave dhe basteve nĂ« internet. Filtrat nĂ« kĂ«tĂ« faqe ueb lejojnĂ« njĂ« kĂ«rkim tĂ« pĂ«rshtatshĂ«m pĂ«r rezervistĂ«t mĂ« tĂ« mirĂ« tĂ« Fastpay.

    Faqet më të mira të basteve në internet Fastpay në 2021
    Bonuset në faqet e basteve në internet Fastpay

    Bonuset në faqet e basteve në internet Fastpay

    Të apasionuarit pas basteve që regjistrohen dhe bëjnë një depozitë prej të paktën 20 dollarësh në faqet e Fastpay, mirëpriten me një bonus 100% të ndeshjes. Shuma maksimale që dikush mund të kërkojë në këtë kompensim është 100 dollarë. Për më tepër, lojtarëve të rinj u jepen 100 rrotullime falas të shpërndara gjatë pesë ditëve në vijim në rritje prej 20.

    Rrotullimet pretendohen pas lëshimit të bonusit të mirëseardhjes. Në depozitën e dytë, jepet një bonus shtesë prej 75% i kufizuar në 50 dollarë. Kushti i bastit për këtë është 50x. Fituesit kanë dy ditë kohë për të përmbushur kërkesat e bastit.

    NjĂ« faqe bastesh me pagesĂ« tĂ« shpejtĂ« vjen gjithashtu me njĂ« program VIP qĂ« shpĂ«rblen lojtarĂ«t besnikĂ«. EkzistojnĂ« dhjetĂ« nivele tĂ« dallueshme tĂ« programit VIP, qĂ« paraqesin bonuse tĂ« ringarkimit, rrotullime falas, shpĂ«rblime pĂ«r ditĂ«lindje, kthim parash dhe gjĂ«ra tĂ« tjera tĂ« mira. Niveli mĂ« i lartĂ« i njĂ« VIP-i njihet si i Zi, i cili vjen pĂ«rmes ftesĂ«s. Çdo $20 nĂ« baste sportive i jep lojtarit njĂ« pikĂ«. PĂ«r lojĂ«rat live, njĂ« pikĂ« Ă«shtĂ« e barabartĂ« me njĂ« shumĂ« prej 200 dollarĂ«sh tĂ« akumuluar tĂ« bastit.

    Bonuset në faqet e basteve në internet Fastpay
    Metodat më të mira të pagesës

    Metodat më të mira të pagesës

    Faqet e lojërave të fatit me pagesë të shpejtë i bëjnë përshtypje lojtarëve shumë opsione pagese si Mastercard, Visa, transferta bankare, kartë krediti virtuale, ecoPayz, iDebit, AstroPay Card, Interac, Neosurf, Paysafecard dhe UPayCard. Ata gjithashtu pranojnë Bitcoin, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin dhe Etherium.

    Çdo metodĂ« transaksioni ofron njĂ« kufi tĂ« ndryshĂ«m depozitash qĂ« varion nga 10 deri nĂ« 6,000 dollarĂ«. Depozitat janĂ« falas dhe tĂ« menjĂ«hershme. NjĂ« faqe bastesh me pagesĂ« tĂ« shpejtĂ« lehtĂ«son njĂ« sistem kuletash pa probleme pĂ«r lĂ«vizjen e shpejtĂ« tĂ« fondeve nga telefonat celularĂ« tĂ« lojtarĂ«ve. NjĂ« metodĂ« e sigurt vĂ«rtetimi eliminon nevojĂ«n pĂ«r tĂ« futur tĂ« dhĂ«na personale si emri dhe numri i kartĂ«s.

    Metodat e mësipërme funksionojnë edhe për tërheqje, përveç Neosurf, Paysafecard dhe Mastercard. Kufiri minimal ditor i tërheqjes në një faqe bastesh Fastpay është 20 dollarë, ndërsa maksimumi mund të jetë 3,000 dollarë. Kohët e përpunimit varen nga opsioni i zgjedhur i pagesës. Kuletat elektronike janë përgjithësisht më të shpejtat, ndërsa transfertat bankare shpesh zgjasin më shumë.

    Metodat më të mira të pagesës
    Pse të zgjidhni një sit të basteve Fastpay?

    Pse të zgjidhni një sit të basteve Fastpay?

    Megjithëse bixhozi Fastpay është relativisht i ri në industri, ai ka gjithçka që një kumarxhi i ditëve moderne pret nga një faqe bastesh online. Biblioteka e lojërave paraqet tituj të nivelit të lartë që janë njëkohësisht argëtues dhe fitimprurës.

    Përfitimi më i jashtëzakonshëm është aftësia për të përpunuar pagesat menjëherë. Metodat e ndryshme të pagesës e bëjnë më të lehtë për një audiencë ndërkombëtare të luajë me monedha të ndryshme në një faqe bastesh me pagesë të shpejtë.

    Pse të zgjidhni një sit të basteve Fastpay?

    Mos i humb këto oferta me bonus

    1xBet
    1xBet
    100 dollarë
    Metodat e depozitimit
    SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
    Merr bonusin1xBet komento
    Betwinner
    Betwinner
    100 €
    Merr bonusinBetwinner komento
    22BET
    22BET
    300 dollarë
    Metodat e depozitimit
    SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
    Merr bonusin22BET komento
    Close