Vlerësimi i librave Fairspin

FairspinResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
Bonus100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Merr bonusin
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonus i madh i mirëseardhjes
Mbështetje 24/7
Platformë miqësore për celularin
Fairspin
100% deri në 100 € + 30 rrotullime falas
Deposit methodsSkrillTrustlyNeteller
Merr bonusin
Bonuses

Bonuses

Bastet sportive ofrojnë një sërë bonusesh dhe promovimesh dhe ato punojnë për të ndihmuar lojtarët të shijojnë emocionet. Fairspin ofron shpesh bonuse dhe promovime të mira mirëseardhjeje, dhe lojtarët mund t'i gjejnë lehtësisht në zonën e 'promovimeve' të faqes kryesore. Bastorët e rinj mund të gëzojnë një bonus depozite 100% në depozitën e tyre të parë. Megjithatë, kjo duhet të plotësojë një kufi minimal të depozitave dhe kërkesat e basteve.

Kur bastorët zgjedhin të marrin para para minimumit, ata mund të humbasin bonusin. Bastet Fairspin janë platforma e parë blockchain që kthen një token të brendshëm TFS. Është një shenjë e riblerë e ndërtuar mbi standardet BEP20/ ERC20. Bastorët gjithashtu mund të shumëzojnë tokenin TFS duke e mbajtur atë në Programin Mbajtja për të Fituar ose duke vënë bast në seksionin TFS. Secili kumarxhi mund të shijojë 0,03% Rakeback të tokenizuar për çdo bast që vendos, i cili kreditohet në llogarinë TFS.

+2
+0
Mbyll
Games

Games

Fairspin.io ka një temë luksoze të zezë dhe ari, dhe lobi mirëpret lojtarët me zgjedhje të ndryshme. Faqja është e thjeshtë, edhe për bastorët pa përvojë me kriptovalutat. Me një skedë të qartë për sportet e ndryshme, bastorët mund të zgjedhin lehtësisht kategorinë që duan të vendosin baste së pari. Për të vendosur një bast në faqen e basteve Fairspin, bastorët duhet të krijojnë një llogari. Opsioni i kërkimit të lojës u lejon bastorëve të kërkojnë sportet e tyre të preferuara në bazë të emrit ose ofruesit Bastet mund të vendosen në sporte të ndryshme si;

Futbolli

Futbolli është një nga lojërat më të njohura në botë dhe bastet për të janë një nga opsionet që mund të merrni në Fairspin. Kumarxhinjtë mund të bastojnë për disa nga këto;

 • Handikap
 • Të dyja skuadrat shënojnë
 • Fituesi i ndeshjes
 • Rezultati i saktë i ndeshjes
 • Goli i fundit në ndeshje për të shënuar
 • Golat në pjesën e parë/të dytë/të dyja pjesët
 • Numri total i golave të shënuar

Basketboll

Basketbolli është një sport ekipor që luhet nga një ekip prej 5 vetash në secilën anë. Në Fairspin, ju mund të shijoni basketbollin profesional dhe të vini bast mbi të. Mund të luani me një demo falas, por duhet të keni një llogari për të vënë bast. Ju mund të vendosni baste në sa vijon;

 • Linjat e parave
 • Gara për pikë
 • Marzhet e fituesit
 • Bastet e tremujorit
 • Handicaps/Spreadbast dhe shumë më tepër.

Ndërsa këto janë sportet më të njohura për të bastuar, mund të gjeni edhe lojëra si Tenis, Volejboll, Hendboll dhe shumë të tjera.

Futbollistët kanë më shumë se 200 tregje të ndeshjeve ndërkombëtare të futbollit për të zgjedhur. Në tregjet parësore si WDW dhe Mbi/Nën, shanset mund të shkojnë deri në 95%, gjë që është mjaft joshëse. Këto diferenca bien në një mesatare prej 93,20 % në sportet e basketbollit dhe tenisit, të tilla si Hendikapet e tremujorit, por është ende një numër i drejtë për të punuar. Kumarxhinjtë shijojnë veçorinë e basteve të drejtpërdrejta në Fairspin falë probabiliteteve që mesatarisht janë 92%. Koha e pranimit të bastit kur vendoset një bast është mesatarisht 5". Vetëm në futboll, libri i sporteve ka mbi 70 opsione bastesh në lojë. Në sporte të tjera të njohura, si basketbolli dhe tenisi, ka të paktën 50 tregje për të bastuar në, duke përfshirë pikët Gara deri në X, Rezultati i saktë dhe Kompletet totale. Megjithatë, ka dy anë negative: faqja ofron vetëm opsione bastesh të pjesshme dhe të plota.

Software

Ofruesit e softuerit Fairspin janë të nivelit të lartë, duke ofruar një ndërfaqe të qetë dhe miqësore për përdoruesit që e bën të lehtë vendosjen e basteve dhe menaxhimin e llogarisë tuaj. Mund të shihni softuer të shumtë të basteve sportive në Fairspin , si p.sh. - duke ju lejuar të keni akses në tendencat dhe veçoritë më të fundit. Përveç kësaj, ju mund të prisni një përvojë të qetë bastesh pa ndërprerje për shkak të përditësimeve dhe përmirësimeve të qëndrueshme të softuerit.

Payments

Payments

Për të bërë depozitime dhe tërheqje sa më pa dhimbje, Fairspin pranon mënyra të shumta pagese. Pavarësisht nëse jeni duke depozituar ose tërhequr në Fairspin , ne kemi besim se do t'i gjeni të përshtatshme dhe të sigurta mënyrat e tyre të pagesës.

Deposits

Bastet Fairspin pranojnë depozita në kriptovaluta të ndryshme dhe monedha FIAT si një platformë e bazuar në kripto. Katër kuleta në lojë mund të financohen veçmas për një përvojë më emocionuese; USD, EUR, BTC dhe ETH. Kjo mund të bëhet duke përdorur 55 metoda të ndryshme, të cilat përfshijnë kriptomonedhën dhe FIAT. Puntorët mund të përdorin transferta bankare, karta, Skrill, Neteller, USDT, XRP, LTC dhe shumë të tjera. Cilado metodë që zgjidhni për të rimbushur portofolin tuaj në lojë, monedha automatikisht ndryshon në monedhën e portofolit.

Fairspin ka gjithashtu një monedhë të brendshme, tokenin TFS, që mund të tregtohet në rrjetet Ethereum & Binance Smart Chain. Nëpërmjet Trueplay, bastorët mund të monitorojnë kuletat e tyre TFS, fondet e aksioneve, fitimet dhe më shumë. Ka një depozitë minimale prej 1$/€, dhe ju nevojiten të paktën 10$/€ për të aktivizuar bonusin e mirëseardhjes. Nuk ka kufi në kufirin maksimal.

Withdrawals

Tërheqjet mund të bëhen duke përdorur të njëjtat metoda të përdorura për depozitimin e fondeve. Megjithatë, çdo metodë tërheqjeje ka një kufi të ndryshëm dhe koha e përpunimit në faqe është mesatarisht 10 minuta. Sidoqoftë, koha që duhet për të marrë fondet varet nga opsioni juaj bankar dhe mund të zgjasë nga disa minuta deri në 5 ditë. Maksimumi që një lojtar mund të tërheqë është 10,000.00 Euro, e cila paguhet me këste ditore prej 5000.00 Euro. Për përdoruesit e kriptove, pagesat në total deri në 2,000 dollarë mund të përpunohen automatikisht pa kufizime për tërheqje.

Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Për t'i mbajtur të sigurta të dhënat tuaja private, Fairspin ka zbatuar disa shtresa sigurie dhe sigurie. Për të garantuar një lojë të drejtë dhe të hapur, Fairspin i nënshtrohet testimit të rregullt nga organizata të pavarura të palëve të treta. Ju mund të jeni të sigurt se të dhënat tuaja personale do të mbeten konfidenciale dhe se lojërat trajtohen në mënyrë të drejtë kur përdorni këtë shërbim të besueshëm të basteve sportive.

Licencat

Security

Fairspin.io është licencuar sipas Autoritetit të Licencimit të Curacao. Crypto është një nga metodat më të sigurta të tregtisë dhe Fairspin është ndër platformat e basteve që pranojnë kripto. Sajti përdor programet Njihu me klientin për të rritur sigurinë, të cilat përfshijnë Regjistrimin/Pranimin e Klientit, Identifikimin/Verifikimin e Klientit, Monitorimin e vazhdueshëm të aktivitetit të klientëve, Menaxhimin e Riskut dhe Raportimin e aktiviteteve të dyshimta tek autoritetet përkatëse. Bastet Fairspin kanë bashkëpunuar me ofrues softuerësh të njohur dhe të besuar, duke garantuar përvojë të sigurtë të lojërave dhe basteve. Për shkak të kufizimeve, vendet si Franca, Italia, Spanja, Australia, SHBA, MB, Holanda, Singapori, Sint Maarten, Ukraina, Republika e Moldavisë, Bullgaria, Qiproja, Aruba dhe Curacao nuk mund të bastojnë në këtë platformë.

Përmbledhje e Librit Sportiv Fairspin

Fairspin.io është një platformë e mirë-kripto-basteve e pasur me opsione bastesh sportive dhe kazino për lojtarët. Regjistrimi është i lehtë, ka depozita dhe tërheqje të shpejta dhe ka një libër sportiv të cilësisë së lartë. Futbollistët që kërkojnë të bastojnë në Fairspin kanë shumë përfitime, duke përfshirë mbi 50,000 ngjarje mujore, turne të shpeshta, mbështetje për klientët e bazuar në mediat sociale dhe tokenin e qëndrueshëm të brendshëm TFS.

E keqja është se faqja është pak e fokusuar në kazino, gjë që zbeh dritën e basteve sportive, por shpresojmë se ato do të zgjerohen në të ardhmen. Nëse jeni duke kërkuar për një faqe bastesh me njohuri kripto, ia vlen t'i jepni një shans Fairspin.

Responsible Gaming

Fairspin është e përkushtuar ndaj lojërave të përgjegjshme dhe ofron mjete të ndryshme për t'ju ndihmuar të kufizoni rrezikun tuaj. Këto veçori përfshijnë kufijtë e depozitave, opsionet e tërheqjes dhe aksesin në burime për njerëzit me varësi nga bixhozi.

About

About

Fairspin.io është një platformë bastesh me fuqi blockchain, e krijuar në vitin 2018. Platforma ofron një libër sportiv dhe veçori të kazinosë në internet. Faqja e internetit është në pronësi të Techcore Holdings BV dhe ka një licencë nga Autoriteti Curacao. Me një audiencë dominuese në Kanada, Indonezi dhe pjesë të Evropës, disponueshmëria e kriptomonedhës hap dyert për lojtarë të tjerë në mbarë botën. Faqja e basteve ofron sporte nga ofruesit e programeve kompjuterike si Pragmatic Play, Play'n Go, Hacksaw Gaming, Bgaming dhe 78 të tjerë. Sajti krenohet me sporte dhe sporte të ndryshme ku mund të vini bast, duke përfshirë futbollin, hendbollin, basketbollin, tenisin dhe shumë më tepër. Ky rishikim i basteve Fairspin do të nxjerrë në pah të gjitha tregjet dhe lojërat e basteve të disponueshme në Fairspins.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2018
Sajti i uebit: Fairspin

Account

Krijimi i një llogarie me Fairspin është një proces i thjeshtë, që kërkon vetëm disa minuta për të përfunduar. Thjesht do t'ju duhet të dorëzoni disa nga të dhënat tuaja personale dhe të zgjidhni një hyrje dhe fjalëkalim. Pasi llogaria juaj të jetë gati, mund të hidheni në aksionin e basteve ose të shkoni direkt te bonuset për të parë se çfarë mund të jetë e disponueshme. Në fakt, një nga avantazhet më të mira është se sa e lehtë është navigimi i sajtit dhe sa mirë funksionojnë të gjitha veçoritë. Ju mund të kontrolloni historinë tuaj të basteve, të shihni se sa afër jeni në përmbushjen e kërkesave të basteve dhe të menaxhoni bankrollin tuaj - pa u larguar kurrë nga shtëpia.

Support

Platforma ka opsione të shërbimit ndaj klientit për të ndihmuar bastorët të zgjidhin shpejt çdo problem që kanë. Kontaktimi me shërbimin ndaj klientit mund të bëhet me telefon, në Facebook, Messenger, Instagram, email ose bisedë live. Për më tepër, është në dispozicion në 10 gjuhë, duke përfshirë;

 • gjermanisht
 • anglisht
 • Spanjisht
 • frëngjisht
 • indonezisht
 • japoneze
 • polonisht
 • portugeze
 • rusisht
 • turk
Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

 • Eksploroni seksionin e sporteve: Fairspin ju lejon të zbuloni sporte interesante, ndërkohë që ju ofron gjithçka që ju nevojitet për të shijuar sportet tuaja të preferuara. * Përfitoni bonuse dhe promovime: Për të filluar, Fairspin ofron një bonus të konsiderueshëm. Kujdesuni për bonuset dhe promovimet e ardhshme si baste falas ose ringarkime. * Metoda më e mirë e depozitimit: Zgjidh metodën më të përshtatshme të depozitimit nga një prej opsioneve Fairspin . Për t'ju ndihmuar të vendosni se cilat opsione janë më të mira, mund të provoni lehtësisht, për shembull: MuchBetter, Bank transfer, Bitcoin, Neteller, Skrill . * Qëndroni të informuar: Bëni kërkimin tuaj dhe vazhdoni me ngjarjet më të fundit dhe sportet për të cilat jeni duke vënë bast. Ndiqni lajmet dhe përditësimet sportive për të qëndruar në dijeni dhe shikoni sportet si: Volejbolli, Kriketi, Regbi, Motorsport, Futsalli për të eksploruar opsione të reja dhe për të qëndruar të përditësuar.

Promotions & Offers

Për t'ju ndihmuar të përfitoni sa më shumë nga koha juaj e kushtuar basteve, Fairspin ofron disa promovime të ndryshme. Ju mund të përdorni promovimet e tyre për të provuar strategji dhe baste të reja pa vënë shumë nga paratë tuaja. Përveç kësaj, kërkesat e arsyeshme të basteve të promocioneve të Fairspin e bëjnë më të lehtë tërheqjen e fitimeve tuaja të bonusit.

1xBet:100 dollarë
Merr bonusin
Betwinner
Betwinner:100 €
22BET
22BET:300 dollarë

Mos i humb këto oferta me bonus

1xBet
1xBet
100 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin1xBet komento
Betwinner
Betwinner
100 €
Merr bonusinBetwinner komento
22BET
22BET
300 dollarë
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Merr bonusin22BET komento
Close