CyberBet

Age Limit
CyberBet
TrustedTrustedCheckmark
VerifiedVerifiedCheckmark
SecureSecureCheckmark
CyberBet
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

CyberBet

Nëse jeni dikush që ju pëlqen bastet sportive në internet, ne kemi një mundësi fantastike për ju. CyberBet është mikpritës i mijëra ngjarjeve çdo muaj dhe u ofron lojtarëve opsione joshëse bastesh së bashku me pagesa konkurruese.

Në dritën e kësaj, si dhe të bollëkut të opsioneve të njohura të pagesave në dispozicion, duke përfshirë opsionet e kriptomonedhave, ne e ndiem të nevojshme të regjistroheshim në CyberBet dhe të hetojmë veçoritë shtesë që ofron ky libër sportiv në internet. Vazhdoni të lexoni për të zbuluar se ku arriti CyberBet në renditjen e përgjithshme të analizës sonë të paanshme.

Pse të luani në CyberBet

Edhe pse CyberBet njihet më së shumti në ditët e sotme si një faqe për bastet në eSports, faqja e internetit përmban gjithashtu një seksion të basteve sportive. Ndërsa ata nuk ofrojnë shanse për sportet e veçanta, ato ofrojnë shanse konkurruese për sportet e mëdha që kërkojnë shumica e kumarxhinjve.

CyberBet merr më shumë se 500,000 vizita çdo muaj dhe tani renditet si uebsajti i 46-të më i popullarizuar në kategorinë e lojërave sipas simimlarweb. Kur shikon statistikat e tilla, është e vështirë të vësh në dyshim nëse CyberBet është apo jo një kompani legjitime. Për shkak se kemi zbuluar disa vlerësime të pafavorshme të faqes në internet, mund të pohojmë se CyberBet është një uebsajt autentik i basteve esports.

Total score9.2
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

WebsiteWebsite:  CyberBet
Year foundedYear founded: 2018
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (12)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Indoneziane
Malajziane
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
Suedeze
Vietnameze
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (7)
AstroPay Card
Bitcoin
MasterCard
NeoSurf
Paysafe Card
Skrill
Visa
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (16)
Brazili
Danimarka
Finlanda
Franca
Gjermania
Indonezia
Kamboxhia
Kili
Malajzia
Mbretëria e Bashkuar
Norvegjia
Peruja
Portugalia
Spanja
Suedia
Vietnami
SportiveSportive (23)