Vlerësimi i librave ComeOn - Responsible Gaming

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ Shumëllojshmëri të gjerë lojërash
+ Retrobet në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Curacao
Malta Gaming Authority
Panama Gaming Control Board
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
EurovizionFutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGolfHendbollHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SportiveTelevizioniTenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming

Responsible Gaming

Ka hapa që një lojtar mund të ndërmarrë kur regjistrohet në një faqe interneti të basteve sportive për të siguruar që aktiviteti i tyre të mbetet përgjegjës. Me ComeOn! ka hapa të tillë si kufijtë e llogarisë që mund të zbatohen për të siguruar që aktiviteti të bëhet i tepruar. Vendosja e basteve është argëtuese, por ka aspekte të saj që nënkuptojnë se mund të mos jetë një aktivitet i përshtatshëm për të gjithë lojtarët dhe kështu lojtarët duhet të konsiderojnë se si të mbrohen.

Luaj me përgjegjësi

Bërja e një kërkimi të vogël për rreziqet e mundshme të lojërave të fatit të tepërt do t'i ndihmojë lojtarët të kuptojnë rreziqet dhe hapat që mund të ndërmarrin për të mbrojtur veten. Ka disa faqe që ofrojnë këshilla për lojërat e përgjegjshme dhe ata këshillojnë për masa të tilla si kufijtë e depozitave, në mënyrë që të mos ketë tundim për të shpenzuar më shumë para sesa mund të përballojë lojtari.

Testet e vetëvlerësimit mund të përdoren për të monitoruar aktivitetin e lojërave të fatit dhe më pas nëse një lojtar beson se po luan kumar në tepricë, ai mund të kufizojë ose mbyllë llogarinë e tij për të përjashtuar veten nga aktiviteti i ardhshëm i lojërave të fatit.

Ku të kërkoni ndihmë

Ka organizata që ofrojnë mbështetje për ata që besojnë se janë duke luajtur kumar në tepricë. Askush nuk duhet të ketë kurrë frikë të kërkojë ndihmë nëse ka nevojë. Ndihma e disponueshme është profesionale dhe e krijuar për të ndihmuar individët të menaxhojnë ndonjë varësia nga kumari që mund të kenë.

Hapi i parë për përdoruesin është të kufizojë çdo llogari të lojërave të fatit që mund të ketë, më pas të kontaktojë një nga organizatat mbështetëse për të ndihmuar në kuptimin dhe tejkalimin e varësisë.

  • Kumarxhinj Anonimë është një nga organizatat kryesore në Mbretërinë e Bashkuar për të ndihmuar ata që kanë probleme me lojërat e fatit
  • Një alternativë është GamCare, i cili ofron këshilla për hapat që mund të ndërmerren për të kufizuar aktivitetin e lojërave të fatit.
Kupa e Botës FIFA 2022 - Meksikë kundër Argjentinës
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Meksikë kundër Argjentinës

Në një turne që ka prodhuar mjaft surpriza dhe trazira, nuk ka pasur asnjë më të madhe se humbja e Argjentinës në ndeshjen hapëse të Grupit C nga Arabia Saudite e bujshme.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.