Vlerësimi i librave ComeOn - Games

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ Shumëllojshmëri të gjerë lojërash
+ Retrobet në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Curacao
Malta Gaming Authority
Panama Gaming Control Board
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
EurovizionFutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGolfHendbollHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SportiveTelevizioniTenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming

Games

Për ata që janë të interesuar në bastet sportive online, ComeOn! ofron opsione bastesh në të gjitha sportet dhe ngjarjet kryesore sportive - nga Kupa e Botës së Futbollit deri te të gjitha turnetë kryesore të qarkut të tenisit. Ekziston gjithashtu mundësia për të vendosur baste në ngjarje për sporte që janë gjithashtu më pak të zakonshme, si p.sh. pingpong. Opsioni i basteve live në faqen e internetit do t'u tregojë klientëve të gjitha ngjarjet më të fundit dhe do të japë koeficientët për rezultate të ndryshme të mundshme të ndeshjeve dhe ngjarjeve.

Sporti më i njohur

Futbolli është deri tani sporti më popullor për bastet në internet dhe sigurisht që është në ComeOn! Faqja e Sporteve dhe Kazinove. Një vështrim në faqen e basteve live do të tregojë se shumica dërrmuese e ngjarjeve janë lojëra dhe turne futbolli.

Këto janë ngjarje dhe lojëra që po zhvillohen në të gjithë botën, duke përfshirë në veçanti të gjitha ligat kryesore të Evropës. Përdoruesit e faqes mund të kufizojnë opsionet duke shkuar në faqen 'sportive' të sajtit dhe më pas duke parë lidhjet e ndryshme në anën e majtë. Si shembull, ekziston një lidhje që do të tregojë vetëm lojëra nga Premier League angleze.

Bast live

faqe bastesh live në ComeOn! Faqja e internetit është një mënyrë e shpejtë për të parë ngjarjet aktuale sportive që po zhvillohen. Këto mund të shihen me një shikim në faqen kryesore dhe të gjitha shanset më të fundit janë gjithashtu atje. Gjithçka që përdoruesi duhet të bëjë është të zgjedhë sportin që i intereson në krye dhe faqja do të zhvendoset për të shfaqur ngjarjet për atë sport.

Në anën e djathtë të faqes është një fletë bastesh në internet. Ndërsa lojtarët shtojnë baste në fletëpalosje do të plotësohen, por faqja do të tregojë gjithashtu bastet në tendencë, kështu që lojtari mund të marrë në konsideratë vendosjen e basteve të ngjashme nëse dëshiron.

Tenis

Atje jane tenis ngjarjet që zhvillohen gjatë gjithë vitit, por gjatë muajve të fundit të pranverës dhe verës ka shumë turne që zhvillohen në MB dhe Evropë. Kjo e bën atë një nga sportet më të njohura për bastet online.

Si shembull, turneu Wimbledon është një nga ngjarjet Grand Slam dhe ComeOn! klientët mund të bastojnë lojtarin që ata mendojnë se do të fitojë në përgjithësi, lojtarët që ata mendojnë se do të fitojnë ndeshje individuale gjatë gjithë ngjarjes, apo edhe të shënojnë rezultate në ndeshje ose sete të veçanta.

Basketboll

Kushdo që është i interesuar për bastet në basketboll do ta ketë shumë të lehtë të bëjë me ComeOn! Ashtu si me sportet e tjera, ngjarjet janë të listuara në faqe dhe entuziastët do të njohin turnet që mbahen deri në Kili.

Përdoruesi i faqes mund të kontrollojë ngjarjet e ardhshme për vendosjen e basteve ose të hedhë një sy në faqen e basteve live, e cila shfaq ndeshjet që po zhvillohen aktualisht. Çdokush i ri në këtë sport mund të kontrollojë faqen për disa këshilla për bastet e basketbollit duke përdorur artikujt që publikohen rregullisht në sajt.

Kriket

Kur është fjala për kriket bastesh në internet është një tjetër opsion popullor. Kjo është më shumë për entuziastët e sportit të durueshëm. Ndeshjet janë të gjata, në të shumtën e rasteve mund të jenë evente gjatë gjithë ditës, por është e njohur në të gjithë botën. Vende të tilla si Australia dhe India kanë ligat e tyre dhe ngjarjet zhvillohen gjatë gjithë vitit.

Një nga më të njohurit është Ashes, e cila është një përplasje midis Anglisë dhe Australisë, por zhvillohet në një numër ndeshjesh, dhe jo vetëm një. Anëtarët e faqes mund të bastojnë në një nga ndeshjet ose në rezultatin e të gjithë ngjarjes.

Motorsport

Kjo është një kategori që mbulon një sërë sporte të ndryshme motorike. Nga Formula 1 Ngjarjet e Çmimit të Madh që tërheqin shumë spektatorë dhe investime në shoferë dhe automjete, në ngjarjet më të vogla të motoçikletave - ka diçka për të gjithë ata që kanë interes për automjetet.

Ngjarjet kërkojnë shumë aftësi nga ana e shoferëve – nuk është vetëm çështja se kush mund të ngasë më shpejt. Ashtu si me sportet e tjera, anëtarët e faqes mund të bastojnë në faza të ndryshme të ngjarjes, si dhe në rezultatin e përgjithshëm.

Golf

Shumëllojshmëria e golfing turnetë që zhvillohen çdo vit nënkuptojnë se ka gjithmonë potencial për të vendosur baste në internet. Turnetë e golfit shohin lojtarët që luajnë çdo ditë të turneut dhe do të shohin një rezultat të ndryshëm çdo ditë. Bastet mund të vendosen në rezultatet e tyre ditore, vendosjet në tabelën e liderëve ose rezultatin e përgjithshëm të ngjarjes. Faqja gjithashtu do t'i lejojë anëtarët të shohin përparimin e secilës prej ngjarjeve në mënyrë që ata të mund të mbajnë gjurmët e basteve të tyre.

Çfarë tjetër për të bast

Bastet në internet nuk kufizohen vetëm në lojërat dhe sportet e kazinosë. Pothuajse çdo gjë që ka një rezultat mund të jetë objekt i një basti, sepse njerëzit duan të parashikojnë rezultatin përpara se të ndodhë. Kjo mund të jetë çdo gjë, nga zgjedhjet deri te moti.

Ka edhe ngjarje të tjera që zhvillohen rregullisht si p.sh Eurovision Song Contest që do të tërheqë njerëzit që duan të marrin me mend se si do të dalë. Kur të famshmit dhe anëtarët e familjes mbretërore lindin foshnje, libraritë do të japin shanse për emra të ndryshëm, data të lindjes dhe peshën e lindjes së foshnjës dhe çdokush mund të vendosë një bast për këto rezultate.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Meksikë kundër Argjentinës
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Meksikë kundër Argjentinës

Në një turne që ka prodhuar mjaft surpriza dhe trazira, nuk ka pasur asnjë më të madhe se humbja e Argjentinës në ndeshjen hapëse të Grupit C nga Arabia Saudite e bujshme.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.