Vlerësimi i librave ComeOn - FAQ

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Tërheqje të shpejta
+ Shumëllojshmëri të gjerë lojërash
+ Retrobet në ofertë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (5)
Curacao
Malta Gaming Authority
Panama Gaming Control Board
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
EurovizionFutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGolfHendbollHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SportiveTelevizioniTenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming

FAQ

Si klientët e rinj ashtu edhe ata ekzistues mund të kenë pyetje në lidhje me shërbimet e ofruara nga ComeOn! Seksioni FAQ do të ofrojë shumë informacione thelbësore që kërkohen për të luajtur dhe menaxhuar llogaritë.

A janë të disponueshme të gjitha lojërat e kazinosë në një version falas?

Ndërsa shumica e lojërave të kazinosë kanë një opsion 'luaj për argëtim' në versionin standard, nuk është e mundur të luash një version falas në një lojë kazino live. Nëse një lojtar dëshiron të marrë pjesë në një version live të një loje kazino, atëherë ai do të duhet të paguajë për të marrë pjesë. Megjithatë, ata mund të vëzhgojnë lojërat dhe të mësojnë pa marrë pjesë.

A ka ndërveprim në lojërat e drejtpërdrejta?

Është e mundur të ndërveproni me tregtarin kur luani lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë. Ekziston një bisedë në lojë që është e disponueshme për të gjithë lojtarët. Komunikimi synohet të jetë i ngjashëm me atë në një kazino aktuale. Eja! kupton se aspekti social i pjesëmarrjes në lojërat e fatit në internet është i rëndësishëm pasi ndihmon për të krijuar një përvojë realiste të kazinosë.

A ka ndonjë ndihmë për të kuptuar shanset në bastet sportive?

Eja! ka një sërë artikujsh dhe udhëzues në faqen e internetit për të ndihmuar lojtarët të kuptojnë lojërat dhe proceset e ndryshme. Kjo përfshin një artikull se si të kuptoni shanset që aplikohen në bastet sportive. Ekzistojnë tre lloje të ndryshme shanset që aplikohen në ComeOn! faqe – Shanset amerikane, dhjetore dhe fraksionale.

Çfarë është basti me koeficiente fikse?

Ky është lloji më i popullarizuar i basteve sportive në ComeOn! Shanset e dhëna do të qëndrojnë në vend pasi të përfundojë basti. Kjo do të thotë se vlera e çdo fitoreje të pritur nuk do të ndryshojë ndërmjet vendosjes së bastit dhe rezultatit të ngjarjes.

Çfarë është basti i së ardhmes?

Bastet e së ardhmes është emri që u jepet basteve sportive të vendosura në ngjarje që do të ndodhin në të ardhmen. Shanset janë të fiksuara dhe lojtari ka mundësinë të vë bast për çdo aspekt të ngjarjes, nga rezultati përfundimtar deri te emërtimi i lojtarëve që shënojnë. Shanset mund të ndryshojnë kur ngjarja afrohet, por pasi të vendoset basti, lojtari mban shanset që janë deklaruar në kohën e bastit. Shanset shpesh do të zvogëlohen ndërsa ngjarja afrohet, kështu që vendosja e një basti shumë përpara mund të nënkuptojë një kthim shumë më të mirë.

A është e mundur të vendosni baste sportive në faqen celulare?

Po, çdo bast që mund të vendoset në faqen kryesore të desktopit mund të vendoset edhe në sajtin celular. Kjo do të thotë që lojtarët mund të vendosin një bast sportiv pa marrë parasysh se ku janë ose çfarë po bëjnë.

A mund të vendosë një lojtar më shumë se një bast në të njëjtën fletë?

Po, është e mundur të vendosni më shumë se një bast në të njëjtën kohë. Kjo e ndihmon lojtarin të mbajë gjurmët e basteve të tij dhe të monitorojë ecurinë e ngjarjeve për të cilat ata po bastojnë.

Cili është basti minimal që mund të vendoset?

Duke luajtur me ComeOn! do të thotë që nuk është e nevojshme të shpenzoni shumë para në baste. Basti minimal është vetëm 0,10 £ për çdo ngjarje sportive që po zhvillohet. Përfitimi i basteve më të vogla është se lojtarët që janë të rinj në faqet e basteve sportive në internet mund të mësojnë më shumë rreth sporteve dhe procesit të basteve pa rrezikuar shumë para.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Meksikë kundër Argjentinës
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Meksikë kundër Argjentinës

Në një turne që ka prodhuar mjaft surpriza dhe trazira, nuk ka pasur asnjë më të madhe se humbja e Argjentinës në ndeshjen hapëse të Grupit C nga Arabia Saudite e bujshme.

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë
2022-11-26

Kupa e Botës FIFA 2022 - Spanja kundër Gjermanisë

Një nga ndeshjet më të shumëpritura të të gjithë fazës së grupeve, dy fuqi evropiane përplasen këtë të dielë më 26 nëntor në stadiumin Al Bayt, kur kombëtarja e frikshme spanjolle përballet me një ekip gjerman që e gjen veten në rrezik të madh.