ComeOn - Bonuses

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Bonuses

Një nga mënyrat në të cilën ComeOn! ofron një shërbim të mirë për klientët e saj është me bonuset që janë në dispozicion pasi të regjistrohen në një llogari. Bonuset ndryshojnë rregullisht për të mbajtur ritmin me tendencat e ndryshme në arenën e basteve në internet, por zakonisht ka gjithmonë një bonus të mirëpritur për klientët e rinj. Ka rregullisht bonuse të tjera si bonus pa depozitë ose shpërblime që lidhen me lojëra specifike ose ngjarje sportive.

Bonus i mirëseardhjes

A bonus mirëseardhjeje u jepet klientëve të rinj. Në përgjithësi, mënyra se si funksionon kjo është që të përputhet me shumën e depozitës suaj fillestare në llogarinë tuaj, megjithëse zakonisht ka një kufi në shumë. Pra, si shembull, nëse kufiri i bonusit është 25 £, atëherë klientët do ta marrin këtë nëse depozitojnë 25 £ të tyren. Do të ketë kufizime se si mund të përdoret kjo.

Një klient nuk mund thjesht të depozitojë paratë e tij për të marrë bonusin dhe më pas t'i tërheqë të gjitha kur shuma e bonusit të paguhet. Ata duhet të vendosin baste dhe t'i përdorin paratë përpara se t'i tërheqin ato. Pra, një klient që ka gjithsej 50 £ me depozitën e vet dhe bonusin do të duhet ta shpenzojë këtë dhe do të jetë në gjendje të tërheqë vetëm çdo fitim nga kjo shumë.

Klientët duhet gjithashtu të jenë të vetëdijshëm se mund të kualifikohen për këtë vetëm nëse janë në vende të caktuara dhe nëse bëjnë një depozitë duke përdorur një mënyrë specifike pagese. Kjo është arsyeja pse është e rëndësishme të kontrolloni termat dhe kushtet.

Pa bonus depozite

Ky lloj bonusi do të ndryshojë në përmbajtje dhe klientët do të duhet të sigurohen që janë të vetëdijshëm për termat dhe kushtet që janë bashkangjitur. Mund të jetë se është një bonus 'cash' që shtohet në llogari ose mund të vijë në formën e rrotullimeve falas në një lojë kazino.

Kjo lloj oferte është gjithashtu zakonisht e kufizuar në kohë, kështu që klienti do të duhet të përdorë bonusin sa më shpejt të jetë e mundur. Mund të ketë kushte për llojin e bastit që klienti mund të vendosë duke përdorur këtë lloji i bonusit. Ky është një bonus që zakonisht nuk është i disponueshëm për klientët e rinj.

Baste falas

baste falas ofertat zakonisht do të zbatohen për ngjarje të veçanta sportive, të tilla si kur është ndezur Kupa e Botës në futboll. Përsëri, do të ketë disa terma dhe kushte që zbatohen për këtë bast. Është një ofertë e mirë për klientët, të cilët mund të vendosin një bast falas dhe duke qenë se do të pritet të vendosin baste edhe me fondet e tyre, do të kenë më shumë shanse për të fituar.

Bonus besnikërie

Bonuset e besnikërisë janë pjesë e një programi shpërblimesh për ComeOn! klientët. Ata do të jenë në gjendje të marrin disa pikë për të bërë disa gjëra në ComeOn! faqe interneti. Kjo mund të përfshijë vetëm hyrjen në llogari ose vendosjen e një basti në një ngjarje sportive specifike.

Pikët do të grumbullohen në llogari dhe më pas klientët mund t'i shpenzojnë në dyqanin e pikëve. Ato mund të shkëmbehen për përfitime të dobishme si rrotullime falas, por ato nuk kanë një vlerë parash.

Bonusi i referimit

Herë pas here, ComeOn! ofron a bonus referimi ku përdoruesit mund të marrin një bonus duke inkurajuar të tjerët të regjistrohen. Ekziston një program filial ku klientët mund të fitojnë një pjesë të të ardhurave që vijnë nga ComeOn! bën kur një person i ri regjistrohet në sit.

Lajmi i mirë është se nuk ka kufi për sasinë e parave që mund të bëhen dhe nuk ka kufizime në numrin e njerëzve që një klient mund të rekrutojë në këtë mënyrë. Kompania madje do të sigurojë materiale marketingu që do t'i ndihmojnë klientët të rekrutojnë klientë të rinj.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
EurovizionFutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGolfHendbollHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SportiveTelevizioniTenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming