ComeOn - Account

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

Account

Procesi i regjistrimit në ComeOn! është relativisht e lehtë. Procesi është i detajuar për përdoruesit në faqe. Faqja kryesore ka një buton të emërtuar "Hap llogari" dhe gjithçka që përdoruesi duhet të bëjë është të ndjekë hapat. Është një ide e mirë të siguroheni që termat dhe kushtet janë lexuar me kujdes dhe gjithçka që nevojitet është të jepni informacionin e kërkuar.

Si të hapni / regjistroni një llogari

Hapat e thjeshtë në faqen e internetit për hapjen e një llogarie janë mjaft standarde për libralidhësit në internet. Kërkohet një sasi e vogël e të dhënave personale dhe mund të jetë e nevojshme të sigurohen dokumente në faqe për të verifikuar ID-në. Kjo për shkak se është e rëndësishme që kompania të jetë e sigurt se përdoruesi është pikërisht ai që ata thonë se janë dhe se janë në moshën e duhur për të vendosur baste në internet. Ndiqni këto hapa për të regjistruar një llogari:

 1. Klikoni në butonin "Hap llogari" në faqen kryesore të faqes së internetit
 2. Zgjidhni një emër përdoruesi
 3. Futni një adresë emaili
 4. Zgjidhni një fjalëkalim
 5. Kliko vazhdo
 6. Shtoni të dhënat personale të kërkuara. Kjo përfshin emrin, adresën, monedhën dhe informacionin përkatës të kontaktit
 7. Llogaria është krijuar tani dhe përdoruesi mund të shtojë një kod bonus për të mbledhur çdo bonus regjistrimi

Verifikimi i llogarisë

Pasi përdoruesi të ketë konfiguruar llogarinë e tij, ai do të duhet të verifikojë detajet e kontaktit. Kjo mund të bëhet përmes menysë rënëse në skedën "Llogaria". Përdoruesve mund t'u kërkohet të verifikojnë numrin e tyre të telefonit celular ose adresën e tyre të emailit. Kjo është kështu që ComeOn! mund të jetë i sigurt se ata po komunikojnë me personin e duhur në lidhje me ofertat speciale, depozitat dhe tërheqjet.

Përveç kësaj. Verifikimi i identitetit mund të duhet të bëhet me ndihmën e dokumenteve që përdoruesit mund të kenë nevojë të ofrojnë për të konfirmuar adresën. Dokumentet që mund të kërkohen përfshijnë kopjet e:

 • Pasaporta
 • Leje drejtimi
 • Faturën e shërbimeve
 • Fatura e telefonit
 • Pasqyra bankare

Si të identifikoheni

Procesi i hyrjes në ComeOn! është jashtëzakonisht e lehtë. Pasi të jetë konfiguruar llogaria, përdoruesi ka emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin e tij dhe kjo është gjithçka që nevojitet. Procesi i hyrjes do të thotë që detajet e llogarisë do të ngarkohen automatikisht dhe përdoruesit do t'i jepet akses në historinë e llogarisë së tij në çast.

 1. Klikoni në butonin 'Identifikohu' në faqen kryesore.
 2. Futni emrin e përdoruesit në kutinë e parë.
 3. Futni fjalëkalimin në kutinë e dytë.
 4. Shtypni enter dhe llogaria ngarkohet.
 5. Nëse ka një problem me fjalëkalimin, zgjidhni opsionin 'harrova fjalëkalimin'.

Si të zhbllokoni një llogari

Ka disa arsye pse një llogari mund të bllokohet. Mund të jetë që përdoruesi është përpjekur të identifikohet shumë herë me një fjalëkalim të pasaktë, ose mund të ketë një problem me vendndodhjen nga e cila po luan. Do të nevojitet ndihma për të zhbllokuar llogarinë nëse është kështu.

 1. Pasi përdoruesi të ketë një njoftim se llogaria është e bllokuar, ai duhet të kontaktojë mbështetjen e klientit, qoftë me email ose me bisedë të drejtpërdrejtë.
 2. Shpjegoni problemin me procesin e regjistrimit.
 3. Operativi i shërbimit ndaj klientit do të hetojë dhe do të japë një zgjidhje. Nëse problemi është vendndodhja, mund të ndodhë që përdoruesi të mos jetë në gjendje të vazhdojë me bastet në internet nëpërmjet ComeOn! për shkak të ligjeve lokale të basteve.
 4. Operatori do të zhbllokojë llogarinë nëse është në gjendje ta bëjë këtë dhe do të japë këshilla për të shmangur një problem të ngjashëm në të ardhmen.

Si të mbyllni një llogari

Mbyllja e një llogarie me ComeOn! është relativisht e lehtë. Ekziston një mundësi thjesht për të bërë një pushim nga llogaria ose për ta mbyllur atë plotësisht. Përdoruesi ka mundësinë të kërkojë nga shërbimet e klientit që të mbyllin llogarinë për ta ose ta bëjnë vetë nga skeda e llogarisë. Kushdo që mbyll llogarinë e tij për të kontrolluar bastet e tij në internet do të:

 1. Shkoni te "Cilësimet e llogarisë" dhe zgjidhni opsionin "Mbyll llogarinë".
 2. Zgjidhni arsyen e mbylljes.
 3. Zgjidhni sasinë e kohës për të cilën llogaria do të mbyllet.
 4. Llogaria mund të rihapet në çdo kohë nëse arsyeja nuk lidhet me kontrollin e aktivitetit të lojërave të fatit. Kushdo që dëshiron të mbyllë llogarinë e tij për të adresuar një problem të basteve në internet duhet të lejojë ComeOn! e di në mënyrë që të ofrohet këshilla dhe mbështetja e duhur.
Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
EurovizionFutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGolfHendbollHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SportiveTelevizioniTenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming