ComeOn - About

Age Limit
ComeOn
ComeOn is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionCuracaoSwedish Gambling Authority

About

Eja! Sports & Casino është një libralidhës në internet që ofron një gamë të gjerë lojërash kazino dhe bastesh sportive në internet. Qëllimi është që bastet sportive në internet të bëhen shumë më të lehta për ata që regjistrohen dhe lojëra të reja po shtohen rregullisht për të tërhequr një sërë preferencash bastesh dhe kazinosh. Konsumatorët nga e gjithë bota regjistrohen çdo ditë.

Pse të luani në ComeOn! Sport & Kazino?

Qëllimi i shërbimit të ofruar nga ComeOn! është të lehtësoni bastet online për të gjithë dhe të bëheni një nga faqet më të mira të basteve sportive përreth. Kompania vazhdimisht kërkon lojëra të reja që udhëheqin këtë fushë, dhe e kombinojnë këtë bonuse unike për klientët. Lehtësia e përdorimit arrihet duke u ofruar klientëve mënyra të ndryshme për të paguar, si dhe këshilla, artikuj dhe mënyra të tjera për të mësuar më shumë rreth basteve sportive.

Shërbime të tjera të ofruara në comeon bast përfshijnë një ekip mbështetës që është në dispozicion çdo ditë për të ndihmuar klientët me pyetje dhe probleme në mënyrë që çdo problem të zgjidhet shumë shpejt.

Pronari dhe Numri i Licencës

Eja! Sports & Casino u lançua në qytetin e Stokholmit në 2010, duke i bërë ato një shtesë relativisht të fundit në botën e basteve online. Kompania që atëherë është zhvendosur në qytetin e St. Julians në Maltë. Faqja është e licencuar nga MGA, autoriteti zyrtar i lojërave të fatit në Maltë.

Operatori i faqes së internetit dhe të gjitha shërbimet e basteve online për kompaninë mbikëqyren nga Co-Gaming Ltd, e cila është gjithashtu me seli në Maltë. Për të siguruar përputhje të plotë me legjislacionin përkatës, MGA kërkon auditime të rregullta nga palët e treta të të gjitha lojërave të fatit në internet dhe faqet e basteve dhe ComeOn! i nënshtrohet këtyre rregulloreve.

Rregulloret

Kompania rregullohet gjithashtu nga Komisioni i Lojërave të Fatit dhe ka një theks të madh te privatësia, kështu që klientët do të kenë qetësinë e mendjes të dinë se të gjitha të dhënat e tyre janë të sigurta në çdo kohë.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2008
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Polake
Spanjolle
Suedeze
LicencatLicencat (4)
Curacao
Malta Gaming Authority
Swedish Gambling Authority
UK Gambling Commission
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (42)
Baccarat
BadmintonBasketboll
Bast në Futboll
Baste sportive
Bejsbolli
Blackjack
Boks
CS:GO
Caribbean Stud
Dota 2
Dream Catcher
EurovizionFutbollFutboll AmerikanFutbolli AustralianGolfHendbollHokej mbi dysheme
Kazino Holdem
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMAMotorsport
Poker me tre letra
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Slotat
SportiveTelevizioniTenis tavoline
Texas Holdem
UFC
Valorant
VolejbollieSportsÇiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bank transferCredit CardsDebit Card
Diners Club International
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNeteller
Online Bank Transfer
PayPalPaysafe CardSkrill
Skrill 1-Tap
Sofortuberwaisung
Swish
Ukash
Visa
Visa Debit
Visa Electron
WebMoney
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
Programi i FilialitProgrami i Filialit (1)
ComeOn Connect Affiliates
ShtetetShtetet (167)
Afganistani
Afrika e Jugut
Algjeria
Andorra
Angola
Anguilla
Arabia Saudite
Argjentina
Armenia
Aruba
Austria
Azerbajxhani
Bahamas
Bahrein
Bangladeshi
Barbados
Belize
Benin
Bermuda
Bjellorusia
Bolivia
Bosnja dhe Hercegovina
Botsvana
Brazili
Brunei
Bullgaria
Burkina Faso
Burundi
Butani
Côte d'Ivoire
Danimarka
Egjipti
Ekuador
El Salvador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Eritrea
Estonia
Etiopia
Filipinet
Finlanda
Fixhi
Gabon
Gambia
Gana
Gjeorgjia
Gjermania
Gjibraltari
Grenada
Grenlanda
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hong Kongu
Hungaria
Indonezia
Iraku
Irani
Irlanda
Ishujt Kajman
Ishulli i Manit
Islanda
Izraeli
Jemeni
Jordania
Kamboxhia
Kameruni
Kanadaja
Katari
Kazakistani
Kenia
Kepi i Gjelbër
Kili
Kina
Kirgistani
Kiribati
Kolumbia
Komoret
Kongo
Korea Jugore
Kosta Rika
Kroacia
Kuba
Kuvajti
Laosi
Lesoto
Libani
Liberia
Lituania
Luksemburgu
Madagaskari
Makao
Malajzia
Malavi
Maldivet
Mali
Mali i Zi
Malta
Maqedonia
Maroku
Mauritius
Meksika
Mianmar
Moldavia
Monako
Mongolia
Mozambik
Namibia
Nauru
Nepali
Nigeri
Nigeria
Nikaragua
Norvegjia
Omani
Pakistani
Palau
Panamaja
Papua Guinea e Re
Paraguaj
Peruja
Polonia
Portugalia
Qipro
Republika Dominikane
Ruanda
Rusia
Samoa
San Marino
Sejshellet
Senegali
Serbia
Shqipëria
Sierra Leone
Singapor
Sllovakia
Sllovenia
Somalia
Sri Lanka
Suazilandi
Sudani
Suedia
Surinami
Tajlandë
Tajvani
Tanzania
Taxhikistani
Territoret Palestineze
Togo
Tokelau
Tonga
Tunizia
Turkmenistani
Tuvalu
Uganda
Ukraina
Uruguai
Uzbekistani
Venezuela
Vietnami
Xhamajka
Xhibuti
Zambia
Zelanda e Re
Zimbabve
Zvicra
Çad
SoftwareSoftware (14)
Betsoft
Evolution Gaming
Extreme Live Gaming
Foxium
Fuga Gaming
Genesis Gaming
Microgaming
NetEnt
Play'n GO
Playtech
Skillzzgaming
Sthlm Gaming
Thunderkick
Yggdrasil Gaming