Codere Casino

Age Limit
Codere Casino
Codere Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth Codere

Codere është një kazino në internet me një veçori bastesh sportive. Ajo u themelua nga klani Martinez Sampedro dhe vëllezërit Franko në vitin 1980 në Madrid, Spanjë.

Ndërsa shërbimet e tij janë të disponueshme për shumë lojtarë në mbarë botën, ai kryesisht u shërben lojtarëve në Spanjë, Meksikë dhe vendet e Amerikës Latine. Pas operacioneve të tij është Playtech, një emër masiv në industrinë e lojërave të fatit dixhital.

Nga të gjitha kazinotë online në Amerikën e Jugut, është e para që merr një licencë të lëshuar nga autoritetet e Amerikës së Jugut. Veçanërisht, ai mbart një licencë të lëshuar nga Loteria de la Ciudad de Buenos Aires (LOTBA).

Përveç kësaj, ajo ka gjithashtu një licencë të lëshuar nga Drejtoria e Përgjithshme e Menaxhimit të Kumarit (DGOJ) ose autoritetet e lojërave të fatit në Spanjë, duke i dhënë lirinë për të operuar në vendet e përmendura.

Pagesat në Codere

Opsionet e pagesës në Codere përfshijnë VISA, MasterCard, Paysafecard, Neteller, Skrill dhe PayPal. Ai gjithashtu i lejon përdoruesit të transferojnë fonde përmes transfertave bankare.

Të gjitha këto mundësi pagese mund të përdoren për depozita. Sa i përket tërheqjeve, HalCash, PayPal, Skrill dhe transfertat bankare janë të vetmet të lejuara. Lojtarët mund të depozitojnë fonde në llogaritë e tyre në çdo kohë. Dhe nuk ka kufi se sa mund të tërheqin.

Bonuset e ofruara në Codere

Codere ofron një bonus mirëseardhjeje 100% deri në 200 €. Të gjithë të regjistruarit e rinj (që banojnë në Spanjë) kanë të drejtë të marrin bonusin. Gjithçka që duhet të bëjnë është të depozitojnë para në llogaritë e tyre dhe të fillojnë të vendosin baste. Megjithatë, për të marrë shumën maksimale për bonusin, ata gjithashtu duhet të kenë parasysh se ai ndahet në tre faza, si më poshtë.

  1. Faza e parë është kur lojtarët bëjnë depozitën e tyre të parë prej të paktën 10 €. Dhe për të pastruar këtë bonus, ata duhet të bastojnë shumën 35 herë më shumë.

  2. Pasi të marrin bonusin e fazës së parë, ata mund të provojnë fatin e tyre për bonusin e fazës së dytë. Në fazën e dytë, ata duhet të bëjnë një depozitë të dytë. Përsëri, shuma minimale është 10 €. Dhe përsëri, lojtarët duhet të bastojnë shumën 35 herë më shumë.

  3. Pasi të kenë përfunduar fazat një dhe dy, ata mund të vazhdojnë në fazën e tretë. Megjithatë, në fazën e tretë, ata gjithashtu duhet të bëjnë një depozitë të tretë prej të paktën 10 €. Dhe përsëri, lojtarët duhet të bastojnë shumën 35 herë më shumë.

Pse të bastni në Codere?

  • Transparenca - Një arsye pse lojtarët duhet të vendosin baste në Codere është për shkak të transparencës që ofron. Krahasuar me kazinotë e tjera që ofrojnë baste sportive, ai zbulon të gjithë informacionin në fjalë. Dhe supozoni se lojtarët kanë nevojë për ndihmë gjatë gjithë kohës së tyre në uebsajt. Në atë rast, gjithçka që duhet të bëjnë është të kontaktojnë mbështetjen e klientit për të marrë ndihmën menjëherë.

  • Përvojë e qetë - Faqja e internetit e Codere është gjithashtu e lavdërueshme. Ndërfaqja e tij është e thjeshtë dhe e përdorshme. Ai gjithashtu përmban një dizajn intuitiv, duke shpërblyer lojtarët me një përvojë të qetë të përdoruesit. Për ata që duan të vënë baste dhe asgjë më shumë, ata do të vlerësojnë qasjen e tij të drejtpërdrejtë.

  • I përshtatshëm për celularin - Faqja e saj e internetit ka gjithashtu një version celular. Lojtarët mund të shkarkojnë aplikacionin Codere në pajisjet iOS dhe Android. Funksionaliteti i faqes celulare është mbresëlënës. Ashtu si uebfaqja e tij, ajo përmban një ndërfaqe të thjeshtë dhe të përdorshme.

Total score8.3
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (6)
Baste falas
Bonus ndeshje
Bonus pa depozitë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimit
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Italiane
Spanjolle
LojëraLojëra (33)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (1)
PayPal
MonedhatMonedhat (5)
Euro
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Argjentina
Kolumbia
Meksika
Panamaja
Spanja
SoftwareSoftware (4)
Gaming1
Microgaming
NetEnt
Playtech