Vlerësimi i librave Cetus Games

Age Limit
Cetus Games
Cetus Games is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao

Rreth Cetus Games

Cetus Games është një Baste Sportive e themeluar mirë, ka qenë në treg që nga 2022 . Cetus Games është renditur në bettingranker-al.com dhe është vlerësuar me 7 nga 10 bazuar në vlerësimin e lojtarëve, duke përfshirë përvojën, metodat e depozitimit, bonuset , lloje të ndryshme sportesh të ofruara dhe më shumë.

Sportet e ofruara në Cetus Games

Kur vizitoni Cetus Games , mund të gjeni një përzgjedhje të shkëlqyer sportesh për të zgjedhur: Kabaddi, Futboll Amerikan, Futbolli Australian, Motorsport, Biatlon . Këtu në bettingranker-al.com ju rekomandojmë gjithashtu t'i hidhni një sy bonuseve të tyre Baste Sportive .

Metodat e depozitimit pranohen në Cetus Games

Cetus Games është vërtet bujar me gjuhët e disponueshme, pavarësisht nëse luani nga , dhe ofron mënyrat më të mira të pagesës për lojtarët e tyre nga e gjithë bota . Në Cetus Games jeni të mirëpritur të përdorni MasterCard, Bitcoin, Bank transfer, Maestro, Visa dhe shumë më tepër.

Pse të luani në Cetus Games ?

Qëllimi ynë në Baste Sportive është ta bëjmë përvojën tuaj të basteve më të qetë dhe më të lehtë. Kjo është arsyeja pse ne kemi mbledhur për ju bastebërësit më të mirë në bettingranker-al.com . Cetus Games u vlerësua si 7 në listën tonë, e cila dallohet për sigurinë, listën e sporteve dhe përvojën e përgjithshme të basteve.

Cetus Games është një nga faqet e basteve në internet që ia vlen të shikoni për bonuset, ofertat dhe disa lloje të metodave të depozitimit si MasterCard, Bitcoin, Bank transfer, Maestro, Visa .

Nëse keni pyetje në lidhje me lojërat e përgjegjshme ose keni nevojë për ndihmë, ju lutemi vizitoni faqet e internetit më poshtë për informacione të mëtejshme.

Total score7.0
Përfitimet
+ Bonuset javore
+ Mbështetje për klientët 24/7
+ Në dispozicion bastet sportive

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (4)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi VIP
Bonusi javor
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Norvegjeze
Suedeze
LojëraLojëra (39)
Metodat e tërheqjesMetodat e tërheqjes (6)
AstroPay Card
Bank transfer
Bitcoin
MasterCard
Visa
jeton
MonedhatMonedhat (7)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Finlanda
Gjermania
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Zvicra
SoftwareSoftware (38)
1x2Gaming
BGAMING
Betsoft
Big Time Gaming
Booongo Gaming
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gamomat
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Microgaming
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
Plank Gaming
Play'n GO
Playson
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic Play
Push Gaming
Quickspin
Red 7 Gaming
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Ruby Play
Spinomenal
TVBET
Tom Horn Enterprise
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet